Chadli doet boekje open over Club Brugge

816 stemmen
Chadli doet boekje open over Club Brugge

Maandagnamiddag blazen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, waar de voorbereidingen van start gaan op de Nations League-clash van aanstaande vrijdag tegen Nederland. Nacer Chadli zal er dan evenwel niet bij zijn. Sinds het voorbije EK maakte de flankspeler geen deel meer uit van de selectie.


Of de inmiddels 32-jarige Luikenaar überhaupt nog zal worden opgeroepen, blijft voorlopig koffiedik kijken. Een selectie voor het WK in Qatar lijkt er sowieso niet in te zitten. En wat er daarna gebeurt is afwachten geblazen. In ieder geval is Chadli nog niet van plan om te stoppen met voetballen, zo laat hij verstaan in een uitgebreid interview met La Dernière Heure.

Momenteel voelt hij zich erg goed bij Basaksehir, waarmee hij Europees voetbal wist te versieren. Bovendien heeft Chadli bij zijn Turkse werkgever nog een contract tot medio 2023. Dat zal hij normaal gezien ook uitdoen. Vervolgens staat hij open voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Zo zou hij het slot van zijn carrière willen doorbrengen in de nabijheid van vrienden en familie.

CLUB BRUGGE
Chadli speelde in 2019 bovendien al een jaartje in de JPL, op huurbasis bij Anderlecht. Maar blijkbaar had hij daarna ook met een andere topploeg contact: Club Brugge. "Ja dat klopt, ik heb gesproken met het Brugse bestuur toen ik nog bij Anderlecht zat. Ik werd toen verhuurd door AS Monaco en Brugge wou me kopen. Maar ik uiteindelijk heb ik in Istanbul getekend", aldus de flankspeler.

LEES OOK: De Mil vlak voor aftrap: "Hij wil een transfer maken"

Chadli verdient een nieuwe kans bij de Duivels ...

Meest recent

De Mil vlak voor aftrap: "Hij wil een transfer maken"

AA Gent opent zondagmiddag tegen KV Mechelen zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

3
3
'Lukaku op zucht van nieuwe club: financiële details bekend'

Dat Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli, is al een poosje bekend. En er zou nu ...

91
91
'Genk legt miljoenen neer: JPL-revelatie naar Cegeka Arena'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. De selectie van ...

118
118
'Nieuwe topaanwinst Club: toptarget bij beloften gezet'

Met Jan Virgili heeft Club Brugge zijn nieuwe flankaanvaller beet. Maar desondanks blijf de spoeling ...

283
283
Competitieopener Anderlecht: cruciale wissels in basiself

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

560
560
Fossey, Hautekiet, Epolo: Wilmots geeft stand van zaken

Standard Luik verwacht een drukke slotfase van de transferperiode. Verschillende spelers staan ...

103
103
Bruno hoopt op Sibierski: tijd voor volgende stap bij RSCA

RSC Anderlecht neemt het vandaag in het uitverkochte Lotto Park op tegen La Louvière. ...

338
338
TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

198
198
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

115
115
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

118
118
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

100
100
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

111
111
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

47
47
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

344
344
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

86
86
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

240
240
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

170
170
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

408
408
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

124
124
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

221
221
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

839
839
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

284
284
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1432
1432
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

264
264

Meer sportnieuws