TU: 'Club Brugge gaat hard, Bayern doet Anderlecht beven'

490 stemmen
TU: 'Club Brugge gaat hard, Bayern doet Anderlecht beven'

Nu de nationale competities erop zitten, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden al volop deals afgesloten met oog op komend seizoen, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het heeft er alle schijn van dat Noa Lang op weg is naar AC Milan. Volgens La Gazzetta dello Sport vond zijn entourage inmiddels een akkoord met de Italiaanse kampioen over een contract van 5 seizoenen. De Italianen moeten wel nog rond geraken met Club Brugge, dat zelf volop werk maakt van aanvallende versterking. Ferran Jutgla van FC Barcelona B lijkt alvast op komst. Met Norwich City zou dan weer onderhandeld worden over flankspeler Christos Tzolis. Ook Will Keane, spits van Wigan FC, zou in beeld zijn op Jan Breydel.



Volgens de Spaanse journalist Juanma Bellon zou Casper Nielsen zijn trainer Felice Mazzu wel eens kunnen volgen naar RSC Anderlecht. Maar tegenover Het Laatste Nieuws wordt dat gerucht 'ten stelligste ontkend' door de recordkampioen. Ondertussen keerde Michel Vlap terug naar het Lotto Park. Zijn huurbeurt aan FC Twente kreeg geen vervolg. Goudhaantje Julien Duranville zou op zijn beurt interesse genieten van Bayern München. Al lijkt Paars-Wit er alles aan te doen om hem te houden.



Na een teleurstellend seizoen staat er flink wat te gebeuren bij KRC Genk. Zo hebben de Limburgers met Wouter Vrancken een nieuwe coach gevonden en nemen ze allicht afscheid van een resem spelers. Een van hen is Paul Onuachu. De spits kan alvast rekenen op interesse vanuit Turkije. Zo meldt Fotomac dat Besiktas JK interesse toont in de boomlange Nigeriaan. Het valt evenwel te betwijfelen of zij aan de voorwaarden kunnen voldoen.



Vincent Kompany zou bij zijn nieuwe club Burnley willen shoppen in de Jupiler Pro League. Zo meldt La Dernière Heure dat de 36-jarige trainer zijn zinnen heeft gezet op Makhtar Gueye. De 24-jarige Senegalees speelt sinds de zomer van 2020 bij KV Oostende en liet daar een degelijke indruk achter. KVO zou op zich wel willen meewerken aan een transfer. Hoeveel Gueye precies moet kosten is voorlopig niet bekend.

BUITENLAND
De Italiaanse sportkrant La Gazzetta dello Sport weet dat Bologna bereid zou zijn om mee te werken aan een transfer van Arthur Theate. AC Milan werd al eens genoemd, maar West Ham United zou ondertussen in de race gekomen zijn. Voor de Engelse eersteklasser is Theate een haalbaar target, want Bologna wil minstens 10 miljoen euro voor de linkspoot. Dat zijn bedragen die voor Engelse eersteklassers zelden een probleem vormen.



Hoewel hij zelf niet staat te springen om een transfer, bestaat de kans dat Frenkie de Jong in het tussenseizoen vertrekt bij FC Barcelona. Volgens ESPN is het momenteel Manchester United dat de dans leidt om de middenvelder. Nieuwe coach Erik ten Hag, die De Jong al bij Ajax onder zijn hoede had, zou bij het bestuur nadrukkelijk hebben aangedrongen op de komst van zijn 25-jarige landgenoot. Afwachten of het ook tot een bod komt.



Ivan Perisic is goed en wel op weg naar Tottenham Hotspur. Volgens The Independent zou de flankspeler inmiddels akkoord zijn gegaan met een contract van twee seizoenen in Londen. Transferwatcher Fabrizio Romano dat zijn transfer nog maar één stap veraf is. Het zou enkel nog wachten zijn op de officiële communicatie naar Internazionale toe, daar is zijn contract aflopend.

LEES OOK: ‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Wie vindt volgens u het snelst zijn draai in een topcompetitie?

Meest recent

Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

0
0
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

9
9
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

33
33
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

19
19
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

40
40
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

40
40
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

48
48
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

64
64
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

99
99
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

281
281
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

74
74
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

172
172
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

137
137
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

77
77
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

456
456
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

388
388
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

120
120
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

387
387
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

295
295
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

277
277
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

524
524
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

203
203
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

96
96
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

243
243

Meer sportnieuws