Martinez vreest voor twee sterkhouders tegen Oranje

144
Martinez vreest voor twee sterkhouders tegen Oranje

De Rode Duivels zijn maandagnamiddag samengekomen in Tubeke, waar ze het komende vierluik in de Nations League zullen voorbereiden. Aanstaande vrijdag volgt alvast de clash tegen Nederland. Maar bondscoach Roberto Martinez moet mogelijk twee sterkhouders missen in de derby der Lage Landen.


De UEFA toonde na een lang en slopend seizoen op clubniveau weinig genade voor de internationals. Zo worden in de komende weken liefst vier wedstrijden van de Nations League afgewerkt. De Rode Duivels staan daardoor voor een tweeluik tegen Polen, een verplaatsing op Wales en vrijdagavond wacht dus voor eigen volk de derby der Lage Landen tegen Nederland.

Al zal Martinez dan allicht moeten schuiven met zijn pionnen. Zo staat er nog een groot vraagteken achter Thibaut Courtois. Die meldde zich maandagavond bij de groep, maar de kans lijkt relatief klein dat hij ook zal starten. Na de finale van de Champions League liet de doelman verstaan dat hij last heeft van pubalgie en daarom nood heeft aan een rustperiode met oog op volgend seizoen. Afwachten of de bondscoach ingaat op dat verzoek.

ONZEKERE DENAYER
En ook in de defensie is er sprake van een groot twijfelgeval. Zo meldt La Dernière Heure dat Jason Denayer maandag niet meetrainde. De verdediger, die op vertrekken staat bij Olympique Lyon, heeft last aan de enkel. Bovendien speelde hij de voorbije maanden amper een volledige wedstrijd wegens zijn contractsituatie bij Lyon. Dinsdag zou het duo verder onderzocht worden, vervolgens kan beslist worden over hen speelkansen tegen Oranje.

LEES OOK: Penders verbaast na zeperd: Xabi Alonso kijkt ogen uit

Welk land heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

30
30
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

54
54
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

65
65
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

29
29
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

111
111
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

116
116
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

58
58
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

52
52
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

19
19
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

83
83
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

207
207
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

162
162
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

365
365
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

317
317
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

127
127
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

138
138
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

236
236
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

201
201
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

271
271
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

329
329
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

231
231
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

233
233
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

114
114
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

105
105
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

262
262

Meer sportnieuws