'Club drukt door: eerste bod voor topaanwinst'

door
'Club drukt door: eerste bod voor topaanwinst'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato enkele smaakmakers kwijt te spelen. Noa Lang bijvoorbeeld, die goed en wel op weg lijkt naar de Italiaanse kampioen AC Milan. Blauw-Zwart blijft evenwel niet bij de pakken zitten, zo wordt op Jan Breydel al volop gewerkt aan aanvallende versterking.


Met Ferran Jugtla, die de overstap zou maken van FC Barcelona B, lijkt alvast een nieuwe centrumaanvaller onderweg. Daar blijft het echter niet bij, zo zou Club ook al werk maken van een nieuwe flankaanvaller. Griekse media meldden vrijdag namelijk dat de Bruggelingen zich opnieuw aan het front hebben gemeld voor Christos Tzolis. De 20-jarige Griekse international was anderhalf jaar geleden al nadrukkelijk in beeld op Jan Breydel, maar ondanks concrete onderhandelingen met zijn toenmalige werkgever PAOK bleef een akkoord toen uit.

Vorige zomer besloot Tzolis dan maar om voor een avontuur in de Premier League te kiezen en ging hij bij Norwich City aan de slag. Daar bleef zijn doorbraak echter uit en bovendien konden The Canaries de degradatie niet voorkomen. Hierdoor ziet Club zijn kans schoon. Vincent Mannaert en co laten er in ieder geval geen gras overgroeien. Zo zouden de Bruggelingen inmiddels een eerste officiële aanbieding hebben neergelegd.

HUUR + AANKOOPOPTIE
Giannis Chorianopoulos, hoofdredacteur bij het Griekse medium Sporttime meldt dat de landskampioen een eerste bod heeft gedaan bij Norwich. Het zou gaan om een huurdeal met optie tot koop. Afwachten of de Engelsen hiermee akkoord gaan, na de degradatie is vers kapitaal immers welgekomen. Club zou echter een plan B achter de hand houden en dat is een bod voor een permanente transfer.

LEES OOK: Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

14
14
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

36
36
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

68
68
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

199
199
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

173
173
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

163
163
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

223
223
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

176
176
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

93
93
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

122
122
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

224
224
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

333
333
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

607
607
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

292
292
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

418
418
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

998
998
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

408
408
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

416
416
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

180
180
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

83
83
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

240
240
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

485
485
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

371
371
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

200
200
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

60
60

Meer sportnieuws