'Dortmund laat Hazard vertrekken: vraagprijs bekend'

245
'Dortmund laat Hazard vertrekken: vraagprijs bekend'

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor een vierluik in de Nations League. Maar een aantal internationals zal ongetwijfeld ook al met de transferzomer in het achterhoofd zitten. Dat is onder meer het geval bij Thorgan Hazard, die zou mogen vertrekken bij Borussia Dortmund.


De voormalige Gouden Schoen heeft nochtans een lopend contract tot medio 2024 in het Signal Iduna Park. Maar daar moet hij steeds harder knokken voor zijn plaats. En de aanstelling van Edin Terzic als nieuwe hoofdcoach is evenmin goed nieuws voor hem. Tijdens zijn interim-periode deed Terzic al zelden beroep op Hazard en ook in zijn plannen voor volgend seizoen zou de Rode Duivel geen prominente rol spelen.

Volgens BILD is de jongere broer van Eden Hazard dan ook één van de spelers die komende zomer mogen vertrekken van Dortmund. En de nummer twee van de Bundesliga zou niet al te veel geld verlangen. Zo zou Hazard mogen vertrekken voor een bescheiden som van 20 miljoen euro. Een behoorlijk laag bedrag voor een speler met zijn adelbrieven, die op zijn 28ste nog enkele mooie jaren in het verschiet heeft én nog twee jaar op zijn contract heeft staan.

METAMORFOSE
Afwachten nu welke clubs zich aan het front zullen melden voor de flankaanvaller. Overigens is Hazard niet de enige speler die op de transferlijst werd gezet. Ook Raphael Guerreiro en Emre Can zouden geen plaats hebben in de plannen van Terzic. Eerder zwaaide Dortmund al Axel Witsel uit, wiens aflopende contract niet werd verlengd. En Erling Haaland werd op zijn beurt verkocht aan Manchester City. De uitdager van Bayern München zal volgend seizoen dus met een heel ander gelaat in de Bundesliga verschijnen.

LEES OOK: Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

Thorgan kan beter een stapje terug zetten ...

Meest recent

Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

9
9
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

121
121
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

58
58
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

34
34
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

20
20
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

16
16
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

61
61
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

138
138
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

44
44
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

34
34
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

107
107
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

55
55
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

101
101
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

53
53
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

48
48
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

129
129
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

108
108
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

212
212
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

204
204
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

496
496
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

444
444
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

375
375

Meer sportnieuws