'Lukaku heeft club voor volgend seizoen gekozen'

219
'Lukaku heeft club voor volgend seizoen gekozen'

Verder onderzoeken moeten de precieze ernst van zijn blessure uitwijzen, maar de kans is groot dat het seizoen van Romelu Lukaku erop zit nadat hij vrijdagavond bij de Rode Duivels uitviel. Desondanks staat hij voor een belangrijke periode. Zo is de spits het onderwerp van een heuse transfersoap.


De spits keerde afgelopen zomer door de grote poort terug bij Chelsea FC en ging er ook meteen veelbelovend van start. Maar hij kon die goede prestaties niet volhouden, vervolgens vond hij maar moeilijk zijn draai vinden in de speelwijze van coach Thomas Tuchel. Zijn relatie met de Duitse trainer zou ook verre van optimaal zijn. En dus wordt al een tijdje volop gespeculeerd over een mogelijk vertrek. Het blijft wel afwachten wat de nieuwe eigenaars van plan zijn, maar Lukaku zou zelf al een keuze hebben gemaakt.

Volgens Sky Sports heeft de Rode Duivel de knoop doorgehakt en wil hij na één seizoen weer vertrekken op Stamford Bridge. Zo zou de aanvaller zijn zinnen hebben gezet op een terugkeer naar Internazionale. Die geruchten deden al een tijdje de ronde en nu zou de Lukaku ook al alle betrokken partijen duidelijk hebben gemaakt wat zijn persoonlijke intenties zijn. Toch is een transfer op dit moment nog veraf.

ENKEL HUURBEURT MOGELIJK
Inter, dat vorig seizoen tweede eindigde in de Serie A, staat alvast open voor een comeback van zijn kampioenenmaker. Maar de club is financieel niet in staat om een permanente transfer te bekostigen. Daarom moeten de Italianen rekenen op medewerking van de nieuwe Chelsea-eigenaars. Indien zij willen meewerken aan een huurbeurt ligt een terugkeer van Lukaku naar Milaan voor de hand. Zo niet, lijkt de spits zijn droomtransfer te mogen vergeten.

LEES OOK: Chelsea maakt dezelfde fout: "Nieuwe De Bruyne of Lukaku"

Lukaku speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

1
1
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

44
44
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

36
36
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

42
42
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

418
418
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

65
65
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

90
90
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

58
58
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

27
27
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

293
293
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

340
340
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

300
300
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

275
275
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

72
72
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

320
320
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

108
108
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

126
126
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

303
303
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

197
197
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

60
60
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

198
198
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1180
1180

Meer sportnieuws