'Barça zet alles op smaakmaker Premier League'

door
'Barça zet alles op smaakmaker Premier League'

FC Barcelona heeft het seizoen in La Liga afgesloten op de tweede plaats, waardoor het volgend seizoen opnieuw in de Champions League aantreedt. En dus is het vooral uitkijken naar wat er tijdens de zomermaanden zal gebeuren op Camp Nou. Zo wordt opnieuw de nodige transferbeweging verwacht.


De club haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe aanwinsten in huis, maar om weer definitief de aansluiting te maken met de Europese top is nog meer versterking nodig. Het bestuur maakt momenteel dan ook werk van een aantal, veelal transfervrije, doelwitten. AC Milan-middenvelder Franck Kessié zou bijvoorbeeld goed en wel op komst zijn. Ook met Chelsea-verdediger Andreas Christensen lopen naar verluidt al een tijdje gesprekken.

Daarnaast willen de Catalanen ook de aanvalslinie van versterking voorzien, zeker gezien Ousmane Dembélé op vertrekken staat. Verschillende namen doen daarvoor de ronde, de ene al wat spectaculairder dan de andere. Maar vooral de piste-Raphinha lijkt concreet. De Braziliaanse international maakt al een tijdje indruk bij Leeds United en zou hoog op de lijst staan in Camp Nou. Coach Xavi Hernandez is alvast een grote fan.

55 MILJOEN
En volgens transferwatcher Fabrizio Romano blijft Raphinha ook een topdoelwit voor de Catalanen. Maar Leeds kon zich op de valreep verzekeren van het behoud in de Premier League, waardoor de verkoop van de Braziliaan niet langer prioritair is. De Engelse club zou dan ook vasthouden aan haar vraagprijs van zo'n 55 miljoen euro. En men is niet bereid om dat bedrag in schijven te laten betalen. Het blijft dus afwachten of Barcelona financieel in staat zal zijn om Leeds te overtuigen.

LEES OOK: Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

🚀

Barça moet vooral zijn defensie versterken ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

91
91
"Belachelijk" - Opvallende sanctie Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

15
15
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

12
12
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

102
102
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

146
146
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

158
158
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

230
230
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

157
157
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

26
26
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

190
190
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

39
39
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

97
97
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

215
215
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

178
178
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

140
140
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

179
179
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

367
367
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

21
21
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

515
515
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

805
805
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

176
176
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

28
28
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

137
137
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

116
116
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

136
136
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

533
533

Meer sportnieuws