Rangnick verlaat per direct Manchester United

85
Rangnick verlaat per direct Manchester United

Ralf Rangnick kwam als de grote redder naar Manchester United, maar de passage van de Duitser op Old Trafford was een enorme flop. Club en trainer zouden nog verder gaan, maar de samenwerking wordt nu helemaal stopgezet.


Rangnick nam over van Ole Gunnar Solskjaer, maar zijn rapport was een drama. In 29 wedstrijden won Manchester United amper 11 keer, het verloor 9 keer en speelde 9 keer gelijk. Rangnick werd al vervangen door Erik ten Hag, die werd weggehaald bij Ajax. Rangnick, die als een grote voetbalprofessor werd voorgesteld, zou als consultant blijven. Maar plots kwam hij toch tot de conclusie dat zijn werk als consultant en als Oostenrijks bondscoach niet combineerbaar zou zijn.

"We willen Ralf Rangnick bedanken voor zijn inzet als interim-manager het afgelopen half jaar. In onderling overleg zal Ralf zich nu uitsluitend richten op zijn nieuwe rol als manager van het Oostenrijkse nationale team en zal hij daarom geen consultancyrol op Old Trafford opnemen. We willen Ralf veel succes wensen in dit volgende hoofdstuk van zijn carrière", deelde Man Utd mee. Zo komt er dus een einde aan de dramatische passage van Rangnick, wiens bijdrage zo goed als nihil was. Het is niet bekend of Man Utd nog iemand zal aantrekken om het sportieve beleid mee vorm te geven.

LEES OOK: 'Crisis compleet bij Man Utd: opvolger Carrick staat klaar'

Was zijn doortocht een grote flop?

Meest recent

Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

2
2
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

10
10
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

10
10
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

32
32
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

73
73
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

29
29
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

71
71
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

46
46
Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Storm Austen raast door het land den de Pro League heeft beslist om in te grijpen. In de Jupiler Pro ...

209
209
Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

36
36
Spijt van keuze voor Duitsland: "Als Klopp me oproept, zeg ik nee"

Spelers met dubbele nationaliteit, het is in ons land de laatste jaren een heet hangijzer geworden. ...

124
124
Toptalent komt plots boven bij Anderlecht: Bruno verklaart

Anderlecht stond donderdagavond onder zware druk in Polen na de nederlagen tegen Dinamo Zagreb en ...

296
296
Geen JPL-voetbal vanavond: Kortrijk-Mechelen afgelast

Competitievoetbal was de voorbije anderhalve maand schaars in ons land. Eind september en begin ...

91
91
De Ketelaere krijgt ervan langs in Italië: "Dat doet hij niet"

Het werd donderdag een uitstekende Europese avond voor de Belgische clubs, maar andere landgenoten ...

168
168
'Bom' op Belgisch voetbal wordt sisser: Antwerp vangt bot

De voorbije jaren zijn er al enkele bommetjes ontploft in de voetbalwereld, die het transfersysteem ...

199
199
TRANSFERUURTJE: 'Nilis verrast, Genk hakt knoop door over revelatie'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

102
102
Vitor Bruno rekent op ‘lieveling’: Anderlecht-pion staat op

RSC Anderlecht deed vertrouwen op in de Europa League. Tegen Jagiellonia won Anderlecht met 0-3. ...

276
276
Nachtmerrie wordt sprookje: Antwerp-fan Huybrechts in extase

Kim Huybrechts leek naast het EK darts te grijpen en zag alweer een grote kans door de vingers ...

37
37
Florucz baalt ondanks zege Union: “Zo wil je niet voetballen”

Union SG gooit hoge ogen in Europa. De Brusselse club won in een leeg Düsseldorf met 4-0 van ...

41
41
Club NXT-talent klopt op de deur: “Ik wil debuut maken”

De afgelopen seizoenen braken heel wat talenten bij Club Brugge door via Club NXT. De U23-ploeg van ...

351
351
Stroeykens slaat ferm op tafel: “Niet rond de pot draaien”

RSC Anderlecht heeft vertrouwen getankt in de Europa League. Paars-Wit won met overtuigende 0-3 ...

380
380
AA Gent likt wonden: spelers steken koppen bij elkaar voor Anderlecht

KAA Gent is de leider van de Jupiler Pro League, maar de afgelopen wedstrijden kreeg het klappen. In ...

190
190
'D'Onofrio laat zich weer zien bij Standard'

De laatste echte gloriejaren van Standard liggen intussen toch al even achter ons. De laatste ...

262
262
Albert onder de indruk bij Anderlecht: "Hij is dé leider"

Anderlecht heeft donderdag na een woelige week de rust doen terugkeren. Na de nederlagen tegen ...

284
284
Marca kiest 100 beste spelers: 2 Belgen én 2 Club-spelers

Maandagavond wordt in Londen de Gouden Bal uitgereikt om de beste speler van vorig seizoen te ...

278
278

Meer sportnieuws