'Real Madrid geeft PSG lik op stuk na Mbappé-echec'

174
'Real Madrid geeft PSG lik op stuk na Mbappé-echec'

Real Madrid speelt zaterdagavond de finale van de Champions League tegen Liverpool FC. Maar in aanloop naar die clash had de clubleiding andere zaken aan haar hoofd. Kylian Mbappé besloot immers bij Paris Saint-Germain te blijven en dus moeten de transferplannen helemaal omgegooid worden.


De Koninklijke had een heuse spaarpot klaarstaan om de komst van Mbappé te bekostigen. Maar dat bleek tevergeefs en dus zal de Spaanse kampioen zijn transfervizier moeten weerleggen. Al snel raakte beken dat AS Monaco-middenvelder Aurélien Tchouameni één van de topdoelwitten is. Real zou ook doordrukken, maar er blijven kapers op de kust. Liverpool zou de situatie bijvoorbeeld ook van dichtbij volgen. De gevaarlijkste concurrent is echter ... PSG.

Eerder geraakte al bekend dat Mbappé, die na zijn verlenging ook de nodige sportieve macht heeft gekregen, zijn landgenoot er graag zou bij hebben. En volgens Le Parisien is Tchouaméni deze zomer zelfs hét toptarget in de hoofdstad. Luis Campos, die de nieuwe sportieve directeur moet worden bij PSG, zou zijn contacten bij ex-club Monaco gebruiken om de deal rond te krijgen. Maar daar leggen de Madrilenen zich niet bij neer.

VERHOOGD BOD
Volgens transferkenner Julien Laurens wil PSG de deal inderdaad kapen, maar hij vermoedt dat de Parijzenaars te laat komen. De onderhandelingen met Real zouden al te vergevorderd zijn en bovendien zou Tchouaméni zelf absoluut naar Madrid willen verkassen. Om niets aan het toeval over te laten zou de Spaanse kampioen ook zijn bod hebben verhoogd tot 70 miljoen euro, aldus RMC. Monaco hoopte op 80 miljoen euro, maar beide partijen groeien dus naar mekaar toe.

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

12
12
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

26
26
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

27
27
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

114
114
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

112
112
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

22
22
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

165
165
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

90
90
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

183
183
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

171
171
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

257
257
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

202
202
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

264
264
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

428
428
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

200
200
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

195
195
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

171
171
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

147
147
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

79
79
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

46
46
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

221
221
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

137
137
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

62
62
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

79
79
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

36
36

Meer sportnieuws