Dessers afgemaakt in Nederland: "Hij wil cashen"

door
Dessers afgemaakt in Nederland:

Cyriel Dessers (27) blijft niet bij Feyenoord. De Rotterdamse club deelde KRC Genk woensdag mee dat het de aankoopoptie in zijn contract niet licht. De aanvaller zal terugkeren naar Genk, waar hij normaal gezien de voorbereiding zal aanvatten.


Feyenoord was naar verluidt nochtans van plan om de nodige 4 miljoen euro op te hoesten. Maar er was een andere kink in de kabel: de looneisen van Dessers. Die zouden niet van de poes geweest zijn. Volgens Johan Derksen wilde de aanvaller in totaal 6 miljoen euro vangen in de Kuip. Dat vertelde hij in de Nederlandse voetbaltalkshow Vandaag Inside. "Dat houdt in: een salarispakket van zes miljoen euro... voor een speler die eigenlijk tot nog toe een wisselspeler geweest is. Hij wil nu wel overdreven cashen, hoor. Zes miljoen, voor een pinchhittertje...", klonk het. Het is niet duidelijk welke contractduur Dessers wilde.

Dessers moet zo een punt zetten achter een succesvol hoofdstuk in zij carrière. Bij Feyenoord speelde hij 41 duels. Hij scoorde 20 keer en gaf 4 assists. De helft van zijn doelpunten maakte hij in de Conference League. Hij werd topschutter van het toernooi. Feyenoord haalde de finale, maar moest met het kleinste verschil de duimen leggen voor het AS Roma van José Mourinho.

TOEKOMST

Het is niet exact duidelijk wat de toekomst nu zal brengen voor Dessers. Bij Genk lijkt hij niet meteen uitzicht te hebben op heel veel speelkansen. In de Cegeka Arena loopt immers nog ene Paul Onuachu rond, en ook Iké Ugbo keert weldra terug van een uitleenbeurt. Een transfer naar het buitenland zou soelaas kunnen brengen voor de Nigeriaanse international.

LEES OOK: Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Wat moet Dessers doen?

Meest recent

'Transfer weer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

4
4
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

184
184
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

54
54
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

59
59
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

14
14
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

274
274
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

362
362
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

300
300
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

361
361
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

108
108
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

211
211
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

269
269
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

303
303
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

228
228
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

135
135
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

475
475
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

338
338
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

112
112
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

538
538
Analisten vellen verdict: Jashari verdiende Gouden Schoen?

De Gouden Schoen 2025 heeft een grote verrassing opgeleverd. Christos Tzolis maakte zijn ...

259
259
Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

De eregast op het Gala van de Gouden Schoen was niemand minder dan Kevin De Bruyne. De spelmaker van ...

128
128
Prijs met donker randje: hommeles Coosemans en Anderlecht

Colin Coosemans beleefde zondagavond één van de mooiste momenten uit zijn ...

393
393
Gouden Schoen zindert na: Vandenbempt schetst nasleep Club

Club Brugge heeft opnieuw de Gouden Schoen gewonnen. Tenminste toch een ex-speler van Blauw-Zwart. ...

361
361
Barça wint wéér finale van Real: Spanjaarden fileren Courtois

FC Barcelona heeft zichzelf opgevolgd als winnaar van de Supercopa de España. In de finale ...

336
336

Meer sportnieuws