Romano kondigt 'Done Deal' aan bij Anderlecht

door
Romano kondigt 'Done Deal' aan bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat komend seizoen met een nieuw hoofdstuk van start. Afgelopen woensdag werd immers afscheid genomen van clubboegbeeld en hoofdcoach Vincent Kompany. En inmiddels geraakte bekend dat de recordkampioen zijn zinnen heeft gezet op Felice Mazzu als nieuwe trainer.


Die leek nochtans op weg naar een contractverlenging bij Union SG, waar hij zijn knappe prestaties zou gaan verzilveren in de voorrondes van de Champions League. Maar Mazzu zette de onderhandelingen met de vice-kampioen 'on hold' omdat hij een aanbieding van Anderlecht had binnengekregen. Op de sociale media circuleert inmiddels ook een foto van de trainer die aan tafel zit met onder meer voorzitter Wouter Vandenhaute en CEO Peter Verbeke.

Mazzu zou zijn vakantieplannen ook hebben uitgesteld om in alle rust zijn beslissing te nemen. Maar volgens RTBF is het quasi zeker dat hij voor het Lotto Park zal kiezen. De Waalse openbare omroep meldt dat zondag de laatste details zouden worden beklonken. Transfergoeroe Fabrizio Romano beweert zelf dat club en trainer al volledig rond zijn. Vervolgens wacht voor RSCA nog één struikelblok. Mazzu had bij Union immers een contract van onbepaalde duur lopen en dus zal een akkoord gevonden moeten worden over een afkoopsom.

GERAERTS
Maar RTBF verwacht geen problemen wat dat betreft. De Unionisten lijken zich zelfs al neer te leggen bij het vertrek van hun geliefde trainer. Zo zou de club assistent-trainer Karel Geraerts willen aanstellen als opvolger van zijn leermeester. En de oud-middenvelder zou best gecharmeerd zijn door die mogelijke promotie. Voor Mazzu is dat wel een streep door de rekening, hij had zijn rechterhand graag meegenomen. Overigens zou Anderlecht akkoord gaan met de andere stafleden die in het zog van Mazzu de overstap moeten maken.

LEES OOK: Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Union kan beter voor een meer ervaren trainer gaan ...

Meest recent

Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

8
8
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

2
2
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

45
45
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

42
42
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

48
48
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

77
77
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

102
102
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

14
14
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

306
306
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

71
71
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

232
232
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

224
224
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

278
278
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

263
263
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

296
296
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

212
212
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

557
557
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

159
159
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

297
297
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

218
218
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

178
178
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

420
420
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

165
165
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

166
166

Meer sportnieuws