'Onuachu krijgt nieuwe opdoffer'

door
'Onuachu krijgt nieuwe opdoffer'

Paul Onuachu won dit jaar de Gouden Schoen en hij was met reden de beste voetballer van het kalenderjaar 2021. Maar in het seizoen 2021/2022 loopt het wel wat minder voor de boomlange aanvaller.


Dat komt uiteraard ook door de collectieve terugval bij KRC Genk, maar die dalende vorm vertaalt zich nu ook in de selectie voor de nationale ploeg. In 2022 werd Paul Onuachu nog geen enkele keer opgeroepen bij Nigeria. Onlangs werd Jose Peseiro aangesteld als de nieuwe bondscoach maar ook hij voorzag geen plaats voor Onuachu, ook al stonden er al 9 spitsen op zijn blad.

Paul Onuachu wil in de zomermercato eindelijk een grote transfer maken, want hij scoorde dit seizoen toch al weer 23 doelpunten. Hoewel hij nog tot medio 2024 vastligt in de Cegeka Arena, lijkt Genk echter niet langer op de verhoopte jackpot te kunnen rekenen. Tenslotte is Onuachu toch al 28 jaar, en bleek een recordsom van 25 miljoen of meer een jaar geleden reeds te hoog gegrepen.

BESIKTAS

Wel wordt de marktwaarde van de 16-voudig international nog steeds op een fraaie 17 miljoen geschat, en hoeft Genk dus geen genoegen nemen met het eerste de beste aanbieding voor haar spits. Intussen duiken volgens de, weliswaar niet altijd even betrouwbare, Turkse pers alvast stilaan de eerste gegadigden op. Besiktas zou namelijk een niet nader genoemd bod hebben uitgebracht.

LEES OOK: Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Speelt Onuachu volgend seizoen bij Genk?

Meest recent

Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

272
272
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

21
21
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

70
70
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

9
9
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

47
47
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

77
77
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

128
128
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

436
436
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

266
266
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

172
172
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

349
349
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

256
256
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

240
240
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

253
253
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

566
566
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

169
169
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

121
121
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

66
66
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

55
55
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

32
32
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

164
164
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

125
125
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

66
66
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

91
91
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

406
406

Meer sportnieuws