Holzhauser verklaart keuze voor OH Leuven

door
Holzhauser verklaart keuze voor OH Leuven

Na de degradatie naar 1B besloten verschillende spelers om Beerschot VA de rug toe te keren, daar hoort ook Raphael Holzhauser bij. De Oostenrijkse spelmaker heeft zijn nieuwe club echter niet te ver moeten zoeken. Zo werd hij vrijdag officieel voorgesteld als nieuwste aanwinst van OH Leuven.


Holzhauser was in zijn eerste twee seizoenen bij Beerschot één van de absolute smaakmakers. Vooral vorig jaar haalde hij een hoog niveau en greep hij zelfs nipt naast de Gouden Schoen. Maar de middenvelder kende vervolgens een terugval, ook hij kon degradatie van Beerschot niet voorkomen. In zijn contract stond echter een clausule waardoor Holzhauser in geval van degradatie gratis kon vertrekken. En daar maakte hij dus gebruik van om een overgang naar OHL af te dwingen.

Er toonden nochtans meerdere clubs belangstelling. Op de webstek van de Leuvenaars gaf Holzhauser echter meer uitleg bij zijn keuze. "Het is een mooie club met grote toekomstplannen. In de 3 seizoenen in België speelde ik wel vaak tegen OH Leuven en leerde de club zo toch al goed kennen. Ik had ook goeie gesprekken met de technische staf en de club", klinkt het.

UITSTEKENDE GRASMAT
Een andere opvallend element dat een invloed had op zijn beslissing, was de goede staat van de grasmat aan Den Dreef. "Ik kijk er alvast hard naar uit om elke 2 weken op de beste grasmat van het land te mogen voetballen. Voor een technische speler is een goeie grasmat heel belangrijk. Telkens ik hier kwam spelen was ik al onder de indruk van de kwaliteit van het veld", aldus Holzhauser.

LEES OOK: Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

Denkt u dat Holzhauser zijn beste vorm weer zal terugvinden?

Meest recent

Fink moet puzzelen: Genk incasseert uppercut van formaat

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

1
1
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

86
86
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

125
125
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

102
102
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

163
163
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

94
94
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

187
187
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

52
52
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

126
126
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

321
321
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

237
237
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

271
271
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

275
275
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

368
368
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

321
321
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

151
151
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

58
58
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

276
276
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

71
71
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

570
570
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

470
470
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

175
175
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

257
257
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

44
44
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

1036
1036

Meer sportnieuws