'Lukaku doet gigantisch offer voor droomtransfer'

435
'Lukaku doet gigantisch offer voor droomtransfer'

Chelsea FC maakte zaterdagmiddag bekend dat de overname van de club definitief in kannen en kruiken is. En dus wordt het uitkijken naar welke invloed het nieuwe bestuur zal hebben op de transferplannen. Zo is het nog onduidelijk wat de bedoeling is van Romelu Lukaku, die zelf zou azen op een vertrek.


Lukaku keerde afgelopen zomer door de grote poort terug op Stamford Bridge en ging er ook meteen veelbelovend van start. Maar hij kon die goede prestaties niet volhouden, vervolgens vond hij maar moeilijk zijn draai vinden in de speelwijze van coach Thomas Tuchel. Zijn relatie met de Duitse trainer zou ook verre van optimaal zijn. En dus wordt al een tijdje volop gespeculeerd over een mogelijk vertrek.

Verschillende ploegen deden inmiddels de ronde, maar Lukaku zelf zou één grote voorkeur hebben. Naar verluidt wil de spits dolgraag terugkeren naar Internazionale. Daar beleefde hij dan ook zijn succesvolste periode tot dusver. En volgens Tuttosport is de Rode Duivel ook bereid ver te gaan om zijn droomtransfer te bewerkstelligen. Zo zou Lukaku bereid zijn om de helft van zijn jaarsalaris, ruim 7 miljoen euro, te laten vallen om weer in Milaan te kunnen gaan voetballen.

ENKEL HUURDEAL
Of dat ook voldoende is, valt voorlopig af te wachten. Zoals vermeld hangt alles af van de nieuwe Chelsea-eigenaars. Inter is financieel namelijk enkel in staat om Lukaku terug te halen op huurbasis. En het lijkt onwaarschijnlijk dat de Blues hun forse investering van vorig seizoen zonder tegenvergoeding weer laten vertrekken. Al zouden de Londenaren zich zo wel de nodige salarisuitgaven besparen en kan Lukaku zijn marktwaarde weer gaan opkrikken. Tot dusver waren er op clubniveau nog geen concrete gesprekken, al is dat logisch gezien het overnameproces bij Chelsea.

LEES OOK: 'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

Lukaku speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

40
40
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

68
68
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

39
39
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

22
22
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

91
91
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

52
52
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

372
372
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

85
85
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

153
153
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

287
287
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

98
98
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

328
328
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

153
153
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws