'Van Crombrugge stap dichter bij Anderlecht-uitgang'

569 stemmen
'Van Crombrugge stap dichter bij Anderlecht-uitgang'

RSC Anderlecht nam afgelopen woensdag afscheid van Vincent Kompany, het contract van de trainer werd in onderling overleg ontbonden. En mogelijk ziet de club tijdens de komende weken ook een aantal sterkhouders vertrekken. Doelman Hendrik Van Crombrugge zou bijvoorbeeld in aanmerking komen voor een transfer.


De aanvoerder heeft het nog steeds erg naar zijn zin bij RSCA, maar is inmiddels ook alweer 29 jaar. Indien hij ooit nog de stap naar het buitenland wil zetten, is de tijd stilaan wel gekomen. La Dernière Heure meldde eerder dan ook al een zomers vertrek niet op voorhand uitgesloten is. En mogelijk krijgt Van Crombrugge straks een wel erg aanlokkelijk voorstel binnen.

Zo geraakte enkele weken geleden al bekend dat PSV Eindhoven de doelman opnieuw op de verlanglijst heeft gezet. De runner-up uit de Eredivisie zoekt komende zomer een vervanger voor Yvon Mvogo, die terugkeert naar RB Leipzig. Van Crombrugge was in 2020 ook al eens in beeld in het Philips Stadion en nu zou hij er dus terug op de lijst staan.

CONTRACT TOT 2025
En de kans dat het weldra tot een bod komt, is opnieuw flink toegenomen. De Leuvenaar lag immers op de weegschaal met Jasper Cillessen, maar volgens Eindhovens Dagblad is diens naam inmiddels geschrapt. Van Crombrugge zou op zijn beurt wél nog een concrete optie vormen. Van een officiële aanbieding is voorlopig wel nog geen sprake en PSV volgt ook nog andere alternatieven. In ieder geval ligt HVC nog vast tot medio 2025 en zal Anderlecht in geval van een vertrek dus langs de kassa passeren.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Van Crombrugge behoort tot de drie beste keepers in de JPL ...

Meest recent

'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

6
6
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

54
54
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

407
407
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

255
255
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

309
309
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

33
33
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

194
194
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

41
41
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

29
29
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

524
524
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

469
469
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

122
122
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

351
351
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

85
85
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

404
404
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

376
376
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

146
146
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

154
154
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

696
696
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

289
289
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

323
323
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

302
302
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90

Meer sportnieuws