'Club drukt door: eerste bod voor topaanwinst'

662 stemmen
'Club drukt door: eerste bod voor topaanwinst'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato enkele smaakmakers kwijt te spelen. Noa Lang bijvoorbeeld, die goed en wel op weg lijkt naar de Italiaanse kampioen AC Milan. Blauw-Zwart blijft evenwel niet bij de pakken zitten, zo wordt op Jan Breydel al volop gewerkt aan aanvallende versterking.


Met Ferran Jugtla, die de overstap zou maken van FC Barcelona B, lijkt alvast een nieuwe centrumaanvaller onderweg. Daar blijft het echter niet bij, zo zou Club ook al werk maken van een nieuwe flankaanvaller. Griekse media meldden vrijdag namelijk dat de Bruggelingen zich opnieuw aan het front hebben gemeld voor Christos Tzolis. De 20-jarige Griekse international was anderhalf jaar geleden al nadrukkelijk in beeld op Jan Breydel, maar ondanks concrete onderhandelingen met zijn toenmalige werkgever PAOK bleef een akkoord toen uit.

Vorige zomer besloot Tzolis dan maar om voor een avontuur in de Premier League te kiezen en ging hij bij Norwich City aan de slag. Daar bleef zijn doorbraak echter uit en bovendien konden The Canaries de degradatie niet voorkomen. Hierdoor ziet Club zijn kans schoon. Vincent Mannaert en co laten er in ieder geval geen gras overgroeien. Zo zouden de Bruggelingen inmiddels een eerste officiële aanbieding hebben neergelegd.

HUUR + AANKOOPOPTIE
Giannis Chorianopoulos, hoofdredacteur bij het Griekse medium Sporttime meldt dat de landskampioen een eerste bod heeft gedaan bij Norwich. Het zou gaan om een huurdeal met optie tot koop. Afwachten of de Engelsen hiermee akkoord gaan, na de degradatie is vers kapitaal immers welgekomen. Club zou echter een plan B achter de hand houden en dat is een bod voor een permanente transfer.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

14
14
'Klopjacht bij Club Brugge: recordtransfer op til'

Meer nog dan de voorbije jaren stevent Club Brugge deze zomer af op een regelrechte leegloop. ...

8
8
Garcia botst al met Lukaku: "Dit gaat ontploffen"

Lukaku is terug, en dat voelen ze meteen bij de Rode Duivels. Hij wil spelen, Garcia wil hem erbij. ...

93
93
Garcia experimenteert: opstelling Rode Duivels bekend

Een week voor de opener tegen Egypte kan de WK-koorts stilaan al helemaal losbarsten. Straks ...

106
106
'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Ondanks de meer dan degelijke campagne in Europa werd het een seizoen om snel te vergeten voor KRC ...

124
124
'Tresoldi grof wild: woekerwinst voor Club Brugge'

Na de landstitel gaat Club Brugge een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa ...

310
310
KAA Gent grijpt in na KDB Cup: nieuw groeibriljant

De KDB Cup is afgelopen. Heel wat talenten lieten zien wat ze in huis hebben. Bij KAA Gent besloot ...

37
37
Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

38
38
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

81
81
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

84
84
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

65
65
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

39
39
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

233
233
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

161
161
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

287
287
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

221
221
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

356
356
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

485
485
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

219
219
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

79
79
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

82
82
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

94
94
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

167
167
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

221
221
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

328
328
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

627
627

Meer sportnieuws