Heftige beelden: Antwerp-sterkhouders kop aan kop

325 stemmen
Heftige beelden: Antwerp-sterkhouders kop aan kop

Na de investeringen op de zomerse transfermarkt, vatte Antwerp FC het voorbije seizoen met grote ambities aan. Maar de Great Old kon die doelstellingen niet waarmaken en stelde over de hele lijn behoorlijk teleur. Dat zorgde logischerwijs ook voor de nodige spanningen binnen de kleedkamer.


Het avontuur in de Europa League eindigde op een troosteloze vierde plaats in de poule, terwijl de bekercampagne er al na één wedstrijd opzat. Antwerp moest dus op de Jupiler Pro League rekenen om niets van het seizoen te maken. Maar nadat de reguliere competitie niet al te best was, was een goede start van de Play-Offs noodzakelijk. RAFC speelde tijdens de openingsspeeldag ook een verdienstelijk duel op het veld van de uiteindelijke kampioen Club Brugge. Toch werd met 1-0 verloren op Jan Breydel.

En in de slotfase kwam Antwerp toen ook nog eens met tien man te staan na een overbodige rode kaart van Abdoulaye Seck. Het was echter niet de eerste keer dat de Senegalese verdediger zich zo liet vangen. En daar was vooral aanvoerder Faris Haroun niet mee opgezet. In een trailer van de docureeks 'Stamnummer 1' is namelijk te zien hoe de verdediger en middenvelder het zwaar aan de stok kregen met mekaar.

ALLES UITGEPRAAT
Er moest zelfs tussenbeide gekomen worden om te voorkomen dat de situatie escaleerde. Gelukkig werd de strijdbijl al snel weer begraven. "Voor we de bus opgingen hebben we het uitgepraat. En de dag erna hebben we er ook nog eens rustig over gesproken. Voor mij ging het vooral over het beschermen van de ploeg", reageerde Haroun op het akkefietje.

LEES OOK: Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Antwerp moet het contract van Haroun verlengen ...

Meest recent

Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

12
12
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

144
144
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

45
45
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

35
35
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

58
58
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

168
168
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

256
256
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

129
129
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

180
180
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

245
245
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

101
101
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

195
195
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

295
295
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

72
72
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

582
582
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

73
73
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

224
224
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

100
100
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

115
115
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

51
51
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

498
498
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

54
54
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

249
249
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

93
93

Meer sportnieuws