'Real Madrid geeft PSG lik op stuk na Mbappé-echec'

174
'Real Madrid geeft PSG lik op stuk na Mbappé-echec'

Real Madrid speelt zaterdagavond de finale van de Champions League tegen Liverpool FC. Maar in aanloop naar die clash had de clubleiding andere zaken aan haar hoofd. Kylian Mbappé besloot immers bij Paris Saint-Germain te blijven en dus moeten de transferplannen helemaal omgegooid worden.


De Koninklijke had een heuse spaarpot klaarstaan om de komst van Mbappé te bekostigen. Maar dat bleek tevergeefs en dus zal de Spaanse kampioen zijn transfervizier moeten weerleggen. Al snel raakte beken dat AS Monaco-middenvelder Aurélien Tchouameni één van de topdoelwitten is. Real zou ook doordrukken, maar er blijven kapers op de kust. Liverpool zou de situatie bijvoorbeeld ook van dichtbij volgen. De gevaarlijkste concurrent is echter ... PSG.

Eerder geraakte al bekend dat Mbappé, die na zijn verlenging ook de nodige sportieve macht heeft gekregen, zijn landgenoot er graag zou bij hebben. En volgens Le Parisien is Tchouaméni deze zomer zelfs hét toptarget in de hoofdstad. Luis Campos, die de nieuwe sportieve directeur moet worden bij PSG, zou zijn contacten bij ex-club Monaco gebruiken om de deal rond te krijgen. Maar daar leggen de Madrilenen zich niet bij neer.

VERHOOGD BOD
Volgens transferkenner Julien Laurens wil PSG de deal inderdaad kapen, maar hij vermoedt dat de Parijzenaars te laat komen. De onderhandelingen met Real zouden al te vergevorderd zijn en bovendien zou Tchouaméni zelf absoluut naar Madrid willen verkassen. Om niets aan het toeval over te laten zou de Spaanse kampioen ook zijn bod hebben verhoogd tot 70 miljoen euro, aldus RMC. Monaco hoopte op 80 miljoen euro, maar beide partijen groeien dus naar mekaar toe.

LEES OOK: Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie?

Meest recent

Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

0
0
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

14
14
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

4
4
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

13
13
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

79
79
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

25
25
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

53
53
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

58
58
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

244
244
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

386
386
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

113
113
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

273
273
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

137
137
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

115
115
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

491
491
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

575
575
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

787
787
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

78
78
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

660
660
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

226
226
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1140
1140

Meer sportnieuws