'Club drukt door: eerste bod voor topaanwinst'

door
'Club drukt door: eerste bod voor topaanwinst'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato enkele smaakmakers kwijt te spelen. Noa Lang bijvoorbeeld, die goed en wel op weg lijkt naar de Italiaanse kampioen AC Milan. Blauw-Zwart blijft evenwel niet bij de pakken zitten, zo wordt op Jan Breydel al volop gewerkt aan aanvallende versterking.


Met Ferran Jugtla, die de overstap zou maken van FC Barcelona B, lijkt alvast een nieuwe centrumaanvaller onderweg. Daar blijft het echter niet bij, zo zou Club ook al werk maken van een nieuwe flankaanvaller. Griekse media meldden vrijdag namelijk dat de Bruggelingen zich opnieuw aan het front hebben gemeld voor Christos Tzolis. De 20-jarige Griekse international was anderhalf jaar geleden al nadrukkelijk in beeld op Jan Breydel, maar ondanks concrete onderhandelingen met zijn toenmalige werkgever PAOK bleef een akkoord toen uit.

Vorige zomer besloot Tzolis dan maar om voor een avontuur in de Premier League te kiezen en ging hij bij Norwich City aan de slag. Daar bleef zijn doorbraak echter uit en bovendien konden The Canaries de degradatie niet voorkomen. Hierdoor ziet Club zijn kans schoon. Vincent Mannaert en co laten er in ieder geval geen gras overgroeien. Zo zouden de Bruggelingen inmiddels een eerste officiële aanbieding hebben neergelegd.

HUUR + AANKOOPOPTIE
Giannis Chorianopoulos, hoofdredacteur bij het Griekse medium Sporttime meldt dat de landskampioen een eerste bod heeft gedaan bij Norwich. Het zou gaan om een huurdeal met optie tot koop. Afwachten of de Engelsen hiermee akkoord gaan, na de degradatie is vers kapitaal immers welgekomen. Club zou echter een plan B achter de hand houden en dat is een bod voor een permanente transfer.

LEES OOK: Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

14
14
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

47
47
'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

56
56
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

118
118
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

76
76
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

479
479
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

119
119
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

108
108
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

848
848
Galatasaray woest na Union SG: één speler afgemaakt

Union SG verraste vriend en vijand door in de heksenketel van Galatasaray te gaan winnen. De ...

245
245
Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

68
68
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

349
349
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

400
400
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

57
57
Kompany verbaast Europa: topcoach doet straffe bekentenis

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

137
137
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

51
51
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

415
415
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

598
598
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

411
411
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

294
294
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

448
448
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

84
84
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

296
296
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

234
234

Meer sportnieuws