'City wil onklopbaar worden met nieuwe supertransfer'

door
'City wil onklopbaar worden met nieuwe supertransfer'

Manchester City volgde zichzelf op als landskampioen van Engeland, maar slaagde er wederom niet in om beslag te leggen op de Champions League. En dus wordt een tandje bijgestoken op de transfermarkt. Want ondanks de komst van Erling Haaland, is de honger naar versterking nog niet gestild.


Met Haaland verzekerde City zich eindelijk van een diepe spits op Europees topniveau. En ook van de jonge Julian Alvarez, die overkomt van River Plate, wordt één en ander verwacht. Maar daar zal het niet bij blijven. "Ik kan bevestigen dat we deze zomer nog meer spelers gaan aantrekken", stelt voorzitter Khaldoon Al Mubarak op de clubkanalen. "We willen het team versterken op de posities waar versterking nodig is. Iedere zomer gaan er spelers weg en we kijken continu naar manieren om het team te verfrissen."

De verwachting is dat er op het middenveld zeker nog iets bijkomt nu Fernandinho afzwaait. Maar ook aan de aanvalslinie wordt mogelijk nog gesleuteld. Spelers als Riyad Mahrez en Raheem Sterling gaan immers hun laatste contractjaar in. Indien zijn niet verlengen, zal City hen mogelijk moeten verkopen om een transfervrij vertrek te voorkomen. In dat geval zal er echter gepaste vervanging voorzien moeten worden. En daarvoor wordt richting de Serie A gelinkt.

CONTACT GELEGD
Zo stelt transferwatcher Santi Aouna dat de Engelse kampioen zijn zinnen heeft gezet op Rafael Leao. De Portugees heeft een weergaloos seizoen bij AC Milan achter de rug en was zeker in de laatste weken cruciaal voor het behalen van de Italiaanse titel. Milan wil zijn contract dan ook verlengen, maar die aanbieding werd voorlopig in de koelkast gestoken. Verschillende andere ploegen tonen immers interesse. En van die geïnteresseerden zou City het meest concreet zijn. De Premier League-kampioen zou alvast zijn makelaar Jorge Mendes hebben gecontacteerd.

LEES OOK: 'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

City heeft volgend seizoen de beste selectie van Europa ...

Meest recent

'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

93
93
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

140
140
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

207
207
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

149
149
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

288
288
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

342
342
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

323
323
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

137
137
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

202
202
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

110
110
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

339
339
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

164
164
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

206
206
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

181
181
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

153
153
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

500
500
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

83
83
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

173
173
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

348
348
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

264
264
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

88
88
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

414
414
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

349
349
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

242
242

Meer sportnieuws