TU: 'Club Brugge gaat hard, Bayern doet Anderlecht beven'

490 stemmen
TU: 'Club Brugge gaat hard, Bayern doet Anderlecht beven'

Nu de nationale competities erop zitten, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden al volop deals afgesloten met oog op komend seizoen, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het heeft er alle schijn van dat Noa Lang op weg is naar AC Milan. Volgens La Gazzetta dello Sport vond zijn entourage inmiddels een akkoord met de Italiaanse kampioen over een contract van 5 seizoenen. De Italianen moeten wel nog rond geraken met Club Brugge, dat zelf volop werk maakt van aanvallende versterking. Ferran Jutgla van FC Barcelona B lijkt alvast op komst. Met Norwich City zou dan weer onderhandeld worden over flankspeler Christos Tzolis. Ook Will Keane, spits van Wigan FC, zou in beeld zijn op Jan Breydel.



Volgens de Spaanse journalist Juanma Bellon zou Casper Nielsen zijn trainer Felice Mazzu wel eens kunnen volgen naar RSC Anderlecht. Maar tegenover Het Laatste Nieuws wordt dat gerucht 'ten stelligste ontkend' door de recordkampioen. Ondertussen keerde Michel Vlap terug naar het Lotto Park. Zijn huurbeurt aan FC Twente kreeg geen vervolg. Goudhaantje Julien Duranville zou op zijn beurt interesse genieten van Bayern München. Al lijkt Paars-Wit er alles aan te doen om hem te houden.



Na een teleurstellend seizoen staat er flink wat te gebeuren bij KRC Genk. Zo hebben de Limburgers met Wouter Vrancken een nieuwe coach gevonden en nemen ze allicht afscheid van een resem spelers. Een van hen is Paul Onuachu. De spits kan alvast rekenen op interesse vanuit Turkije. Zo meldt Fotomac dat Besiktas JK interesse toont in de boomlange Nigeriaan. Het valt evenwel te betwijfelen of zij aan de voorwaarden kunnen voldoen.



Vincent Kompany zou bij zijn nieuwe club Burnley willen shoppen in de Jupiler Pro League. Zo meldt La Dernière Heure dat de 36-jarige trainer zijn zinnen heeft gezet op Makhtar Gueye. De 24-jarige Senegalees speelt sinds de zomer van 2020 bij KV Oostende en liet daar een degelijke indruk achter. KVO zou op zich wel willen meewerken aan een transfer. Hoeveel Gueye precies moet kosten is voorlopig niet bekend.

BUITENLAND
De Italiaanse sportkrant La Gazzetta dello Sport weet dat Bologna bereid zou zijn om mee te werken aan een transfer van Arthur Theate. AC Milan werd al eens genoemd, maar West Ham United zou ondertussen in de race gekomen zijn. Voor de Engelse eersteklasser is Theate een haalbaar target, want Bologna wil minstens 10 miljoen euro voor de linkspoot. Dat zijn bedragen die voor Engelse eersteklassers zelden een probleem vormen.



Hoewel hij zelf niet staat te springen om een transfer, bestaat de kans dat Frenkie de Jong in het tussenseizoen vertrekt bij FC Barcelona. Volgens ESPN is het momenteel Manchester United dat de dans leidt om de middenvelder. Nieuwe coach Erik ten Hag, die De Jong al bij Ajax onder zijn hoede had, zou bij het bestuur nadrukkelijk hebben aangedrongen op de komst van zijn 25-jarige landgenoot. Afwachten of het ook tot een bod komt.



Ivan Perisic is goed en wel op weg naar Tottenham Hotspur. Volgens The Independent zou de flankspeler inmiddels akkoord zijn gegaan met een contract van twee seizoenen in Londen. Transferwatcher Fabrizio Romano dat zijn transfer nog maar één stap veraf is. Het zou enkel nog wachten zijn op de officiële communicatie naar Internazionale toe, daar is zijn contract aflopend.

LEES OOK: WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

Wie vindt volgens u het snelst zijn draai in een topcompetitie?

Meest recent

Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

89
89
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

265
265
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

241
241
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

100
100
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

166
166
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

147
147
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

75
75
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

203
203
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

473
473
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

135
135
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

274
274
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

198
198
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

377
377
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

93
93
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

608
608
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

53
53
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

62
62
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

254
254
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

425
425
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

975
975
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

530
530
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

177
177
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

504
504
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

284
284
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

811
811

Meer sportnieuws