Dessers afgemaakt in Nederland: "Hij wil cashen"

474 stemmen
Dessers afgemaakt in Nederland:

Cyriel Dessers (27) blijft niet bij Feyenoord. De Rotterdamse club deelde KRC Genk woensdag mee dat het de aankoopoptie in zijn contract niet licht. De aanvaller zal terugkeren naar Genk, waar hij normaal gezien de voorbereiding zal aanvatten.


Feyenoord was naar verluidt nochtans van plan om de nodige 4 miljoen euro op te hoesten. Maar er was een andere kink in de kabel: de looneisen van Dessers. Die zouden niet van de poes geweest zijn. Volgens Johan Derksen wilde de aanvaller in totaal 6 miljoen euro vangen in de Kuip. Dat vertelde hij in de Nederlandse voetbaltalkshow Vandaag Inside. "Dat houdt in: een salarispakket van zes miljoen euro... voor een speler die eigenlijk tot nog toe een wisselspeler geweest is. Hij wil nu wel overdreven cashen, hoor. Zes miljoen, voor een pinchhittertje...", klonk het. Het is niet duidelijk welke contractduur Dessers wilde.

Dessers moet zo een punt zetten achter een succesvol hoofdstuk in zij carrière. Bij Feyenoord speelde hij 41 duels. Hij scoorde 20 keer en gaf 4 assists. De helft van zijn doelpunten maakte hij in de Conference League. Hij werd topschutter van het toernooi. Feyenoord haalde de finale, maar moest met het kleinste verschil de duimen leggen voor het AS Roma van José Mourinho.

TOEKOMST

Het is niet exact duidelijk wat de toekomst nu zal brengen voor Dessers. Bij Genk lijkt hij niet meteen uitzicht te hebben op heel veel speelkansen. In de Cegeka Arena loopt immers nog ene Paul Onuachu rond, en ook Iké Ugbo keert weldra terug van een uitleenbeurt. Een transfer naar het buitenland zou soelaas kunnen brengen voor de Nigeriaanse international.

LEES OOK: ‘Tzolis neemt geen risico’s en hakt knoop door bij Club’

Wat moet Dessers doen?

Meest recent

Vrancken heeft beet en shopt in de Jupiler Pro League

Wouter Vrancken koos deze zomer voor een verrassende uitdaging. Na een topseizoen koos hij ervoor om ...

3
3
'Club met de handen in het haar voor Supercup én JPL-start'

De eerste grote test voor Club Brugge wordt de Belgische Supercup tegen Union SG. Op 31 juli neemt ...

70
70
Burgess wees monstercontract af: groots plan met KAA Gent

Christian Burgess verliet Union SG na jaren trouwe dienst. Beide partijen kwamen er niet uit tijdens ...

43
43
‘Strijd om Onyedika barst volledig los: Club ontvangt bod’

Club Brugge kende een topseizoen en verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten deze ...

222
222
Tuchel haalt ongezien uit: Engeland compleet afgemaakt

Engeland ging in de halve finale van het WK onderuit tegen Argentinië. De Engelsen kwamen op ...

65
65
Wilmots apetrots: Standard pakt uit met nieuwe zomertransfer

Standard Luik is druk in de weer op de zomermercato. De Rouches hopen weer mee te kunnen doen om de ...

72
72
‘Stunt van formaat: Club verliest toptalent aan JPL-club’

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdopleiding en de werking met Club NXT. ...

440
440
Wending: Ferrera krijgt toch straf na uithaal richting refs

Yannick Ferrera degradeerde met Dender naar de Challenger Pro League. Na de laatste speeldag haalde ...

48
48
Burgess onthult exacte reden voor vertrek Union SG

Christian Burgess groeide de afgelopen seizoenen uit tot een icoon bij Union SG. De centrale ...

222
222
FIFA start onderzoek naar clash Argentinië – Engeland

De halve finale tussen Argentinië en Engeland zindert nog na. The Three Lions kwamen op ...

76
76
Lommel sluit straffe transferdeal met Atletico Madrid

Lommel is straks de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League, nadat de Limburgers ...

35
35
'Puzzelen voor Leko: debutanten én nodige afwezigen'

Bij Club Brugge hebben ze nog twee weken om zich klaar te stomen voor hun eerste officiële ...

301
301
OHL pakt uit en houdt jeugdinternational aan boord

Bij OH Leuven hopen ze komend seizoen beter te doen, nadat ze in de voorbije jaargang maar net de ...

26
26
'Beveren wil transfervrije slag slaan bij Standard'

SK Beveren veroverde vorig seizoen met groot machtsvertoon de titel in de Challenger Pro League, ...

117
117
'Nieuwe Lukaku-wending: straffe bestemming duikt op'

Romelu Lukaku speelde een opmerkelijk sterk WK. Na een seizoen met amper 64 speelminuten waren er ...

418
418
Anderlecht kondigt vertrek van jeugdproduct aan

Anderlecht heeft minder dan een week om zich klaar te stomen voor zijn eerste Europese opdracht, ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Praet verbaast, Club gaat voor opvolger Tzolis'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

380
380
Vrouw van Wesley Sonck doet hartverscheurende onthulling

Wesley Sonck was tijdens het WK weer alomtegenwoordig bij de uitzendingen op Sporza. De ...

184
184
KAA Gent verrast met aankondiging van flanktalent

KAA Gent is de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten, niet enkel voor de A-kern, maar ...

134
134
‘Standard troeft Anderlecht en Union af met toptransfer’

Standard Luik hoopt weer snel aan de top van het Belgische voetbal te staan. Marc Wilmots wil deze ...

299
299
'Club Brugge schrikt: opvallende constructie voor Ordonez'

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een knaltransfer. Clubs zoals Liverpool, ...

534
534
Voetbalbond USA na Balogun-affaire: “Trump doet wat hij wil”

De situatie rond Folarin Balogun blijft voortduren. De aanvaller was aanvankelijk geschorst voor de ...

276
276
‘Tzolis neemt geen risico’s en hakt knoop door bij Club’

Christos Tzolis is op weg naar Arsenal. De interesse van de Engelse grootmacht was al een tijdje ...

335
335
'Straf: Club troefde deze 2 Europese topclubs af voor Sommer'

Bij Club Brugge begint het elftal voor komend seizoen stilaan vorm te krijgen. Eén van de ...

298
298
STVV heeft eindelijk tweede nieuwkomer beet

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, waarin het de derde plaats pakte en zo een ticket voor de ...

101
101

Meer sportnieuws