'Chelsea bezegelt overname met transfer van 65 miljoen'

122 stemmen
'Chelsea bezegelt overname met transfer van 65 miljoen'

Na weken van onderhandelingen maakte Chelsea FC zaterdag bekend dat er eindelijk een sluitend akkoord is gevonden over de verkoop van de club. Aanstaande maandag neemt Roman Abramovich definitief afscheid van Stamford Bridge. Vervolgens wordt de Amerikaan Todd Boehly de grote man.


De nieuwe eigenaars toonden zich al bereid om te investeren in de infrastructuur, de damesploeg en de jeugdopleiding. Wat de sportieve plannen met de A-kern zijn, is voorlopig koffiedik kijken. Sowieso zouden verschillende spelers mogen/moeten vertrekken. En dus zal er ook versterking moeten volgen. Vooral dan in de defensie gezien Antonio Rüdiger vertrekt en dat voorbeeld allicht gevolgd wordt door Andreas Christensen.

En daarom zou het vizier opnieuw op Jules Koundé zijn gericht. De Fransman van Sevilla FC was afgelopen zomer al nadrukkelijk in beeld, maar toen kwam het niet tot een akkoord. Hij zou echter nog steeds hoog op de verlanglijst staan en dat heeft niet in het minst met Thomas Tuchel te maken. De Duitse trainer is namelijk een grote fan van Koundé en ziet in hem een ideale aanwinst voor zijn verdediging.

MINSTENS 65 MILJOEN
Maar Tuchel zal wel moeten hopen dat de nieuwe eigenaars hem willen volgen in die plannen. De Franse international heeft immers een pittig prijskaartje rond zich hangen. Volgens transferspecialist Fabrizio Romano zou Sevilla pas bereid zijn om te onderhandelen over een som van minstens 65 miljoen euro. Desondanks verwacht de Italiaanse journalist dat Chelsea snel met een openingsbod zal komen nu de overname achter de rug is.

LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Chelsea gaat ook zonder Abramovich een grootmacht blijven ...

Meest recent

Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

6
6
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

137
137
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

223
223
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

195
195
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

454
454
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

112
112
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

202
202
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

249
249
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

108
108
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

412
412
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

364
364
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

402
402
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

765
765
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

185
185
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

192
192
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

373
373
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1775
1775
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

168
168
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

177
177
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

178
178
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

89
89
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

52
52
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

232
232
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

341
341
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

31
31

Meer sportnieuws