Chadli doet boekje open over Club Brugge

door
Chadli doet boekje open over Club Brugge

Maandagnamiddag blazen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, waar de voorbereidingen van start gaan op de Nations League-clash van aanstaande vrijdag tegen Nederland. Nacer Chadli zal er dan evenwel niet bij zijn. Sinds het voorbije EK maakte de flankspeler geen deel meer uit van de selectie.


Of de inmiddels 32-jarige Luikenaar überhaupt nog zal worden opgeroepen, blijft voorlopig koffiedik kijken. Een selectie voor het WK in Qatar lijkt er sowieso niet in te zitten. En wat er daarna gebeurt is afwachten geblazen. In ieder geval is Chadli nog niet van plan om te stoppen met voetballen, zo laat hij verstaan in een uitgebreid interview met La Dernière Heure.

Momenteel voelt hij zich erg goed bij Basaksehir, waarmee hij Europees voetbal wist te versieren. Bovendien heeft Chadli bij zijn Turkse werkgever nog een contract tot medio 2023. Dat zal hij normaal gezien ook uitdoen. Vervolgens staat hij open voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Zo zou hij het slot van zijn carrière willen doorbrengen in de nabijheid van vrienden en familie.

CLUB BRUGGE
Chadli speelde in 2019 bovendien al een jaartje in de JPL, op huurbasis bij Anderlecht. Maar blijkbaar had hij daarna ook met een andere topploeg contact: Club Brugge. "Ja dat klopt, ik heb gesproken met het Brugse bestuur toen ik nog bij Anderlecht zat. Ik werd toen verhuurd door AS Monaco en Brugge wou me kopen. Maar ik uiteindelijk heb ik in Istanbul getekend", aldus de flankspeler.

LEES OOK: 'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Chadli verdient een nieuwe kans bij de Duivels ...

Meest recent

'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

35
35
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

65
65
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

159
159
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

167
167
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

419
419
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

344
344
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

318
318
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

160
160
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

71
71
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

216
216
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

407
407
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

326
326
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

145
145
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

58
58
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

124
124
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

251
251
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

336
336
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

627
627
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

418
418
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

494
494
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

151
151
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

82
82
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

733
733
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

716
716

Meer sportnieuws