Holzhauser verklaart keuze voor OH Leuven

door
Holzhauser verklaart keuze voor OH Leuven

Na de degradatie naar 1B besloten verschillende spelers om Beerschot VA de rug toe te keren, daar hoort ook Raphael Holzhauser bij. De Oostenrijkse spelmaker heeft zijn nieuwe club echter niet te ver moeten zoeken. Zo werd hij vrijdag officieel voorgesteld als nieuwste aanwinst van OH Leuven.


Holzhauser was in zijn eerste twee seizoenen bij Beerschot één van de absolute smaakmakers. Vooral vorig jaar haalde hij een hoog niveau en greep hij zelfs nipt naast de Gouden Schoen. Maar de middenvelder kende vervolgens een terugval, ook hij kon degradatie van Beerschot niet voorkomen. In zijn contract stond echter een clausule waardoor Holzhauser in geval van degradatie gratis kon vertrekken. En daar maakte hij dus gebruik van om een overgang naar OHL af te dwingen.

Er toonden nochtans meerdere clubs belangstelling. Op de webstek van de Leuvenaars gaf Holzhauser echter meer uitleg bij zijn keuze. "Het is een mooie club met grote toekomstplannen. In de 3 seizoenen in België speelde ik wel vaak tegen OH Leuven en leerde de club zo toch al goed kennen. Ik had ook goeie gesprekken met de technische staf en de club", klinkt het.

UITSTEKENDE GRASMAT
Een andere opvallend element dat een invloed had op zijn beslissing, was de goede staat van de grasmat aan Den Dreef. "Ik kijk er alvast hard naar uit om elke 2 weken op de beste grasmat van het land te mogen voetballen. Voor een technische speler is een goeie grasmat heel belangrijk. Telkens ik hier kwam spelen was ik al onder de indruk van de kwaliteit van het veld", aldus Holzhauser.

LEES OOK: Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

Denkt u dat Holzhauser zijn beste vorm weer zal terugvinden?

Meest recent

Bertaccini geeft hét verschil aan tussen Taravel en Hasi

Bij RSC Anderlecht neemt het vandaag op tegen Club Brugge. De Brusselaars zijn de underdog in het ...

37
37
Wullaert na historische mijlpaal: "Had ik nooit verwacht"

De Red Flames wonnen met 5-0 van Israël en openden zo met een 6 op 6 hun ...

12
12
Stankovic lyrisch over Bruggeling: "Hij is ronduit magisch"

Bij Club Brugge hebben ze er heel goede jaren opzitten. De club kende pakweg 15 jaar geleden donkere ...

126
126
Deschacht gaat strijd aan met Vormer: "Echt een klootzak"

Iets na de middag staat de topper op het programma tussen Club Brugge en Anderlecht. Blauw-Zwart wil ...

184
184
Courtois koopt megavilla van 6.000m²: de details

Wat een rustig en perfect plaatje leek, is plots volop onderwerp van gesprek in Spanje. Thibaut ...

124
124
‘Anderlecht kan cashen: negen deals in de maak'

RSC Anderlecht hoopt dit jaar uiteraard een Europees ticket te grijpen, wat financieel hoognodig is. ...

241
241
AA Gent pakt uit met compleet andere transferaanpak

AA Gent kende geen geweldige mercato’s, dat blijkt uit de zevende plaats. De afgelopen jaren ...

133
133
Boeckx voorspelt Club-RSCA: "Als ze dat doen..."

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen dit weekend tegen elkaar. Het blijft dé topmatch in ...

514
514
Hayen bijzonder scherp na nederlaag KRC Genk

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen heel wisselvallig voor de dag komen. De Limburgers verloren ...

303
303
Club Brugge haast onklopbaar voor Anderlecht: de cijfers

Club Brugge is dé grote favoriet voor het treffen met RSC Anderlecht. Dat is bijzonder ...

150
150
Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

103
103
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

304
304
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

407
407
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

31
31
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

70
70
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

33
33
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

29
29
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

78
78
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

27
27
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

26
26
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

34
34
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

65
65
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

44
44
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

44
44
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

20
20

Meer sportnieuws