Eigenaars Standard geven uitleg voor trage start

door
Eigenaars Standard geven uitleg voor trage start

Het is inmiddels al anderhalve maand geleden dat Standard officieel de overname door 777 Partners aankondigde, maar sindsdien is er op Sclessin nog niet veel veranderd. Trainer Luka Elsner werd ontslagen, maar een vervanger is nog steeds niet gevonden. Er werd tot dusver enkel een nieuwe sportief directeur aangesteld in de persoon van Fergal Harkin, die weggeplukt werd bij de City Football Group.


Verder bleef het stil in Luik. In een statement legt Josh Wander, de grote baas van 777, nu wel uit waarom het zo lang duurt voor er nieuws komt. "We zijn erg blij en trots om de nieuwe eigenaars te worden van deze historische en prestigieuze club. Ik ben me bewust van de grote verantwoordelijkheid die met deze eer gepaard gaat en ik ben echt enthousiast wat betreft de uitdaging die voor ons ligt", schrijft hij onder meer. "Het is om die reden dat we de afgelopen weken bewust hebben gekozen voor een doordachte aanpak van ons werk. Dit door te huidige werking door te lichten en onze visie m.b.t. de toekomstvisie van de club stap voor stap aan te brengen."

De Amerikanen willen dus niet overhaast te werk gaan, maar met de eerste training die er alsmaar sneller aankomt is enige haast stilaan wel geboden. "De mensen die we naar de club halen, zullen altijd in lijn zijn met deze filosofie. Sommigen van hen zullen mensen zijn met wereldwijde expertise, te beginnen met onze nieuwe sportief directeur, Fergal Harkin. Anderen, meer lokaal, zullen daar de komende maanden bijkomen. Er zullen de komende dagen, weken en maanden nog meer aankondigingen volgen, waarbij onze absolute prioriteit de benoeming van een hoofdcoach voor het eerste elftal is. We kijken ernaar uit om dit binnenkort met jullie te delen", belooft hij wel.

LEES OOK: Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Zal Standard klaar zijn voor het seizoen?

Meest recent

"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

329
329
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

23
23
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

553
553
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

47
47
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

123
123
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

62
62
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

159
159
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

57
57
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

196
196
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

260
260
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

290
290
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

132
132
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

51
51
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

498
498
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

194
194
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

547
547
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

311
311
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

304
304
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

160
160
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

272
272
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

267
267
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

135
135
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

448
448
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

428
428
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

243
243

Meer sportnieuws