Heftige beelden: Antwerp-sterkhouders kop aan kop

door
Heftige beelden: Antwerp-sterkhouders kop aan kop

Na de investeringen op de zomerse transfermarkt, vatte Antwerp FC het voorbije seizoen met grote ambities aan. Maar de Great Old kon die doelstellingen niet waarmaken en stelde over de hele lijn behoorlijk teleur. Dat zorgde logischerwijs ook voor de nodige spanningen binnen de kleedkamer.


Het avontuur in de Europa League eindigde op een troosteloze vierde plaats in de poule, terwijl de bekercampagne er al na één wedstrijd opzat. Antwerp moest dus op de Jupiler Pro League rekenen om niets van het seizoen te maken. Maar nadat de reguliere competitie niet al te best was, was een goede start van de Play-Offs noodzakelijk. RAFC speelde tijdens de openingsspeeldag ook een verdienstelijk duel op het veld van de uiteindelijke kampioen Club Brugge. Toch werd met 1-0 verloren op Jan Breydel.

En in de slotfase kwam Antwerp toen ook nog eens met tien man te staan na een overbodige rode kaart van Abdoulaye Seck. Het was echter niet de eerste keer dat de Senegalese verdediger zich zo liet vangen. En daar was vooral aanvoerder Faris Haroun niet mee opgezet. In een trailer van de docureeks 'Stamnummer 1' is namelijk te zien hoe de verdediger en middenvelder het zwaar aan de stok kregen met mekaar.

ALLES UITGEPRAAT
Er moest zelfs tussenbeide gekomen worden om te voorkomen dat de situatie escaleerde. Gelukkig werd de strijdbijl al snel weer begraven. "Voor we de bus opgingen hebben we het uitgepraat. En de dag erna hebben we er ook nog eens rustig over gesproken. Voor mij ging het vooral over het beschermen van de ploeg", reageerde Haroun op het akkefietje.

LEES OOK: "Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp moet het contract van Haroun verlengen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

45
45
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

22
22
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

47
47
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

98
98
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

423
423
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

43
43
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

23
23
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

155
155
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

152
152
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

117
117
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

50
50
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

174
174
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

37
37
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

134
134
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

574
574
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

343
343
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

295
295
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

261
261
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

49
49
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

251
251
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

82
82
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

482
482
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

321
321
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

114
114
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

104
104

Meer sportnieuws