Kranten maken brandhout van 'nachtmerrie' bij Duivels

723 stemmen
Kranten maken brandhout van 'nachtmerrie' bij Duivels

De Rode Duivels zijn vrijdagavond met een afgang van formaat aan hun campagne in de Nations League begonnen. In een uitverkocht Koning Boudewijnstadion kregen de mannen van bondscoach Roberto Martinez een pak slaag. Zo werd met maar liefst 1-4 verloren van Oranje.


Op een degelijke start na, kenden de Belgen behoorlijk dramatisch optreden. Zeker na het uitvallen van Romelu Lukaku en enkele tactische slippers van Martinez, kwamen de Duivels niet meer in het stuk voor. Heel wat spelers bleven dan ook onder hun gewenste niveau. Het middenveld werd bijvoorbeeld overlopen, terwijl de defensieve blunders zich opstapelden. Met name Dedryck Boyata kende een bijzonder ongelukkige wedstrijd achterin. Zeker wanneer hij in balbezit kwam, zag het er echt niet goed uit.

Daags nadien zijn de krantencommentaren dan ook bijzonder scherp voor de sterkhouder van Hertha Berlijn. "Verdedigde op flanellen benen. Een dramatische inspeelpass werd vlak na de rust genadeloos afgestraft. Moet beter kunnen. Of…. niet? Zegt u het maar", klinkt het bij Het Laatste Nieuws. "Een avond om zo snel mogelijk te vergeten voor de arme Dedryck. Hij was al de meest zwakke verdediger voor rust en verloor in de tweede helft helemaal de controle. Zijn slechte pass lag aan de basis van de 0-2 en hij liep helemaal verloren bij de 0-3 en 0-4. Een totaal gebrek aan vertrouwen", aldus La Dernière Heure.

NACHTMERRIE
Bij SudPresse zag men hoe Boyata wel nog ietwat goed begon, maar vervolgens helemaal wegzakte na de eerste tegenkans. "Na enkele misverstanden met De Bruyne en Vertonghen, werd hij op de counter weggezet door Depay en Bergwijn. Een onvergefelijke fout leidde de tweede goal in. Daarna zakte hij volledig in en stapelde hij de fouten op. Een nachtmerrie." En ook bij Het Nieuwsblad tot slot, kreeg Boyata de slechtste beoordeling van alle Duivels. "Liep voortdurend achter de feiten (en de Hollanders) aan. Probeerde wel op te bouwen, maar was te onzuiver. Stond de hele tijd te ver van zijn man."

LEES OOK: Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Martinez moet andere opties zoeken in zijn defensie ...

Meest recent

'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

51
51
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

33
33
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

40
40
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

93
93
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

19
19
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

294
294
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

23
23
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

130
130
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

166
166
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

125
125
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

73
73
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

58
58
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

308
308
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

29
29
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

116
116
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

218
218
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

673
673
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

566
566
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

68
68
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

604
604
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

677
677
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

353
353
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

293
293

Meer sportnieuws