'Mbappé houdt grote kuis bij PSG: 14 personen op hitlist'

391 stemmen
'Mbappé houdt grote kuis bij PSG: 14 personen op hitlist'

Kylian Mbappé verbaasde de voetbalwereld door Real Madrid links te laten liggen en alsnog een nieuw contract te tekenen bij Paris Saint-Germain. Om hem te overtuigen moest de Franse kampioen wel bijzonder ver gaan. Zo werd de superster ook de nodige sportieve macht binnen de club beloofd.


Uiteraard speelde het financiële aspect een gigantische rol in zijn beslissing. De exacte cijfers werden weliswaar niet officieel bekend gemaakt en verschillen van bron tot bron. Maar het is duidelijk dat Mbappé door deze contractverlenging bij de bestbetaalde sporters van de planeet behoud. Zijn tekenbonus alleen al maakt van hem een multimiljonair. Maar de hallucinante bedragen waren niet het enige motief om bij te tekenen. Zo kreeg de Franse international volgens verschillende bronnen ook sportief gezien heel wat macht.

En dat betekent slecht nieuws voor verschillende spelers. Zo zou Mbappé volgens The Daily Mail verlangen dat het bestuur met de grove borstel door de kleedkamer gaat. Mauro Icardi​, Julian Draxler, Ander Herrera, Idrissa Gueye, Ricardo Pereira, Leandro Paredes​ en Thilo Kehrer, die sowieso slechts met mondjesmaat aan de bak komen, zouden met de zegen van Mbappé mogen beschikken. Ook spelers die geen voorname rol spelen in de sportieve plannen, zoals Layvin Kurzawa, Pablo Sarabia​, Juan Bernat, Colin Dagba​ en Sergio Rico, zouden geen plaats meer hebben in het nieuwe PSG van Mbappé.

NEYMAR
Daarnaast hangt ook de toekomst van coach Mauricio Pochettino aan een zijden draadje. De clubleiding had al grote twijfels en Mbappé zou intern aangegeven hebben dat hij allerminst tegen een trainerswissel is. Zodra een geschikte vervanger is gevonden, lijkt de Argentijn te mogen vliegen. En tot slot zou ook Neymar Jr op de 'hitlist' staan. De Braziliaan had nochtans lange tijd een goede band met Mbappé, maar hun relatie zou verwaterd zijn geraakt. Indien Neymar vertrekt zou er een pak middelen vrijkomen om andere spelers aan te trekken. Dat scenario zou PSG wel zien zitten, al wordt het quasi onmogelijk om een geschikte club voor hem te vinden.

LEES OOK: Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Dat Mbappé zoveel macht heeft, is een ongezonde situatie ...

Meest recent

'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

1
1
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

29
29
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

73
73
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

81
81
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

248
248
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

261
261
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

110
110
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

99
99
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

89
89
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

12
12
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

107
107
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

463
463
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

285
285
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

187
187
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

184
184
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

52
52
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

100
100
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1021
1021
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

525
525
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

224
224
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

79
79
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

324
324
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

102
102
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

118
118
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

122
122

Meer sportnieuws