Real meteen transfermarkt op: "Mbappé al vergeten"

224 stemmen
Real meteen transfermarkt op:

Real Madrid heeft zaterdagavond beslag gelegd op de eindzege in de Champions League. Eerder kroonde de Koninklijke zich ook al tot Spaans kampioen, het seizoen is dus meer dan geslaagd. Toch mag er in de komende maanden de nodige versterking verwacht worden bij de Madrilenen.


Een week geleden zat het Real-bestuur nog in zak en as. De Spaanse kampioen had namelijk als in het werk gezet om Kylian Mbappé te verwelkomen. Een akkoord leek in de maak, maar daar stak Paris Saint-Germain een stokje voor. Op de valreep kon het de Franse superster overtuigen om alsnog zijn contract in het Parc des Princes te verlengen, waardoor een transfer naar Madrid van tafel werd geveegd.

Voorzitter Florentino Pérez was naar verluidt niet te spreken over die gang van zaken. Maar het winnen van de Champions League heeft hem inmiddels doen bijdraaien. Na de finale tegen Liverpool (0-1) zette de preses dan ook definitief een punt achter de hele transfersoap. "Mbappé is al vergeten, het geeft niet. Real heeft een perfect seizoen gehad", werd Pérez geciteerd bij Sporza.

BESTE SPELERS TER WERELD
Real had nochtans een aardig spaarpotje verzameld om de komst van Mbappé te bekostigen. Maar een aanzienlijk deel van dat geld zal nu gespendeerd worden aan andere aanwinsten. Zo liet Pérez verstaan dat er nog versterking mag verwacht worden. "Real Madrid zal sowieso blijven werken om de beste spelers ter wereld aan te blijven trekken", verzekerde de preses.

LEES OOK: Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

🚀

In welke linie heeft Real het meeste nood aan vers bloed?

Meest recent

Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

17
17
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

16
16
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

329
329
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

48
48
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

53
53
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

46
46
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

38
38
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

107
107
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

100
100
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

101
101
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

85
85
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

119
119
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

40
40
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

102
102
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

191
191
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

245
245
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

578
578
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

68
68
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

189
189
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

527
527
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

899
899
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

128
128
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

394
394
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

184
184
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

741
741

Meer sportnieuws