'Sevilla gaat vol voor Rode Duivel'

door
'Sevilla gaat vol voor Rode Duivel'

Een hele tijd lang was Sevilla FC dit seizoen in La Liga de enige ploeg die enigszins in het spoor van Real Madrid kon blijven, maar doordat het in 2022 maar liefst elf gelijke spelen liet noteren, werden de Andalusiërs alsnog gepasseerd door FC Barcelona en Atletico Madrid. Als nummer vier in de eindrangschikking mogen ze volgend seizoen wel nog steeds de Champions League in en dat doen ze mogelijk met een Rode Duivel.


Sevilla zal immers deze zomer zijn verdediging moeten herschikken. Diego Carlos werd al verkocht aan Aston Villa en ook aan de mouw van Jules Koundé wordt nog steeds hard getrokken, waardoor ze op zoek moeten naar één en mogelijk zelfs twee nieuwe centrale verdedigers. Volgens L'Equipe richten ze daarbij het vizier op Frankrijk.

Sevilla zou drie verdedigers uit de Ligue 1 op zijn vizier gezet hebben, waarbij de kans zeer groot is dat ze voor Jason Denayer gaan. De Rode Duivel is immers transfervrij en dat is een grote troef. Enige potentiële struikelblok zijn de naar verluidt pittige looneisen van de 26-jarige, die er ook voor zorgden dat de onderhandelingen over een contractverlenging bij Lyon spaak liepen.

BETALEN
Voor de twee andere opties zou Sevilla wel een transfersom moeten neertellen, al zal die ook niet de hoofdprijs zijn. Zowel Duje Caleta-Car (Olympique Marseille) als Alexander Djiku (Strasbourg) gaan immers hun laatste contractjaar in. Beide spelers zouden ook azen op een transfer naar het buitenland. Sevilla beschikt dus over voldoende opties, al lijken ze toch zeker minstens eens te gaan polsen bij Denayer.

Zou dat een mooie stap zijn voor Denayer?

Meest recent

Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

22
22
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

39
39
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

38
38
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

320
320
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

97
97
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

91
91
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

384
384
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

356
356
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

107
107
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

216
216
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

652
652
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

312
312
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

209
209
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

58
58
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

31
31
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

252
252
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

86
86
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

534
534
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

195
195
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

189
189
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

424
424
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

408
408
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

316
316
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

161
161

Meer sportnieuws