Real-iconen bevestigen contractverlenging en vertrek

door
Real-iconen bevestigen contractverlenging en vertrek

Real Madrid haalde zaterdag nog maar eens de Champions League binnen na een nagelbijter tegen Liverpool in de finale, waarbij een goal van Vinicius Junior en vele reddingen van Thibaut Courtois hen een 1-0-overwinning opleverden. Zondag werd het zegefeest nog verdergezet in Madrid, waarbij er ook nieuws over de toekomst van enkele spelers te rapen viel.


Eden Hazard liet aan een uitzinnige menigte weten dat hij volgend seizoen nog zeker bij Real zal spelen, maar ook een ploegmaat kondigde aan dat hij niet vertrekt. Luka Modric bevestigde immers dat hij zijn aflopende contract verlengd heeft, zoals verwacht werd. De voormalige Gouden Bal speelt al sinds 2012 voor de Koninklijke, dat hem destijds wegplukte bij Tottenham.

De voormalige Gouden Bal is ook op zijn 36ste nog amper weg te denken uit het elftal bij Real en doet er dus nog minstens een jaartje bij. Dat kan niet gezegd worden van Marcelo. De 34-jarige linksachter was net als Modric einde contract, maar hij kreeg geen nieuwe overeenkomst meer. "Dit was de laatste stap in mijn periode als speler bij Real Madrid", bevestigde hij.

15 JAAR
Marcelo was maar liefst 15,5 jaar aan de slag bij Real Madrid. Dat nam hem in januari 2007 voor 6,5 miljoen euro over van Fluminense en de Braziliaan groeide snel uit tot de vaste linksback. Dit seizoen was hij zijn plaats wel kwijt aan Ferland Mendy en kwam hij slechts zeventien keer in actie. Marcelo verzamelde wel een indrukwekkende prijzenkast met Real: zes titels, twee bekers en maar liefst vijf keer de Champions League.


LEES OOK: 'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Is het vertrek van Marcelo een verlies voor Real?

Meest recent

'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

31
31
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

67
67
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

162
162
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

154
154
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

80
80
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

359
359
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

478
478
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

380
380
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

200
200
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

173
173
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

99
99
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

594
594
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

346
346
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

357
357
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

403
403
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

225
225
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

178
178
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

371
371
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

824
824
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

279
279
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

229
229
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

122
122
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

183
183
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

301
301

Meer sportnieuws