'Besiktas vindt vervanger Batshuayi in JPL'

door
'Besiktas vindt vervanger Batshuayi in JPL'

Michy Batshuayi nam enkele dagen geleden op zijn sociale media al afscheid van Besiktas. De Rode Duivel speelde dit seizoen op huurbasis voor de Turkse topclub, maar na een tegenvallend jaar zal daar geen vervolg aan gegeven worden. Batshuayi keert terug naar Chelsea, terwijl Besiktas op zoek gaat naar een nieuwe spits. Die lijkt het in België te vinden.


Volgens Le Soir willen ze immers Jackson Muleka bij Standard wegplukken. De 22-jarige Congolees speelde het voorbije halfjaar al op huurbasis in Turkije, waar hij bij Kasimpasa uitgroeide tot één van de sensaties van de competitie. In de Süper Lig was hij goed voor maar liefst twaalf goals en vijf assists in amper veertien wedstrijden. Ronduit indrukwekkende cijfers.

Daarmee heeft hij dus de aandacht getrokken van Besiktas, maar ook van enkele buitenlandse clubs. Standard zit alvast in een goede positie, want Kasimpasa beschikt niet over een aankoopoptie en in Luik heeft Muleka nog een tweejarig contract. Een terugkeer op Sclessin lijkt er niet in te zitten, want Muleka deed de voorbije maanden al een paar keer zijn beklag over de manier waarop hij door Standard behandeld werd.

MILJOENEN
Standard lijkt wel nog een mooie winst te kunnen maken. Het betaalde in september 2020 nog 2 miljoen euro om Muleka weg te halen bij TP Mazembe, terwijl zijn waarde door Transfermarkt momenteel op 3,8 miljoen euro geschat wordt. Na zijn straffe prestaties van de voorbije maanden zal dat bedrag alleen maar verder de hoogte in schieten.

LEES OOK: ‘Trossard op de dool: Arsenal deelt enorme klap uit’

Zal Standard een mooie som voor hem vangen?

Meest recent

Sensationeel Union SG: PSV nu al in de touwen?

Union SG trok vanavond naar Eindhoven waar ze hun eerste duel in de Champions League afwerkten tegen ...

12
12
'Anderlecht weigerde smaakmaker KRC Genk'

RSC Anderlecht deed de afgelopen jaren heel wat transfers met ondertussen ook heel wat verschillende ...

64
64
Vandenbempt met gigantische lof: "Lammens al verder dan…’"

Manchester United haalde Senne Lammens weg bij Royal Antwerp FC en betaalde daar stevig voor: 21 ...

56
56
Club Brugge haalt transferslag thuis: meer details bekend

Club Brugge heeft een erg drukke zomer achter de rug, al bleven met Raphael Onyedika en Joel ...

59
59
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al speeldag acht op het programma, terwijl er ook een ...

53
53
Fink incasseert opdoffer: wissel van de wacht in Genk?

Terwijl de start van de Champions League alle aandacht opeist moet KRC Genk woensdag aan de bak ...

97
97
De 11 namen: Union op volle sterkte voor CL-debuut

Union begint dinsdag aan haar eerste avontuur in de Champions League met een bezoekje aan PSV. ...

37
37
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws voor toppers

Europees voetbal staat niet meer op het programma, maar in de competitie volgen de topmatchen elkaar ...

217
217
Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat tal van sterkhouders zag ...

340
340
'Club Brugge hakt knoop door: meubelstuk mag beschikken'

Nicky Hayen verdedigt vurig de beurtrol tussen de palen bij Club Brugge, terwijl er in de ...

990
990
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

252
252
Hoefkens zet Nederland op stelten: “Kotsmisselijk en triest”

Carl Hoefkens heeft een verleden in België als trainer bij onder meer Club Brugge en Standard ...

149
149
Real stampt tegen schenen met nieuwe klacht bij FIFA

Real Madrid won afgelopen speeldag nipt van Real Sociedad. Dankzij een magistrale Kylian ...

115
115
Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft veel keuze bij de Belgische nationale ploeg. Naast de ervaren namen ...

119
119
Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

126
126
‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Maxim De Cuyper maakte afgelopen zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton. In de Premier ...

202
202
‘Standard vreest Club Brugge: dubbele uppercut Euvrard’

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk bezig onder Vincent Euvrard. De vervanger van Mircea Rednic ...

261
261
Kompany clasht weer met Bayern-icoon: “Slaat nergens op!”

Vincent Kompany is met Bayern München perfect aan de Bundesliga begonnen, maar de ambities van ...

212
212
Rode Duivels schrikken na drastische ingreep FIFA

De interlandperiodes komen vaak onder vuur te liggen. De spelers vinden dat de kalender al bomvol ...

241
241
Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

De League Phase van de Champions League staat voor de deur. Dinsdagavond neemt Union SG het in zijn ...

199
199
Genk troeft buitenland af: oude bekende keert terug

KRC Genk greep de afgelopen seizoenen naast de titel in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen zijn ...

194
194
'Anderlecht vloekt: zware schorsing Degreef bekend'

Tristan Degreef pakte al vroeg rood tegen KRC Genk afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. De ...

524
524
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

619
619
Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

114
114
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

325
325

Meer sportnieuws