Romano kondigt 'Done Deal' aan bij Anderlecht

door
Romano kondigt 'Done Deal' aan bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat komend seizoen met een nieuw hoofdstuk van start. Afgelopen woensdag werd immers afscheid genomen van clubboegbeeld en hoofdcoach Vincent Kompany. En inmiddels geraakte bekend dat de recordkampioen zijn zinnen heeft gezet op Felice Mazzu als nieuwe trainer.


Die leek nochtans op weg naar een contractverlenging bij Union SG, waar hij zijn knappe prestaties zou gaan verzilveren in de voorrondes van de Champions League. Maar Mazzu zette de onderhandelingen met de vice-kampioen 'on hold' omdat hij een aanbieding van Anderlecht had binnengekregen. Op de sociale media circuleert inmiddels ook een foto van de trainer die aan tafel zit met onder meer voorzitter Wouter Vandenhaute en CEO Peter Verbeke.

Mazzu zou zijn vakantieplannen ook hebben uitgesteld om in alle rust zijn beslissing te nemen. Maar volgens RTBF is het quasi zeker dat hij voor het Lotto Park zal kiezen. De Waalse openbare omroep meldt dat zondag de laatste details zouden worden beklonken. Transfergoeroe Fabrizio Romano beweert zelf dat club en trainer al volledig rond zijn. Vervolgens wacht voor RSCA nog één struikelblok. Mazzu had bij Union immers een contract van onbepaalde duur lopen en dus zal een akkoord gevonden moeten worden over een afkoopsom.

GERAERTS
Maar RTBF verwacht geen problemen wat dat betreft. De Unionisten lijken zich zelfs al neer te leggen bij het vertrek van hun geliefde trainer. Zo zou de club assistent-trainer Karel Geraerts willen aanstellen als opvolger van zijn leermeester. En de oud-middenvelder zou best gecharmeerd zijn door die mogelijke promotie. Voor Mazzu is dat wel een streep door de rekening, hij had zijn rechterhand graag meegenomen. Overigens zou Anderlecht akkoord gaan met de andere stafleden die in het zog van Mazzu de overstap moeten maken.

LEES OOK: Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Union kan beter voor een meer ervaren trainer gaan ...

Meest recent

Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

2
2
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

38
38
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

68
68
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

59
59
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

97
97
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

34
34
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

74
74
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

226
226
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

44
44
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

232
232
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

214
214
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

105
105
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

296
296
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

53
53
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

138
138
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

263
263
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

363
363
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

141
141
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

77
77
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

64
64
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

77
77
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

178
178
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

161
161
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

407
407

Meer sportnieuws