Romano kondigt 'Done Deal' aan bij Anderlecht

door
Romano kondigt 'Done Deal' aan bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat komend seizoen met een nieuw hoofdstuk van start. Afgelopen woensdag werd immers afscheid genomen van clubboegbeeld en hoofdcoach Vincent Kompany. En inmiddels geraakte bekend dat de recordkampioen zijn zinnen heeft gezet op Felice Mazzu als nieuwe trainer.


Die leek nochtans op weg naar een contractverlenging bij Union SG, waar hij zijn knappe prestaties zou gaan verzilveren in de voorrondes van de Champions League. Maar Mazzu zette de onderhandelingen met de vice-kampioen 'on hold' omdat hij een aanbieding van Anderlecht had binnengekregen. Op de sociale media circuleert inmiddels ook een foto van de trainer die aan tafel zit met onder meer voorzitter Wouter Vandenhaute en CEO Peter Verbeke.

Mazzu zou zijn vakantieplannen ook hebben uitgesteld om in alle rust zijn beslissing te nemen. Maar volgens RTBF is het quasi zeker dat hij voor het Lotto Park zal kiezen. De Waalse openbare omroep meldt dat zondag de laatste details zouden worden beklonken. Transfergoeroe Fabrizio Romano beweert zelf dat club en trainer al volledig rond zijn. Vervolgens wacht voor RSCA nog één struikelblok. Mazzu had bij Union immers een contract van onbepaalde duur lopen en dus zal een akkoord gevonden moeten worden over een afkoopsom.

GERAERTS
Maar RTBF verwacht geen problemen wat dat betreft. De Unionisten lijken zich zelfs al neer te leggen bij het vertrek van hun geliefde trainer. Zo zou de club assistent-trainer Karel Geraerts willen aanstellen als opvolger van zijn leermeester. En de oud-middenvelder zou best gecharmeerd zijn door die mogelijke promotie. Voor Mazzu is dat wel een streep door de rekening, hij had zijn rechterhand graag meegenomen. Overigens zou Anderlecht akkoord gaan met de andere stafleden die in het zog van Mazzu de overstap moeten maken.

LEES OOK: Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Union kan beter voor een meer ervaren trainer gaan ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

27
27
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

29
29
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

22
22
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

60
60
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

27
27
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

237
237
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

79
79
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

283
283
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

127
127
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

215
215
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

413
413
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

169
169
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

302
302
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

140
140
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

371
371
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

743
743
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

110
110
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

111
111
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

151
151
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

233
233
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

785
785
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

104
104
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

302
302
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

105
105
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

177
177

Meer sportnieuws