'Lukaku doet gigantisch offer voor droomtransfer'

435
'Lukaku doet gigantisch offer voor droomtransfer'

Chelsea FC maakte zaterdagmiddag bekend dat de overname van de club definitief in kannen en kruiken is. En dus wordt het uitkijken naar welke invloed het nieuwe bestuur zal hebben op de transferplannen. Zo is het nog onduidelijk wat de bedoeling is van Romelu Lukaku, die zelf zou azen op een vertrek.


Lukaku keerde afgelopen zomer door de grote poort terug op Stamford Bridge en ging er ook meteen veelbelovend van start. Maar hij kon die goede prestaties niet volhouden, vervolgens vond hij maar moeilijk zijn draai vinden in de speelwijze van coach Thomas Tuchel. Zijn relatie met de Duitse trainer zou ook verre van optimaal zijn. En dus wordt al een tijdje volop gespeculeerd over een mogelijk vertrek.

Verschillende ploegen deden inmiddels de ronde, maar Lukaku zelf zou één grote voorkeur hebben. Naar verluidt wil de spits dolgraag terugkeren naar Internazionale. Daar beleefde hij dan ook zijn succesvolste periode tot dusver. En volgens Tuttosport is de Rode Duivel ook bereid ver te gaan om zijn droomtransfer te bewerkstelligen. Zo zou Lukaku bereid zijn om de helft van zijn jaarsalaris, ruim 7 miljoen euro, te laten vallen om weer in Milaan te kunnen gaan voetballen.

ENKEL HUURDEAL
Of dat ook voldoende is, valt voorlopig af te wachten. Zoals vermeld hangt alles af van de nieuwe Chelsea-eigenaars. Inter is financieel namelijk enkel in staat om Lukaku terug te halen op huurbasis. En het lijkt onwaarschijnlijk dat de Blues hun forse investering van vorig seizoen zonder tegenvergoeding weer laten vertrekken. Al zouden de Londenaren zich zo wel de nodige salarisuitgaven besparen en kan Lukaku zijn marktwaarde weer gaan opkrikken. Tot dusver waren er op clubniveau nog geen concrete gesprekken, al is dat logisch gezien het overnameproces bij Chelsea.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Lukaku speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

0
0
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

9
9
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

13
13
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

31
31
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

63
63
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

71
71
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

41
41
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

45
45
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

211
211
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

401
401
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

56
56
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

21
21
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

112
112
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

71
71
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

135
135
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

161
161
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

296
296
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

557
557
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

227
227
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

186
186
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

532
532
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

93
93
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

462
462
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

54
54
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

74
74

Meer sportnieuws