Romano kondigt 'Done Deal' aan bij Anderlecht

398 stemmen
Romano kondigt 'Done Deal' aan bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat komend seizoen met een nieuw hoofdstuk van start. Afgelopen woensdag werd immers afscheid genomen van clubboegbeeld en hoofdcoach Vincent Kompany. En inmiddels geraakte bekend dat de recordkampioen zijn zinnen heeft gezet op Felice Mazzu als nieuwe trainer.


Die leek nochtans op weg naar een contractverlenging bij Union SG, waar hij zijn knappe prestaties zou gaan verzilveren in de voorrondes van de Champions League. Maar Mazzu zette de onderhandelingen met de vice-kampioen 'on hold' omdat hij een aanbieding van Anderlecht had binnengekregen. Op de sociale media circuleert inmiddels ook een foto van de trainer die aan tafel zit met onder meer voorzitter Wouter Vandenhaute en CEO Peter Verbeke.

Mazzu zou zijn vakantieplannen ook hebben uitgesteld om in alle rust zijn beslissing te nemen. Maar volgens RTBF is het quasi zeker dat hij voor het Lotto Park zal kiezen. De Waalse openbare omroep meldt dat zondag de laatste details zouden worden beklonken. Transfergoeroe Fabrizio Romano beweert zelf dat club en trainer al volledig rond zijn. Vervolgens wacht voor RSCA nog één struikelblok. Mazzu had bij Union immers een contract van onbepaalde duur lopen en dus zal een akkoord gevonden moeten worden over een afkoopsom.

GERAERTS
Maar RTBF verwacht geen problemen wat dat betreft. De Unionisten lijken zich zelfs al neer te leggen bij het vertrek van hun geliefde trainer. Zo zou de club assistent-trainer Karel Geraerts willen aanstellen als opvolger van zijn leermeester. En de oud-middenvelder zou best gecharmeerd zijn door die mogelijke promotie. Voor Mazzu is dat wel een streep door de rekening, hij had zijn rechterhand graag meegenomen. Overigens zou Anderlecht akkoord gaan met de andere stafleden die in het zog van Mazzu de overstap moeten maken.

LEES OOK: 'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union kan beter voor een meer ervaren trainer gaan ...

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

2
2
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

13
13
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

19
19
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

87
87
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

44
44
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

183
183
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

181
181
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

59
59
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

267
267
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

28
28
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

422
422
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

299
299
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

350
350
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

138
138
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

61
61
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

118
118
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

98
98
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

46
46
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

212
212
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

265
265
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

131
131
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

78
78
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

781
781
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

525
525
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

284
284

Meer sportnieuws