Real-iconen bevestigen contractverlenging en vertrek

door
Real-iconen bevestigen contractverlenging en vertrek

Real Madrid haalde zaterdag nog maar eens de Champions League binnen na een nagelbijter tegen Liverpool in de finale, waarbij een goal van Vinicius Junior en vele reddingen van Thibaut Courtois hen een 1-0-overwinning opleverden. Zondag werd het zegefeest nog verdergezet in Madrid, waarbij er ook nieuws over de toekomst van enkele spelers te rapen viel.


Eden Hazard liet aan een uitzinnige menigte weten dat hij volgend seizoen nog zeker bij Real zal spelen, maar ook een ploegmaat kondigde aan dat hij niet vertrekt. Luka Modric bevestigde immers dat hij zijn aflopende contract verlengd heeft, zoals verwacht werd. De voormalige Gouden Bal speelt al sinds 2012 voor de Koninklijke, dat hem destijds wegplukte bij Tottenham.

De voormalige Gouden Bal is ook op zijn 36ste nog amper weg te denken uit het elftal bij Real en doet er dus nog minstens een jaartje bij. Dat kan niet gezegd worden van Marcelo. De 34-jarige linksachter was net als Modric einde contract, maar hij kreeg geen nieuwe overeenkomst meer. "Dit was de laatste stap in mijn periode als speler bij Real Madrid", bevestigde hij.

15 JAAR
Marcelo was maar liefst 15,5 jaar aan de slag bij Real Madrid. Dat nam hem in januari 2007 voor 6,5 miljoen euro over van Fluminense en de Braziliaan groeide snel uit tot de vaste linksback. Dit seizoen was hij zijn plaats wel kwijt aan Ferland Mendy en kwam hij slechts zeventien keer in actie. Marcelo verzamelde wel een indrukwekkende prijzenkast met Real: zes titels, twee bekers en maar liefst vijf keer de Champions League.


LEES OOK: Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Is het vertrek van Marcelo een verlies voor Real?

Meest recent

'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

20
20
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

107
107
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

143
143
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

364
364
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

66
66
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

55
55
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

145
145
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

365
365
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

158
158
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

83
83
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

326
326
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

440
440
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

47
47
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

189
189
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

663
663
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

182
182
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

136
136
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

198
198
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

34
34
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

380
380
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

84
84
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

247
247
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

383
383
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

209
209
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

336
336

Meer sportnieuws