'Dortmund laat Hazard vertrekken: vraagprijs bekend'

door
'Dortmund laat Hazard vertrekken: vraagprijs bekend'

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor een vierluik in de Nations League. Maar een aantal internationals zal ongetwijfeld ook al met de transferzomer in het achterhoofd zitten. Dat is onder meer het geval bij Thorgan Hazard, die zou mogen vertrekken bij Borussia Dortmund.


De voormalige Gouden Schoen heeft nochtans een lopend contract tot medio 2024 in het Signal Iduna Park. Maar daar moet hij steeds harder knokken voor zijn plaats. En de aanstelling van Edin Terzic als nieuwe hoofdcoach is evenmin goed nieuws voor hem. Tijdens zijn interim-periode deed Terzic al zelden beroep op Hazard en ook in zijn plannen voor volgend seizoen zou de Rode Duivel geen prominente rol spelen.

Volgens BILD is de jongere broer van Eden Hazard dan ook één van de spelers die komende zomer mogen vertrekken van Dortmund. En de nummer twee van de Bundesliga zou niet al te veel geld verlangen. Zo zou Hazard mogen vertrekken voor een bescheiden som van 20 miljoen euro. Een behoorlijk laag bedrag voor een speler met zijn adelbrieven, die op zijn 28ste nog enkele mooie jaren in het verschiet heeft én nog twee jaar op zijn contract heeft staan.

METAMORFOSE
Afwachten nu welke clubs zich aan het front zullen melden voor de flankaanvaller. Overigens is Hazard niet de enige speler die op de transferlijst werd gezet. Ook Raphael Guerreiro en Emre Can zouden geen plaats hebben in de plannen van Terzic. Eerder zwaaide Dortmund al Axel Witsel uit, wiens aflopende contract niet werd verlengd. En Erling Haaland werd op zijn beurt verkocht aan Manchester City. De uitdager van Bayern München zal volgend seizoen dus met een heel ander gelaat in de Bundesliga verschijnen.

LEES OOK: Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

Thorgan kan beter een stapje terug zetten ...

Meest recent

De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

29
29
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

431
431
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

36
36
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

111
111
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

479
479
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

48
48
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

111
111
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

183
183
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

70
70
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

160
160
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

488
488
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

32
32
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

29
29
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

196
196
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

251
251
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

514
514
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

194
194
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

167
167
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

148
148
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

94
94
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

80
80
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

396
396
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

62
62
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

101
101

Meer sportnieuws