Ronaldinho kiest kant in Mbappe-heisa

129 stemmen
Ronaldinho kiest kant in Mbappe-heisa

Na een flink gemediatiseerde flirt van meerdere maanden met Real Madrid, besloot Kylian Mbappé verrassend genoeg om bij Paris-Saint Germain te blijven. De Koninklijke voerde concrete onderhandelingen met de Franse superster en Mbappé werkte de geruchten ook verschillende keren zelf in de hand. Maar uiteindelijk verhuist hij niet naar Madrid en blijft hij nog drie jaar langer in Parijs.


Die beslissing leidde tot grote onvrede bij Florentino Pérez, die het gewoon is om afgewezen te worden. En zeker al niet openlijk in de mondiale media. Ronaldinho, de Braziliaanse superster die zelf twee seizoenen speelde bij Paris Saint-Germain, geeft Kylian Mbappé gelijk dat hij niet naar Real Madrid trekt. Sterker nog, hij adviseerde Mbappé zelfs dat hij zijn contract moest verlengen. “Ik ben niet verrast door zijn beslissing”, zei Ronaldinho in Le Parisien.

De Braziliaan had graag nog samengespeeld met Kylian Mbappe. “Als wij in hetzelfde team hadden gezeten, dan zouden de verdedigingen gelukkig geweest zijn (lacht). Er zou ook veel humor in de ploeg gezeten hebben. En bovenal, met onze specifieke stijlen zouden we gewoon een erg goed aanvallend duo gevormd hebben.” Mbappe verlengde zijn aflopend contract bij Paris Saint-Germain met drie jaar en daar hoort uiteraard ook een navenant salaris bij.

MONSTERCONTRACT

De Franse superster zou maandelijks 4,7 miljoen euro verdienen en daarnaast casht hij naar verluidt ook een tekenbonus van 150 miljoen euro. Mbappe zou bovendien ook inspraak krijgen in het transferbeleid van PSG, waaronder ook medezeggenschap in de keuze van de volgende trainer - Mauricio Pochettino staat al het ganse seizoen lang onder zware druk bij de club. Alleen maar goed nieuws dus in Parijs, maar bij Real Madrid zullen ze daar ongetwijfeld anders over denken.

LEES OOK: Mbappé maakt Real compleet belachelijk

LEES OOK: 'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Heeft Mbappe de juiste beslissing gemaakt?

Meest recent

Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

205
205
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

202
202
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

67
67
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

58
58
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

504
504
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

260
260
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

116
116
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

118
118
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

121
121
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

97
97
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

282
282
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

114
114
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

408
408
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

100
100
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

37
37
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

137
137
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

565
565
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

206
206
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

71
71
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

359
359
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

270
270
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

140
140
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

198
198
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

533
533

Meer sportnieuws