'Mbappé houdt grote kuis bij PSG: 14 personen op hitlist'

391 stemmen
'Mbappé houdt grote kuis bij PSG: 14 personen op hitlist'

Kylian Mbappé verbaasde de voetbalwereld door Real Madrid links te laten liggen en alsnog een nieuw contract te tekenen bij Paris Saint-Germain. Om hem te overtuigen moest de Franse kampioen wel bijzonder ver gaan. Zo werd de superster ook de nodige sportieve macht binnen de club beloofd.


Uiteraard speelde het financiële aspect een gigantische rol in zijn beslissing. De exacte cijfers werden weliswaar niet officieel bekend gemaakt en verschillen van bron tot bron. Maar het is duidelijk dat Mbappé door deze contractverlenging bij de bestbetaalde sporters van de planeet behoud. Zijn tekenbonus alleen al maakt van hem een multimiljonair. Maar de hallucinante bedragen waren niet het enige motief om bij te tekenen. Zo kreeg de Franse international volgens verschillende bronnen ook sportief gezien heel wat macht.

En dat betekent slecht nieuws voor verschillende spelers. Zo zou Mbappé volgens The Daily Mail verlangen dat het bestuur met de grove borstel door de kleedkamer gaat. Mauro Icardi​, Julian Draxler, Ander Herrera, Idrissa Gueye, Ricardo Pereira, Leandro Paredes​ en Thilo Kehrer, die sowieso slechts met mondjesmaat aan de bak komen, zouden met de zegen van Mbappé mogen beschikken. Ook spelers die geen voorname rol spelen in de sportieve plannen, zoals Layvin Kurzawa, Pablo Sarabia​, Juan Bernat, Colin Dagba​ en Sergio Rico, zouden geen plaats meer hebben in het nieuwe PSG van Mbappé.

NEYMAR
Daarnaast hangt ook de toekomst van coach Mauricio Pochettino aan een zijden draadje. De clubleiding had al grote twijfels en Mbappé zou intern aangegeven hebben dat hij allerminst tegen een trainerswissel is. Zodra een geschikte vervanger is gevonden, lijkt de Argentijn te mogen vliegen. En tot slot zou ook Neymar Jr op de 'hitlist' staan. De Braziliaan had nochtans lange tijd een goede band met Mbappé, maar hun relatie zou verwaterd zijn geraakt. Indien Neymar vertrekt zou er een pak middelen vrijkomen om andere spelers aan te trekken. Dat scenario zou PSG wel zien zitten, al wordt het quasi onmogelijk om een geschikte club voor hem te vinden.

LEES OOK: Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Dat Mbappé zoveel macht heeft, is een ongezonde situatie ...

Meest recent

Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

1
1
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

194
194
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

75
75
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

37
37
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

173
173
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

30
30
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

41
41
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

192
192
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

577
577
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

177
177
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

74
74
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

437
437
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

75
75
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

216
216
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

540
540
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

528
528
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

487
487
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

364
364
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

200
200
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

603
603
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

271
271
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1073
1073
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

331
331
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

675
675
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

492
492

Meer sportnieuws