Ronaldinho kiest kant in Mbappe-heisa

door
Ronaldinho kiest kant in Mbappe-heisa

Na een flink gemediatiseerde flirt van meerdere maanden met Real Madrid, besloot Kylian Mbappé verrassend genoeg om bij Paris-Saint Germain te blijven. De Koninklijke voerde concrete onderhandelingen met de Franse superster en Mbappé werkte de geruchten ook verschillende keren zelf in de hand. Maar uiteindelijk verhuist hij niet naar Madrid en blijft hij nog drie jaar langer in Parijs.


Die beslissing leidde tot grote onvrede bij Florentino Pérez, die het gewoon is om afgewezen te worden. En zeker al niet openlijk in de mondiale media. Ronaldinho, de Braziliaanse superster die zelf twee seizoenen speelde bij Paris Saint-Germain, geeft Kylian Mbappé gelijk dat hij niet naar Real Madrid trekt. Sterker nog, hij adviseerde Mbappé zelfs dat hij zijn contract moest verlengen. “Ik ben niet verrast door zijn beslissing”, zei Ronaldinho in Le Parisien.

De Braziliaan had graag nog samengespeeld met Kylian Mbappe. “Als wij in hetzelfde team hadden gezeten, dan zouden de verdedigingen gelukkig geweest zijn (lacht). Er zou ook veel humor in de ploeg gezeten hebben. En bovenal, met onze specifieke stijlen zouden we gewoon een erg goed aanvallend duo gevormd hebben.” Mbappe verlengde zijn aflopend contract bij Paris Saint-Germain met drie jaar en daar hoort uiteraard ook een navenant salaris bij.

MONSTERCONTRACT

De Franse superster zou maandelijks 4,7 miljoen euro verdienen en daarnaast casht hij naar verluidt ook een tekenbonus van 150 miljoen euro. Mbappe zou bovendien ook inspraak krijgen in het transferbeleid van PSG, waaronder ook medezeggenschap in de keuze van de volgende trainer - Mauricio Pochettino staat al het ganse seizoen lang onder zware druk bij de club. Alleen maar goed nieuws dus in Parijs, maar bij Real Madrid zullen ze daar ongetwijfeld anders over denken.

LEES OOK: Mbappé maakt Real compleet belachelijk

LEES OOK: Alonso geeft transferplannen Real Madrid prijs

Heeft Mbappe de juiste beslissing gemaakt?

Meest recent

'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

30
30
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

22
22
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

46
46
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

82
82
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

87
87
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

61
61
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

30
30
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

168
168
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

279
279
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

444
444
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

345
345
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

340
340
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

366
366
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

373
373
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

622
622
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

589
589
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

137
137
Degryse maakt korte metten met Gouden Schoen: “Echt bizar”

De Gouden Schoen staat voor de deur en de analisten roepen één voor één ...

228
228
Cercle in de wolken met toptransfer: “Grote meerwaarde”

Cercle Brugge hoopt zich na de winterbreak uit de degradatiezorgen te spelen. Groen-Zwart zit ook ...

127
127
Leko duidelijk over Gouden Schoen: “Ik zou in shock zijn…”

Zondag staat het gala van de Gouden Schoen op het programma en de grote favoriet is Christos Tzolis. ...

214
214
‘Bliksemontslag Pocognoli: Russische tiran in Monaco’

Sebastien Pocognoli koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Belgische oefenmeester maakte veel ...

569
569
Harde hand van Leko: Vanaken onthult Club-werkwijze

Club Brugge is momenteel op stage in Marbella en Ivan Leko hoopt de selectie klaar te stomen voor de ...

308
308
Degryse noemt trio voor Gouden Schoen: Union in de kou

De Gouden Schoen-voorspellingen stromen naar buiten. Ook Marc Degryse waagde zich aan uitspraken ...

169
169
Osimhen ontploft op Afrika Cup: zware ambras bij Nigeria

Victor Osimhen speelde in het verleden bij Sporting Charleroi, maar de aanvaller is uitgegroeid tot ...

138
138
Hasi jubelt: dubbele meevaller op stage Anderlecht

De Belgische clubs zijn aan hun winterstage bezig. Anderlecht is op stage in Jerez de la Frontera. ...

235
235

Meer sportnieuws