Martinez vreest voor twee sterkhouders tegen Oranje

door
Martinez vreest voor twee sterkhouders tegen Oranje

De Rode Duivels zijn maandagnamiddag samengekomen in Tubeke, waar ze het komende vierluik in de Nations League zullen voorbereiden. Aanstaande vrijdag volgt alvast de clash tegen Nederland. Maar bondscoach Roberto Martinez moet mogelijk twee sterkhouders missen in de derby der Lage Landen.


De UEFA toonde na een lang en slopend seizoen op clubniveau weinig genade voor de internationals. Zo worden in de komende weken liefst vier wedstrijden van de Nations League afgewerkt. De Rode Duivels staan daardoor voor een tweeluik tegen Polen, een verplaatsing op Wales en vrijdagavond wacht dus voor eigen volk de derby der Lage Landen tegen Nederland.

Al zal Martinez dan allicht moeten schuiven met zijn pionnen. Zo staat er nog een groot vraagteken achter Thibaut Courtois. Die meldde zich maandagavond bij de groep, maar de kans lijkt relatief klein dat hij ook zal starten. Na de finale van de Champions League liet de doelman verstaan dat hij last heeft van pubalgie en daarom nood heeft aan een rustperiode met oog op volgend seizoen. Afwachten of de bondscoach ingaat op dat verzoek.

ONZEKERE DENAYER
En ook in de defensie is er sprake van een groot twijfelgeval. Zo meldt La Dernière Heure dat Jason Denayer maandag niet meetrainde. De verdediger, die op vertrekken staat bij Olympique Lyon, heeft last aan de enkel. Bovendien speelde hij de voorbije maanden amper een volledige wedstrijd wegens zijn contractsituatie bij Lyon. Dinsdag zou het duo verder onderzocht worden, vervolgens kan beslist worden over hen speelkansen tegen Oranje.

LEES OOK: Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

63
63
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

42
42
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

16
16
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

85
85
Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Raheem Sterling maakte onlangs een zeer verrassende transfer. De Engelse flankaanvaller met een ...

74
74
Fans Anderlecht uiten onvrede: "Het valt te begrijpen"

Anderlecht verkeerde de voorbije dagen in de zevende hemel nadat het op fraaie wijze de bekerfinale ...

247
247
STVV mengt zich na straffe comeback helemaal in titelstrijd

STVV lijkt zich stilaan helemaal te ontpoppen tot een titelkandidaat. Op vijf speeldagen van het ...

129
129
Leko geeft aan waarom Club vertrouwen put uit matige pot

Club Brugge heeft zondag de Brugse derby naar zich toe getrokken, maar evident bleek dat allerminst. ...

82
82
Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Nog geen vier dagen na de indrukwekkende bekerzege op Antwerp FC, staat RSC Anderlecht weer stevig ...

257
257
CPL: Beveren overwint sneeuwstorm, duel Jong Gent gestaakt

De wedstrijden in de Jupiler Pro League konden uiteindelijk afgewerkt worden, in de Challenger Pro ...

56
56
‘Clash bij Anderlecht: bestbetaalde ster naar de exit?’

Bij Anderlecht schuift een belangrijk contractdossier stilaan richting breekpunt. RSCA wil de ...

552
552
Antwerp in zak en as: "Dit was géén voetbalwedstrijd"

Antwerp FC heeft een absolute horror-week achter de rug. De Great Old gaf zijn ticket voor de ...

143
143
Kijkers Anderlecht-La Louvière niet te spreken: "Wie kan dít uitleggen?!"

RSC Anderlecht kruiste zondagavond de degens met La Louvière. Door het harde werk van heel ...

194
194
Leko geeft eerste reactie op 'duw-incident' met Campbell

Het is Club Brugge zondagmiddag gelukt om de Brugse derby tegen Cercle naar zich toe te trekken. ...

354
354
Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Als Club Brugge aanstaande woensdag wil winnen van Atlético Madrid, kan het beste ten rade ...

127
127
Anderlecht-La Louvière tóch gespeeld: aftrap uitgesteld

RSC Anderlecht boekte donderdag zijn ticket voor de bekerfinale met een 0-4-zege op Antwerp. Die ...

382
382
Mechele geeft verklaring voor corner-fiasco bij Club

Club Brugge heeft zondagmiddag de derby tegen Cercle Brugge naar zich toe kunnen trekken: 1-2. ...

173
173
Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Daags na het drama in de halve finales van de beker, heeft Antwerp FC weer een mokerslag ...

152
152
Cercle genadig voor Club: "Dát stoort me enorm"

Cercle Brugge heeft het zondagmiddag nagelaten om gouden punten te pakken in de strijd om het ...

239
239
Komst Schreuder in gevaar? Anderlecht krijgt belangrijk nieuws

RSC Anderlecht kruist zondagavond de degens met La Louvière. Die wedstrijd zal nog steeds ...

364
364
'Liverpool zet zich schrap: opzienbarende transfer Salah'

Liverpool FC plaatste zich zaterdag ten koste van Brighton voor de volgende ronde van de FA Cup en ...

129
129
Heftig beeld: Leko pakt speler in volle match bruut aan

Club Brugge heeft zondagmiddag de drie punten gepakt in de derby tegen Cercle Brugge. Maar van ...

472
472
Anderlecht speelt met vuur: "Niets geleerd uit eigen fouten"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

557
557
Club overtuigt niet maar wint nipt in uitgesneeuwde derby

Club Brugge heeft zondagmiddag optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij leider Union SG. ...

112
112
Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

86
86

Meer sportnieuws