Aanvaller kondigt vertrek bij Beerschot aan

door
Aanvaller kondigt vertrek bij Beerschot aan

Beerschot VA heeft een dramatisch seizoen achter de rug waarin het de degradatie naar 1B niet kon vermijden. Maar de club blijft ambitieus en wil in de komende jaargang een doorstart maken. Momenteel wordt dan ook volop aan de spelersselectie gesleuteld op 't Kiel.


De Antwerpenaren willen volgend seizoen meteen weer meestrijden om de promotie naar de Jupiler Pro League. Inmiddels werd met de Oostenrijker Andreas Wieland ook al een nieuwe trainer aangesteld, terwijl een nieuwe sportieve structuur werd doorgevoerd binnen de clubleiding. En dus kan Beerschot zich nu volledig gaan toeleggen op het vormen van de selectie. Daarin is alvast geen plaats voorzien voor Marius Noubissi.

De Kameroense spits heeft een vrij pover seizoen achter de rug. Hij kon geen aanspraak maken op een vaste basisstek en scoorde uiteindelijk slechts vier keer. Daarom werd besloten zijn aflopende contract niet te verlengen. En via zijn Instagram-profiel bevestigde Noubissi nu ook zijn vertrek. "Het moeilijkste aan elke vriendschap is het moment waarop je vaarwel moet zeggen", klinkt het in een emotionele post.

STERKE START ZONDER VERVOLG
Noubissi belandde in 2018 bij Beerschot, dat hem voor een bescheiden som kon wegplukken bij Finse FC Ilves. Zijn eerste twee seizoenen op 't Kiel waren ook meer dan behoorlijk en hij hielp de club onder meer aan het behalen van de titel in 1B. Maar na de promotie kwam de aanvaller steeds minder aan bod en nu mag hij dus op transfervrije basis op zoek naar een nieuwe club.

LEES OOK: Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

🚀

Beerschot doet volgend seizoen meteen mee voor de titel in 1B ...

Meest recent

Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

77
77
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

169
169
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

99
99
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

27
27
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

173
173
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

288
288
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

270
270
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

106
106
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

206
206
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

117
117
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

309
309
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

83
83
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

44
44
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

90
90
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

375
375
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

349
349
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

35
35
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

192
192
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

260
260
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

449
449
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

350
350
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

32
32
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

491
491
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

96
96
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

28
28

Meer sportnieuws