OHL licht opties van 5 spelers niet

door
OHL licht opties van 5 spelers niet

Er zijn heel wat teams in de Jupiler Pro League die het voorbije seizoen de verwachtingen niet helemaal konden inlossen. Eén van hen was het ambitieuze OH Leuven, dat nooit uit de grijze middenmoot raakte en de reguliere competitie uiteindelijk afsloot op een elfde plaats. Komende zomer zal er aan Den Dreef wellicht ingegrepen worden en de nodige spelers mogen al vertrekken.


De club was de voorbije weken al actief op de transfermarkt. Het strikte met Joren Dom (Beerschot) en Nordin Jackers (Waasland-Beveren) al twee nieuwkomers, terwijl aan uitgaande zijde Rafael Romo bij DC United tekende en de aflopende contracten van Kaveh Rezaei en Yannick Aguemon niet verlengd werden. Nu laat OHL weten dat ook vijf huurlingen hun opties niet gelicht zien worden.

"OH Leuven heeft beslist om de contractuele opties op een definitieve aankoop van Alexis De Sart, Cedric Gbo, Sory Kaba, Alex Runarsson en Thibault Vlietinck niet te lichten", laten ze weten in een statement. "Dit sluit een verlengd verblijf van sommige van deze spelers niet uit, maar niet op basis van de aankoopoptie bedongen in de huurovereenkomst."

TOPSCHUTTER
De grootste kanshebber op een verlengd verblijf lijkt in principe Kaba te zijn. De Guineese spits werd gehuurd van FC Midtjylland en was met twaalf goals clubtopschutter. Van de vier andere huurlingen was alleen Runarsson (Arsenal) titularis, nadat hij in november Romo uit de ploeg speelde. De Sart (Antwerp) en Vlietinck (Club Brugge) waren doorgaans invaller, terwijl Gbo (Esperance Tunis) zelfs geen enkele keer de selectie haalde.

LEES OOK: Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Denk je dat er nog minstens één van hen bij OHL zal blijven?

Meest recent

Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

105
105
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

173
173
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

355
355
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

120
120
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

290
290
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

739
739
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

353
353
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

416
416
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

74
74
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

48
48
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

316
316
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

110
110
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

93
93
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

20
20
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

86
86
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

458
458
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

60
60
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

932
932
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

124
124
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

134
134
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

435
435
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

208
208
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

760
760
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

82
82
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

63
63

Meer sportnieuws