Dessers afgemaakt in Nederland: "Hij wil cashen"

474
Dessers afgemaakt in Nederland:

Cyriel Dessers (27) blijft niet bij Feyenoord. De Rotterdamse club deelde KRC Genk woensdag mee dat het de aankoopoptie in zijn contract niet licht. De aanvaller zal terugkeren naar Genk, waar hij normaal gezien de voorbereiding zal aanvatten.


Feyenoord was naar verluidt nochtans van plan om de nodige 4 miljoen euro op te hoesten. Maar er was een andere kink in de kabel: de looneisen van Dessers. Die zouden niet van de poes geweest zijn. Volgens Johan Derksen wilde de aanvaller in totaal 6 miljoen euro vangen in de Kuip. Dat vertelde hij in de Nederlandse voetbaltalkshow Vandaag Inside. "Dat houdt in: een salarispakket van zes miljoen euro... voor een speler die eigenlijk tot nog toe een wisselspeler geweest is. Hij wil nu wel overdreven cashen, hoor. Zes miljoen, voor een pinchhittertje...", klonk het. Het is niet duidelijk welke contractduur Dessers wilde.

Dessers moet zo een punt zetten achter een succesvol hoofdstuk in zij carrière. Bij Feyenoord speelde hij 41 duels. Hij scoorde 20 keer en gaf 4 assists. De helft van zijn doelpunten maakte hij in de Conference League. Hij werd topschutter van het toernooi. Feyenoord haalde de finale, maar moest met het kleinste verschil de duimen leggen voor het AS Roma van José Mourinho.

TOEKOMST

Het is niet exact duidelijk wat de toekomst nu zal brengen voor Dessers. Bij Genk lijkt hij niet meteen uitzicht te hebben op heel veel speelkansen. In de Cegeka Arena loopt immers nog ene Paul Onuachu rond, en ook Iké Ugbo keert weldra terug van een uitleenbeurt. Een transfer naar het buitenland zou soelaas kunnen brengen voor de Nigeriaanse international.

LEES OOK: 'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Wat moet Dessers doen?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

17
17
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

149
149
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

31
31
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

33
33
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

59
59
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

67
67
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

107
107
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

129
129
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

50
50
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

57
57
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

301
301
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

681
681
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

84
84
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

161
161
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

82
82
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

164
164
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

190
190
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

364
364
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

683
683
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

253
253
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

602
602
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

106
106

Meer sportnieuws