TU: 'Club Brugge gaat hard, Bayern doet Anderlecht beven'

door
TU: 'Club Brugge gaat hard, Bayern doet Anderlecht beven'

Nu de nationale competities erop zitten, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden al volop deals afgesloten met oog op komend seizoen, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het heeft er alle schijn van dat Noa Lang op weg is naar AC Milan. Volgens La Gazzetta dello Sport vond zijn entourage inmiddels een akkoord met de Italiaanse kampioen over een contract van 5 seizoenen. De Italianen moeten wel nog rond geraken met Club Brugge, dat zelf volop werk maakt van aanvallende versterking. Ferran Jutgla van FC Barcelona B lijkt alvast op komst. Met Norwich City zou dan weer onderhandeld worden over flankspeler Christos Tzolis. Ook Will Keane, spits van Wigan FC, zou in beeld zijn op Jan Breydel.



Volgens de Spaanse journalist Juanma Bellon zou Casper Nielsen zijn trainer Felice Mazzu wel eens kunnen volgen naar RSC Anderlecht. Maar tegenover Het Laatste Nieuws wordt dat gerucht 'ten stelligste ontkend' door de recordkampioen. Ondertussen keerde Michel Vlap terug naar het Lotto Park. Zijn huurbeurt aan FC Twente kreeg geen vervolg. Goudhaantje Julien Duranville zou op zijn beurt interesse genieten van Bayern München. Al lijkt Paars-Wit er alles aan te doen om hem te houden.



Na een teleurstellend seizoen staat er flink wat te gebeuren bij KRC Genk. Zo hebben de Limburgers met Wouter Vrancken een nieuwe coach gevonden en nemen ze allicht afscheid van een resem spelers. Een van hen is Paul Onuachu. De spits kan alvast rekenen op interesse vanuit Turkije. Zo meldt Fotomac dat Besiktas JK interesse toont in de boomlange Nigeriaan. Het valt evenwel te betwijfelen of zij aan de voorwaarden kunnen voldoen.



Vincent Kompany zou bij zijn nieuwe club Burnley willen shoppen in de Jupiler Pro League. Zo meldt La Dernière Heure dat de 36-jarige trainer zijn zinnen heeft gezet op Makhtar Gueye. De 24-jarige Senegalees speelt sinds de zomer van 2020 bij KV Oostende en liet daar een degelijke indruk achter. KVO zou op zich wel willen meewerken aan een transfer. Hoeveel Gueye precies moet kosten is voorlopig niet bekend.

BUITENLAND
De Italiaanse sportkrant La Gazzetta dello Sport weet dat Bologna bereid zou zijn om mee te werken aan een transfer van Arthur Theate. AC Milan werd al eens genoemd, maar West Ham United zou ondertussen in de race gekomen zijn. Voor de Engelse eersteklasser is Theate een haalbaar target, want Bologna wil minstens 10 miljoen euro voor de linkspoot. Dat zijn bedragen die voor Engelse eersteklassers zelden een probleem vormen.



Hoewel hij zelf niet staat te springen om een transfer, bestaat de kans dat Frenkie de Jong in het tussenseizoen vertrekt bij FC Barcelona. Volgens ESPN is het momenteel Manchester United dat de dans leidt om de middenvelder. Nieuwe coach Erik ten Hag, die De Jong al bij Ajax onder zijn hoede had, zou bij het bestuur nadrukkelijk hebben aangedrongen op de komst van zijn 25-jarige landgenoot. Afwachten of het ook tot een bod komt.



Ivan Perisic is goed en wel op weg naar Tottenham Hotspur. Volgens The Independent zou de flankspeler inmiddels akkoord zijn gegaan met een contract van twee seizoenen in Londen. Transferwatcher Fabrizio Romano dat zijn transfer nog maar één stap veraf is. Het zou enkel nog wachten zijn op de officiële communicatie naar Internazionale toe, daar is zijn contract aflopend.

LEES OOK: 'Defensieproblemen Duivels: onverwachte optie Garcia'

Wie vindt volgens u het snelst zijn draai in een topcompetitie?

Meest recent

Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

58
58
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

50
50
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

164
164
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

30
30
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

101
101
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

296
296
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1146
1146
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

99
99
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

284
284
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

382
382
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

287
287
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

218
218
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

334
334
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

442
442
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

70
70
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

299
299
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

492
492
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

617
617
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

320
320
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

67
67
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

196
196
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

24
24
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

143
143
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1457
1457
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

101
101

Meer sportnieuws