'Van Crombrugge stap dichter bij Anderlecht-uitgang'

569 stemmen
'Van Crombrugge stap dichter bij Anderlecht-uitgang'

RSC Anderlecht nam afgelopen woensdag afscheid van Vincent Kompany, het contract van de trainer werd in onderling overleg ontbonden. En mogelijk ziet de club tijdens de komende weken ook een aantal sterkhouders vertrekken. Doelman Hendrik Van Crombrugge zou bijvoorbeeld in aanmerking komen voor een transfer.


De aanvoerder heeft het nog steeds erg naar zijn zin bij RSCA, maar is inmiddels ook alweer 29 jaar. Indien hij ooit nog de stap naar het buitenland wil zetten, is de tijd stilaan wel gekomen. La Dernière Heure meldde eerder dan ook al een zomers vertrek niet op voorhand uitgesloten is. En mogelijk krijgt Van Crombrugge straks een wel erg aanlokkelijk voorstel binnen.

Zo geraakte enkele weken geleden al bekend dat PSV Eindhoven de doelman opnieuw op de verlanglijst heeft gezet. De runner-up uit de Eredivisie zoekt komende zomer een vervanger voor Yvon Mvogo, die terugkeert naar RB Leipzig. Van Crombrugge was in 2020 ook al eens in beeld in het Philips Stadion en nu zou hij er dus terug op de lijst staan.

CONTRACT TOT 2025
En de kans dat het weldra tot een bod komt, is opnieuw flink toegenomen. De Leuvenaar lag immers op de weegschaal met Jasper Cillessen, maar volgens Eindhovens Dagblad is diens naam inmiddels geschrapt. Van Crombrugge zou op zijn beurt wél nog een concrete optie vormen. Van een officiële aanbieding is voorlopig wel nog geen sprake en PSV volgt ook nog andere alternatieven. In ieder geval ligt HVC nog vast tot medio 2025 en zal Anderlecht in geval van een vertrek dus langs de kassa passeren.

LEES OOK: 'Kompany grijnst: Bayern bereikt transferakkoord'

Van Crombrugge behoort tot de drie beste keepers in de JPL ...

Meest recent

België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

54
54
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

42
42
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

114
114
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

221
221
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

200
200
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

144
144
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

18
18
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

25
25
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

101
101
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

23
23
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

130
130
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

156
156
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

653
653
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

195
195
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

119
119
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

63
63
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

389
389
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

347
347
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

848
848
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

151
151
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

553
553
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

144
144
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

172
172
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

770
770

Meer sportnieuws