TU: 'Club Brugge gaat hard, Bayern doet Anderlecht beven'

door
TU: 'Club Brugge gaat hard, Bayern doet Anderlecht beven'

Nu de nationale competities erop zitten, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden al volop deals afgesloten met oog op komend seizoen, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het heeft er alle schijn van dat Noa Lang op weg is naar AC Milan. Volgens La Gazzetta dello Sport vond zijn entourage inmiddels een akkoord met de Italiaanse kampioen over een contract van 5 seizoenen. De Italianen moeten wel nog rond geraken met Club Brugge, dat zelf volop werk maakt van aanvallende versterking. Ferran Jutgla van FC Barcelona B lijkt alvast op komst. Met Norwich City zou dan weer onderhandeld worden over flankspeler Christos Tzolis. Ook Will Keane, spits van Wigan FC, zou in beeld zijn op Jan Breydel.



Volgens de Spaanse journalist Juanma Bellon zou Casper Nielsen zijn trainer Felice Mazzu wel eens kunnen volgen naar RSC Anderlecht. Maar tegenover Het Laatste Nieuws wordt dat gerucht 'ten stelligste ontkend' door de recordkampioen. Ondertussen keerde Michel Vlap terug naar het Lotto Park. Zijn huurbeurt aan FC Twente kreeg geen vervolg. Goudhaantje Julien Duranville zou op zijn beurt interesse genieten van Bayern München. Al lijkt Paars-Wit er alles aan te doen om hem te houden.



Na een teleurstellend seizoen staat er flink wat te gebeuren bij KRC Genk. Zo hebben de Limburgers met Wouter Vrancken een nieuwe coach gevonden en nemen ze allicht afscheid van een resem spelers. Een van hen is Paul Onuachu. De spits kan alvast rekenen op interesse vanuit Turkije. Zo meldt Fotomac dat Besiktas JK interesse toont in de boomlange Nigeriaan. Het valt evenwel te betwijfelen of zij aan de voorwaarden kunnen voldoen.



Vincent Kompany zou bij zijn nieuwe club Burnley willen shoppen in de Jupiler Pro League. Zo meldt La Dernière Heure dat de 36-jarige trainer zijn zinnen heeft gezet op Makhtar Gueye. De 24-jarige Senegalees speelt sinds de zomer van 2020 bij KV Oostende en liet daar een degelijke indruk achter. KVO zou op zich wel willen meewerken aan een transfer. Hoeveel Gueye precies moet kosten is voorlopig niet bekend.

BUITENLAND
De Italiaanse sportkrant La Gazzetta dello Sport weet dat Bologna bereid zou zijn om mee te werken aan een transfer van Arthur Theate. AC Milan werd al eens genoemd, maar West Ham United zou ondertussen in de race gekomen zijn. Voor de Engelse eersteklasser is Theate een haalbaar target, want Bologna wil minstens 10 miljoen euro voor de linkspoot. Dat zijn bedragen die voor Engelse eersteklassers zelden een probleem vormen.



Hoewel hij zelf niet staat te springen om een transfer, bestaat de kans dat Frenkie de Jong in het tussenseizoen vertrekt bij FC Barcelona. Volgens ESPN is het momenteel Manchester United dat de dans leidt om de middenvelder. Nieuwe coach Erik ten Hag, die De Jong al bij Ajax onder zijn hoede had, zou bij het bestuur nadrukkelijk hebben aangedrongen op de komst van zijn 25-jarige landgenoot. Afwachten of het ook tot een bod komt.



Ivan Perisic is goed en wel op weg naar Tottenham Hotspur. Volgens The Independent zou de flankspeler inmiddels akkoord zijn gegaan met een contract van twee seizoenen in Londen. Transferwatcher Fabrizio Romano dat zijn transfer nog maar één stap veraf is. Het zou enkel nog wachten zijn op de officiële communicatie naar Internazionale toe, daar is zijn contract aflopend.

LEES OOK: Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Wie vindt volgens u het snelst zijn draai in een topcompetitie?

Meest recent

Taravel over Tzolis-incident: "Dat is onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

5
5
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

55
55
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

59
59
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

104
104
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

154
154
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

18
18
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

124
124
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

252
252
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

143
143
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

74
74
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

38
38
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

293
293
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

74
74
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

187
187
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

308
308
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

102
102
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

187
187
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

154
154
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

74
74
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

113
113
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

211
211
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

186
186
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

698
698

Meer sportnieuws