'Lukaku doet gigantisch offer voor droomtransfer'

door
'Lukaku doet gigantisch offer voor droomtransfer'

Chelsea FC maakte zaterdagmiddag bekend dat de overname van de club definitief in kannen en kruiken is. En dus wordt het uitkijken naar welke invloed het nieuwe bestuur zal hebben op de transferplannen. Zo is het nog onduidelijk wat de bedoeling is van Romelu Lukaku, die zelf zou azen op een vertrek.


Lukaku keerde afgelopen zomer door de grote poort terug op Stamford Bridge en ging er ook meteen veelbelovend van start. Maar hij kon die goede prestaties niet volhouden, vervolgens vond hij maar moeilijk zijn draai vinden in de speelwijze van coach Thomas Tuchel. Zijn relatie met de Duitse trainer zou ook verre van optimaal zijn. En dus wordt al een tijdje volop gespeculeerd over een mogelijk vertrek.

Verschillende ploegen deden inmiddels de ronde, maar Lukaku zelf zou één grote voorkeur hebben. Naar verluidt wil de spits dolgraag terugkeren naar Internazionale. Daar beleefde hij dan ook zijn succesvolste periode tot dusver. En volgens Tuttosport is de Rode Duivel ook bereid ver te gaan om zijn droomtransfer te bewerkstelligen. Zo zou Lukaku bereid zijn om de helft van zijn jaarsalaris, ruim 7 miljoen euro, te laten vallen om weer in Milaan te kunnen gaan voetballen.

ENKEL HUURDEAL
Of dat ook voldoende is, valt voorlopig af te wachten. Zoals vermeld hangt alles af van de nieuwe Chelsea-eigenaars. Inter is financieel namelijk enkel in staat om Lukaku terug te halen op huurbasis. En het lijkt onwaarschijnlijk dat de Blues hun forse investering van vorig seizoen zonder tegenvergoeding weer laten vertrekken. Al zouden de Londenaren zich zo wel de nodige salarisuitgaven besparen en kan Lukaku zijn marktwaarde weer gaan opkrikken. Tot dusver waren er op clubniveau nog geen concrete gesprekken, al is dat logisch gezien het overnameproces bij Chelsea.

LEES OOK: City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Lukaku speelt volgend seizoen bij ...

Meest recent

'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

20
20
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

7
7
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

90
90
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

50
50
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

136
136
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

124
124
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

178
178
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

117
117
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

37
37
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

139
139
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

98
98
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

149
149
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

121
121
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

51
51
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

216
216
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

238
238
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

50
50
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

323
323
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

196
196
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

290
290
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

170
170
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

353
353
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

435
435
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

172
172
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

112
112

Meer sportnieuws