'Club drukt door: eerste bod voor topaanwinst'

662 stemmen
'Club drukt door: eerste bod voor topaanwinst'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato enkele smaakmakers kwijt te spelen. Noa Lang bijvoorbeeld, die goed en wel op weg lijkt naar de Italiaanse kampioen AC Milan. Blauw-Zwart blijft evenwel niet bij de pakken zitten, zo wordt op Jan Breydel al volop gewerkt aan aanvallende versterking.


Met Ferran Jugtla, die de overstap zou maken van FC Barcelona B, lijkt alvast een nieuwe centrumaanvaller onderweg. Daar blijft het echter niet bij, zo zou Club ook al werk maken van een nieuwe flankaanvaller. Griekse media meldden vrijdag namelijk dat de Bruggelingen zich opnieuw aan het front hebben gemeld voor Christos Tzolis. De 20-jarige Griekse international was anderhalf jaar geleden al nadrukkelijk in beeld op Jan Breydel, maar ondanks concrete onderhandelingen met zijn toenmalige werkgever PAOK bleef een akkoord toen uit.

Vorige zomer besloot Tzolis dan maar om voor een avontuur in de Premier League te kiezen en ging hij bij Norwich City aan de slag. Daar bleef zijn doorbraak echter uit en bovendien konden The Canaries de degradatie niet voorkomen. Hierdoor ziet Club zijn kans schoon. Vincent Mannaert en co laten er in ieder geval geen gras overgroeien. Zo zouden de Bruggelingen inmiddels een eerste officiële aanbieding hebben neergelegd.

HUUR + AANKOOPOPTIE
Giannis Chorianopoulos, hoofdredacteur bij het Griekse medium Sporttime meldt dat de landskampioen een eerste bod heeft gedaan bij Norwich. Het zou gaan om een huurdeal met optie tot koop. Afwachten of de Engelsen hiermee akkoord gaan, na de degradatie is vers kapitaal immers welgekomen. Club zou echter een plan B achter de hand houden en dat is een bod voor een permanente transfer.

LEES OOK: 'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

30
30
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

157
157
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

51
51
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

50
50
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

462
462
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

140
140
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

58
58
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

97
97
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

324
324
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

499
499
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

304
304
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

613
613
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

226
226
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

311
311
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

113
113
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

81
81
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

61
61
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

463
463
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

231
231
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

289
289
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

139
139
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

179
179
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

513
513
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

303
303

Meer sportnieuws