OHL licht opties van 5 spelers niet

door
OHL licht opties van 5 spelers niet

Er zijn heel wat teams in de Jupiler Pro League die het voorbije seizoen de verwachtingen niet helemaal konden inlossen. Eén van hen was het ambitieuze OH Leuven, dat nooit uit de grijze middenmoot raakte en de reguliere competitie uiteindelijk afsloot op een elfde plaats. Komende zomer zal er aan Den Dreef wellicht ingegrepen worden en de nodige spelers mogen al vertrekken.


De club was de voorbije weken al actief op de transfermarkt. Het strikte met Joren Dom (Beerschot) en Nordin Jackers (Waasland-Beveren) al twee nieuwkomers, terwijl aan uitgaande zijde Rafael Romo bij DC United tekende en de aflopende contracten van Kaveh Rezaei en Yannick Aguemon niet verlengd werden. Nu laat OHL weten dat ook vijf huurlingen hun opties niet gelicht zien worden.

"OH Leuven heeft beslist om de contractuele opties op een definitieve aankoop van Alexis De Sart, Cedric Gbo, Sory Kaba, Alex Runarsson en Thibault Vlietinck niet te lichten", laten ze weten in een statement. "Dit sluit een verlengd verblijf van sommige van deze spelers niet uit, maar niet op basis van de aankoopoptie bedongen in de huurovereenkomst."

TOPSCHUTTER
De grootste kanshebber op een verlengd verblijf lijkt in principe Kaba te zijn. De Guineese spits werd gehuurd van FC Midtjylland en was met twaalf goals clubtopschutter. Van de vier andere huurlingen was alleen Runarsson (Arsenal) titularis, nadat hij in november Romo uit de ploeg speelde. De Sart (Antwerp) en Vlietinck (Club Brugge) waren doorgaans invaller, terwijl Gbo (Esperance Tunis) zelfs geen enkele keer de selectie haalde.

LEES OOK: Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

Denk je dat er nog minstens één van hen bij OHL zal blijven?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

60
60
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

89
89
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

103
103
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

168
168
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

132
132
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

91
91
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

34
34
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

138
138
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

41
41
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

413
413
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

362
362
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

135
135
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

233
233
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

36
36
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

748
748
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

135
135
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

486
486
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

267
267
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

58
58
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

601
601
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

439
439
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

224
224
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

151
151
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

634
634
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

69
69

Meer sportnieuws