'Besiktas vindt vervanger Batshuayi in JPL'

door
'Besiktas vindt vervanger Batshuayi in JPL'

Michy Batshuayi nam enkele dagen geleden op zijn sociale media al afscheid van Besiktas. De Rode Duivel speelde dit seizoen op huurbasis voor de Turkse topclub, maar na een tegenvallend jaar zal daar geen vervolg aan gegeven worden. Batshuayi keert terug naar Chelsea, terwijl Besiktas op zoek gaat naar een nieuwe spits. Die lijkt het in België te vinden.


Volgens Le Soir willen ze immers Jackson Muleka bij Standard wegplukken. De 22-jarige Congolees speelde het voorbije halfjaar al op huurbasis in Turkije, waar hij bij Kasimpasa uitgroeide tot één van de sensaties van de competitie. In de Süper Lig was hij goed voor maar liefst twaalf goals en vijf assists in amper veertien wedstrijden. Ronduit indrukwekkende cijfers.

Daarmee heeft hij dus de aandacht getrokken van Besiktas, maar ook van enkele buitenlandse clubs. Standard zit alvast in een goede positie, want Kasimpasa beschikt niet over een aankoopoptie en in Luik heeft Muleka nog een tweejarig contract. Een terugkeer op Sclessin lijkt er niet in te zitten, want Muleka deed de voorbije maanden al een paar keer zijn beklag over de manier waarop hij door Standard behandeld werd.

MILJOENEN
Standard lijkt wel nog een mooie winst te kunnen maken. Het betaalde in september 2020 nog 2 miljoen euro om Muleka weg te halen bij TP Mazembe, terwijl zijn waarde door Transfermarkt momenteel op 3,8 miljoen euro geschat wordt. Na zijn straffe prestaties van de voorbije maanden zal dat bedrag alleen maar verder de hoogte in schieten.

LEES OOK: Charleroi shopt bij Beerschot, Standard dumpt middenvelder

Zal Standard een mooie som voor hem vangen?

Meest recent

'Lucas Stassin dropt stevig transferbommetje'

De voorbije maanden bleek dat er nog werk aan de winkel is bij de Rode Duivels, waar Rudi Garcia aan ...

8
8
Vakantie ontspoort voor Gert Verheyen: ‘Net op tijd gered’

Voor veel 'voetbaldieren' is eindelijk een periode van rust aangebroken. Zo ook voor Gert Verheyen. ...

11
11
Heerenveen pakt uit met komst Antwerp-speler

Er heeft deze zomer bij Antwerp alweer een stevige leegloop plaatsgevonden. Negen spelers hebben ...

16
16
'Rode Duivel moet vertrek Wirtz bij Leverkusen opvangen'

Bij Bayer Leverkusen zagen ze deze zomer toch een beetje een einde aan een cyclus komen. Een jaar ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

294
294
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

112
112
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

72
72
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

86
86
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

129
129
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

287
287
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

161
161
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

268
268
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

183
183
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

133
133
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

35
35
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

661
661
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

394
394
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

150
150
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1315
1315
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

788
788
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

67
67
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

668
668
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1495
1495
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

596
596
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

643
643

Meer sportnieuws