'Toptransfer legt rode loper Lewandowski uit'

173 stemmen
'Toptransfer legt rode loper Lewandowski uit'

De toekomst van Robert Lewandowski is aan het uitdraaien op een heuse transfersoap. Vorige week liet de Poolse doelpuntenmachine aan het bestuur weten dat hij zijn contract bij Bayern München niet zal verlengen. De spits zou zijn zinnen hebben gezet op een transfer naar FC Barcelona, maar de Duitsers weigeren voorlopig om mee te werken aan een transfer.


Lewandowski gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in en de gesprekken omtrent een verlenging zijn dus stopgezet. Er blijven daardoor twee opties over. Ofwel vertrekt hij in de zomer van 2023 dus transfervrij, anders zal Bayern tijdens de komende mercato moeten meewerken aan een transfer. De spits zou zelf zijn zinnen hebben gezet op de laatste scenario.

Volgens verschillende bronnen wil Lewandowski absoluut naar Barcelona trekken. Bayern weigerde tot dusver echter om mee te werken aan een transfer. Maar volgens Mundo Deportivo is Der Rekordmeister nu toch aan het bijdraaien. En dat heeft alles te maken met Sadio Mané. De Senegalees van Liverpool FC is volgens de laatste berichten immers goed op weg naar de Allianz Arena.

32 MILJOEN
Indien Mané tekent, zou Bayern van mening zijn dat de aanvalslinie voldoende gewapend is om Lewandowski te laten gaan. Daarom dat het meest recente bod van Barça nog niet van tafel is geveegd. De Catalanen zouden 32 miljoen euro, plus 5 miljoen euro aan variabelen, hebben geboden. Op basis van die aanbieding willen de Duitsers wel onderhandelen. Maar dan moeten ze wel eerst zeker zijn van de komst van Mané.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

Welke aanvaller zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

2
2
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

140
140
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

25
25
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

46
46
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

193
193
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

84
84
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

67
67
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

274
274
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

191
191
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

79
79
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

96
96
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

246
246
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

136
136
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

365
365
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

122
122
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

86
86
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

203
203
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

33
33
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

510
510
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

228
228
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

38
38
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

210
210
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

161
161
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

83
83

Meer sportnieuws