'Dortmund laat Hazard vertrekken: vraagprijs bekend'

door
'Dortmund laat Hazard vertrekken: vraagprijs bekend'

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor een vierluik in de Nations League. Maar een aantal internationals zal ongetwijfeld ook al met de transferzomer in het achterhoofd zitten. Dat is onder meer het geval bij Thorgan Hazard, die zou mogen vertrekken bij Borussia Dortmund.


De voormalige Gouden Schoen heeft nochtans een lopend contract tot medio 2024 in het Signal Iduna Park. Maar daar moet hij steeds harder knokken voor zijn plaats. En de aanstelling van Edin Terzic als nieuwe hoofdcoach is evenmin goed nieuws voor hem. Tijdens zijn interim-periode deed Terzic al zelden beroep op Hazard en ook in zijn plannen voor volgend seizoen zou de Rode Duivel geen prominente rol spelen.

Volgens BILD is de jongere broer van Eden Hazard dan ook één van de spelers die komende zomer mogen vertrekken van Dortmund. En de nummer twee van de Bundesliga zou niet al te veel geld verlangen. Zo zou Hazard mogen vertrekken voor een bescheiden som van 20 miljoen euro. Een behoorlijk laag bedrag voor een speler met zijn adelbrieven, die op zijn 28ste nog enkele mooie jaren in het verschiet heeft én nog twee jaar op zijn contract heeft staan.

METAMORFOSE
Afwachten nu welke clubs zich aan het front zullen melden voor de flankaanvaller. Overigens is Hazard niet de enige speler die op de transferlijst werd gezet. Ook Raphael Guerreiro en Emre Can zouden geen plaats hebben in de plannen van Terzic. Eerder zwaaide Dortmund al Axel Witsel uit, wiens aflopende contract niet werd verlengd. En Erling Haaland werd op zijn beurt verkocht aan Manchester City. De uitdager van Bayern München zal volgend seizoen dus met een heel ander gelaat in de Bundesliga verschijnen.

LEES OOK: 'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Thorgan kan beter een stapje terug zetten ...

Meest recent

Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

45
45
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

21
21
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

56
56
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

18
18
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

120
120
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

106
106
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

126
126
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

41
41
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

55
55
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

581
581
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

304
304
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

547
547
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

429
429
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

303
303
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

130
130
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

116
116
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

367
367
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

188
188
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

292
292
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

360
360
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

51
51
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

125
125
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

209
209
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

652
652
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

183
183

Meer sportnieuws