'Lukaku doet gigantisch offer voor droomtransfer'

door
'Lukaku doet gigantisch offer voor droomtransfer'

Chelsea FC maakte zaterdagmiddag bekend dat de overname van de club definitief in kannen en kruiken is. En dus wordt het uitkijken naar welke invloed het nieuwe bestuur zal hebben op de transferplannen. Zo is het nog onduidelijk wat de bedoeling is van Romelu Lukaku, die zelf zou azen op een vertrek.


Lukaku keerde afgelopen zomer door de grote poort terug op Stamford Bridge en ging er ook meteen veelbelovend van start. Maar hij kon die goede prestaties niet volhouden, vervolgens vond hij maar moeilijk zijn draai vinden in de speelwijze van coach Thomas Tuchel. Zijn relatie met de Duitse trainer zou ook verre van optimaal zijn. En dus wordt al een tijdje volop gespeculeerd over een mogelijk vertrek.

Verschillende ploegen deden inmiddels de ronde, maar Lukaku zelf zou één grote voorkeur hebben. Naar verluidt wil de spits dolgraag terugkeren naar Internazionale. Daar beleefde hij dan ook zijn succesvolste periode tot dusver. En volgens Tuttosport is de Rode Duivel ook bereid ver te gaan om zijn droomtransfer te bewerkstelligen. Zo zou Lukaku bereid zijn om de helft van zijn jaarsalaris, ruim 7 miljoen euro, te laten vallen om weer in Milaan te kunnen gaan voetballen.

ENKEL HUURDEAL
Of dat ook voldoende is, valt voorlopig af te wachten. Zoals vermeld hangt alles af van de nieuwe Chelsea-eigenaars. Inter is financieel namelijk enkel in staat om Lukaku terug te halen op huurbasis. En het lijkt onwaarschijnlijk dat de Blues hun forse investering van vorig seizoen zonder tegenvergoeding weer laten vertrekken. Al zouden de Londenaren zich zo wel de nodige salarisuitgaven besparen en kan Lukaku zijn marktwaarde weer gaan opkrikken. Tot dusver waren er op clubniveau nog geen concrete gesprekken, al is dat logisch gezien het overnameproces bij Chelsea.

LEES OOK: Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Lukaku speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

20
20
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

15
15
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

234
234
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

91
91
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

186
186
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

22
22
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

174
174
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

213
213
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

256
256
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

278
278
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

78
78
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

257
257
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

194
194
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

198
198
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

204
204
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

236
236
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

207
207
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

368
368
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

302
302
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

60
60
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

622
622
‘Verscheurende keuze bij Anderlecht: exit sterkhouder’

Anderlecht staat voor een verscheurende keuze. Een speler wil graag blijven, maar voor paars-wit ...

227
227
‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Nicolò Tresoldi lijkt stilaan op weg naar een toptransfer. Rond de spits van Club Brugge ...

501
501
Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

278
278
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

349
349

Meer sportnieuws