'Dortmund laat Hazard vertrekken: vraagprijs bekend'

245 stemmen
'Dortmund laat Hazard vertrekken: vraagprijs bekend'

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor een vierluik in de Nations League. Maar een aantal internationals zal ongetwijfeld ook al met de transferzomer in het achterhoofd zitten. Dat is onder meer het geval bij Thorgan Hazard, die zou mogen vertrekken bij Borussia Dortmund.


De voormalige Gouden Schoen heeft nochtans een lopend contract tot medio 2024 in het Signal Iduna Park. Maar daar moet hij steeds harder knokken voor zijn plaats. En de aanstelling van Edin Terzic als nieuwe hoofdcoach is evenmin goed nieuws voor hem. Tijdens zijn interim-periode deed Terzic al zelden beroep op Hazard en ook in zijn plannen voor volgend seizoen zou de Rode Duivel geen prominente rol spelen.

Volgens BILD is de jongere broer van Eden Hazard dan ook één van de spelers die komende zomer mogen vertrekken van Dortmund. En de nummer twee van de Bundesliga zou niet al te veel geld verlangen. Zo zou Hazard mogen vertrekken voor een bescheiden som van 20 miljoen euro. Een behoorlijk laag bedrag voor een speler met zijn adelbrieven, die op zijn 28ste nog enkele mooie jaren in het verschiet heeft én nog twee jaar op zijn contract heeft staan.

METAMORFOSE
Afwachten nu welke clubs zich aan het front zullen melden voor de flankaanvaller. Overigens is Hazard niet de enige speler die op de transferlijst werd gezet. Ook Raphael Guerreiro en Emre Can zouden geen plaats hebben in de plannen van Terzic. Eerder zwaaide Dortmund al Axel Witsel uit, wiens aflopende contract niet werd verlengd. En Erling Haaland werd op zijn beurt verkocht aan Manchester City. De uitdager van Bayern München zal volgend seizoen dus met een heel ander gelaat in de Bundesliga verschijnen.

LEES OOK: 'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Thorgan kan beter een stapje terug zetten ...

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

9
9
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

91
91
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

18
18
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

13
13
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

39
39
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

72
72
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

165
165
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

630
630
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

107
107
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

201
201
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

155
155
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

140
140
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

258
258
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

44
44
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

163
163
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

504
504
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

244
244
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

228
228
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

467
467
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

342
342
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

148
148
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws