'Toptransfer legt rode loper Lewandowski uit'

173 stemmen
'Toptransfer legt rode loper Lewandowski uit'

De toekomst van Robert Lewandowski is aan het uitdraaien op een heuse transfersoap. Vorige week liet de Poolse doelpuntenmachine aan het bestuur weten dat hij zijn contract bij Bayern München niet zal verlengen. De spits zou zijn zinnen hebben gezet op een transfer naar FC Barcelona, maar de Duitsers weigeren voorlopig om mee te werken aan een transfer.


Lewandowski gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in en de gesprekken omtrent een verlenging zijn dus stopgezet. Er blijven daardoor twee opties over. Ofwel vertrekt hij in de zomer van 2023 dus transfervrij, anders zal Bayern tijdens de komende mercato moeten meewerken aan een transfer. De spits zou zelf zijn zinnen hebben gezet op de laatste scenario.

Volgens verschillende bronnen wil Lewandowski absoluut naar Barcelona trekken. Bayern weigerde tot dusver echter om mee te werken aan een transfer. Maar volgens Mundo Deportivo is Der Rekordmeister nu toch aan het bijdraaien. En dat heeft alles te maken met Sadio Mané. De Senegalees van Liverpool FC is volgens de laatste berichten immers goed op weg naar de Allianz Arena.

32 MILJOEN
Indien Mané tekent, zou Bayern van mening zijn dat de aanvalslinie voldoende gewapend is om Lewandowski te laten gaan. Daarom dat het meest recente bod van Barça nog niet van tafel is geveegd. De Catalanen zouden 32 miljoen euro, plus 5 miljoen euro aan variabelen, hebben geboden. Op basis van die aanbieding willen de Duitsers wel onderhandelen. Maar dan moeten ze wel eerst zeker zijn van de komst van Mané.

LEES OOK: 'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

🚀

Welke aanvaller zou u momenteel het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

11
11
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

39
39
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

325
325
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

29
29
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

40
40
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

272
272
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

399
399
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

480
480
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

793
793
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

104
104
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

517
517
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

51
51
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

96
96
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

136
136
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

92
92
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

145
145
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

389
389
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

705
705
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

293
293
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

497
497
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

402
402
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

226
226
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

106
106
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

102
102
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws