TU: 'Club Brugge gaat hard, Bayern doet Anderlecht beven'

door
TU: 'Club Brugge gaat hard, Bayern doet Anderlecht beven'

Nu de nationale competities erop zitten, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden al volop deals afgesloten met oog op komend seizoen, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het heeft er alle schijn van dat Noa Lang op weg is naar AC Milan. Volgens La Gazzetta dello Sport vond zijn entourage inmiddels een akkoord met de Italiaanse kampioen over een contract van 5 seizoenen. De Italianen moeten wel nog rond geraken met Club Brugge, dat zelf volop werk maakt van aanvallende versterking. Ferran Jutgla van FC Barcelona B lijkt alvast op komst. Met Norwich City zou dan weer onderhandeld worden over flankspeler Christos Tzolis. Ook Will Keane, spits van Wigan FC, zou in beeld zijn op Jan Breydel.



Volgens de Spaanse journalist Juanma Bellon zou Casper Nielsen zijn trainer Felice Mazzu wel eens kunnen volgen naar RSC Anderlecht. Maar tegenover Het Laatste Nieuws wordt dat gerucht 'ten stelligste ontkend' door de recordkampioen. Ondertussen keerde Michel Vlap terug naar het Lotto Park. Zijn huurbeurt aan FC Twente kreeg geen vervolg. Goudhaantje Julien Duranville zou op zijn beurt interesse genieten van Bayern München. Al lijkt Paars-Wit er alles aan te doen om hem te houden.



Na een teleurstellend seizoen staat er flink wat te gebeuren bij KRC Genk. Zo hebben de Limburgers met Wouter Vrancken een nieuwe coach gevonden en nemen ze allicht afscheid van een resem spelers. Een van hen is Paul Onuachu. De spits kan alvast rekenen op interesse vanuit Turkije. Zo meldt Fotomac dat Besiktas JK interesse toont in de boomlange Nigeriaan. Het valt evenwel te betwijfelen of zij aan de voorwaarden kunnen voldoen.



Vincent Kompany zou bij zijn nieuwe club Burnley willen shoppen in de Jupiler Pro League. Zo meldt La Dernière Heure dat de 36-jarige trainer zijn zinnen heeft gezet op Makhtar Gueye. De 24-jarige Senegalees speelt sinds de zomer van 2020 bij KV Oostende en liet daar een degelijke indruk achter. KVO zou op zich wel willen meewerken aan een transfer. Hoeveel Gueye precies moet kosten is voorlopig niet bekend.

BUITENLAND
De Italiaanse sportkrant La Gazzetta dello Sport weet dat Bologna bereid zou zijn om mee te werken aan een transfer van Arthur Theate. AC Milan werd al eens genoemd, maar West Ham United zou ondertussen in de race gekomen zijn. Voor de Engelse eersteklasser is Theate een haalbaar target, want Bologna wil minstens 10 miljoen euro voor de linkspoot. Dat zijn bedragen die voor Engelse eersteklassers zelden een probleem vormen.



Hoewel hij zelf niet staat te springen om een transfer, bestaat de kans dat Frenkie de Jong in het tussenseizoen vertrekt bij FC Barcelona. Volgens ESPN is het momenteel Manchester United dat de dans leidt om de middenvelder. Nieuwe coach Erik ten Hag, die De Jong al bij Ajax onder zijn hoede had, zou bij het bestuur nadrukkelijk hebben aangedrongen op de komst van zijn 25-jarige landgenoot. Afwachten of het ook tot een bod komt.



Ivan Perisic is goed en wel op weg naar Tottenham Hotspur. Volgens The Independent zou de flankspeler inmiddels akkoord zijn gegaan met een contract van twee seizoenen in Londen. Transferwatcher Fabrizio Romano dat zijn transfer nog maar één stap veraf is. Het zou enkel nog wachten zijn op de officiële communicatie naar Internazionale toe, daar is zijn contract aflopend.

LEES OOK: Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Wie vindt volgens u het snelst zijn draai in een topcompetitie?

Meest recent

Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

17
17
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

26
26
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

238
238
TU: 'Anderlecht wil peperdure spits, transfers Mokio én Duranville'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

164
164
Ajax zakt weg: experts vrezen Anderlecht-scenario

RSC Anderlecht was misschien wel tientallen jaren lang de nummer één in België. ...

83
83
Van der Elst ontploft: media krijgen flinke veeg

Franky Van der Elst is een zeer gerespecteerde ex-voetballer en nuchtere analist. De voormalige ...

83
83
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

45
45
België verliest RSCA-talent: VS slaat keihard toe

Anno 2025 hebben spelers steeds vaker de keuze tussen verschillende nationale ploegen omwille van ...

94
94
Club NXT in shock: De Roeck krijgt geen lijn in ploeg

Club NXT is het kneusje van de Challenger Pro League. De komst van Jonas De Roeck als trainer heeft ...

244
244
Helemaal geen RSCA? Frutos laat bommetje vallen

Bij RSC Anderlecht verdedigde Olivier Renard in de weekendkranten zijn beleid. Uiteraard bekeek hij ...

294
294
Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

46
46
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

99
99
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

307
307
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

240
240
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

103
103
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

616
616
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

145
145
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

248
248
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

208
208
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

232
232
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

404
404
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

195
195
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

259
259
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

50
50
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

157
157

Meer sportnieuws