'City wil onklopbaar worden met nieuwe supertransfer'

door
'City wil onklopbaar worden met nieuwe supertransfer'

Manchester City volgde zichzelf op als landskampioen van Engeland, maar slaagde er wederom niet in om beslag te leggen op de Champions League. En dus wordt een tandje bijgestoken op de transfermarkt. Want ondanks de komst van Erling Haaland, is de honger naar versterking nog niet gestild.


Met Haaland verzekerde City zich eindelijk van een diepe spits op Europees topniveau. En ook van de jonge Julian Alvarez, die overkomt van River Plate, wordt één en ander verwacht. Maar daar zal het niet bij blijven. "Ik kan bevestigen dat we deze zomer nog meer spelers gaan aantrekken", stelt voorzitter Khaldoon Al Mubarak op de clubkanalen. "We willen het team versterken op de posities waar versterking nodig is. Iedere zomer gaan er spelers weg en we kijken continu naar manieren om het team te verfrissen."

De verwachting is dat er op het middenveld zeker nog iets bijkomt nu Fernandinho afzwaait. Maar ook aan de aanvalslinie wordt mogelijk nog gesleuteld. Spelers als Riyad Mahrez en Raheem Sterling gaan immers hun laatste contractjaar in. Indien zijn niet verlengen, zal City hen mogelijk moeten verkopen om een transfervrij vertrek te voorkomen. In dat geval zal er echter gepaste vervanging voorzien moeten worden. En daarvoor wordt richting de Serie A gelinkt.

CONTACT GELEGD
Zo stelt transferwatcher Santi Aouna dat de Engelse kampioen zijn zinnen heeft gezet op Rafael Leao. De Portugees heeft een weergaloos seizoen bij AC Milan achter de rug en was zeker in de laatste weken cruciaal voor het behalen van de Italiaanse titel. Milan wil zijn contract dan ook verlengen, maar die aanbieding werd voorlopig in de koelkast gestoken. Verschillende andere ploegen tonen immers interesse. En van die geïnteresseerden zou City het meest concreet zijn. De Premier League-kampioen zou alvast zijn makelaar Jorge Mendes hebben gecontacteerd.

LEES OOK: Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

City heeft volgend seizoen de beste selectie van Europa ...

Meest recent

De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

27
27
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

127
127
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

29
29
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

43
43
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

434
434
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

408
408
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

58
58
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

67
67
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

96
96
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1477
1477
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

141
141
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

208
208
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

43
43
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1150
1150
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

487
487
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

72
72
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

43
43
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

135
135
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

99
99
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

54
54
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

101
101
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

229
229
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

56
56
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

140
140

Meer sportnieuws