'Dortmund laat Hazard vertrekken: vraagprijs bekend'

door
'Dortmund laat Hazard vertrekken: vraagprijs bekend'

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor een vierluik in de Nations League. Maar een aantal internationals zal ongetwijfeld ook al met de transferzomer in het achterhoofd zitten. Dat is onder meer het geval bij Thorgan Hazard, die zou mogen vertrekken bij Borussia Dortmund.


De voormalige Gouden Schoen heeft nochtans een lopend contract tot medio 2024 in het Signal Iduna Park. Maar daar moet hij steeds harder knokken voor zijn plaats. En de aanstelling van Edin Terzic als nieuwe hoofdcoach is evenmin goed nieuws voor hem. Tijdens zijn interim-periode deed Terzic al zelden beroep op Hazard en ook in zijn plannen voor volgend seizoen zou de Rode Duivel geen prominente rol spelen.

Volgens BILD is de jongere broer van Eden Hazard dan ook één van de spelers die komende zomer mogen vertrekken van Dortmund. En de nummer twee van de Bundesliga zou niet al te veel geld verlangen. Zo zou Hazard mogen vertrekken voor een bescheiden som van 20 miljoen euro. Een behoorlijk laag bedrag voor een speler met zijn adelbrieven, die op zijn 28ste nog enkele mooie jaren in het verschiet heeft én nog twee jaar op zijn contract heeft staan.

METAMORFOSE
Afwachten nu welke clubs zich aan het front zullen melden voor de flankaanvaller. Overigens is Hazard niet de enige speler die op de transferlijst werd gezet. Ook Raphael Guerreiro en Emre Can zouden geen plaats hebben in de plannen van Terzic. Eerder zwaaide Dortmund al Axel Witsel uit, wiens aflopende contract niet werd verlengd. En Erling Haaland werd op zijn beurt verkocht aan Manchester City. De uitdager van Bayern München zal volgend seizoen dus met een heel ander gelaat in de Bundesliga verschijnen.

LEES OOK: 'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Thorgan kan beter een stapje terug zetten ...

Meest recent

Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

36
36
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

16
16
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

102
102
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

22
22
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

52
52
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

72
72
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

265
265
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

126
126
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

437
437
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

417
417
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

96
96
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

158
158
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

188
188
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

194
194
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

315
315
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

1160
1160
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

331
331
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

489
489
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

371
371
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

512
512
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

653
653
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

449
449
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

918
918
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

366
366

Meer sportnieuws