'Union heeft opvolger Mazzu bepaald'

door
'Union heeft opvolger Mazzu bepaald'

Het bestuur van RSC Anderlecht werkt momenteel aan de aanstelling van een nieuwe hoofdtrainer. Woensdag maakte de recordkampioen immers het vertrek van Vincent Kompany wereldkundig. Als opvolger weerklinkt de naam van Felice Mazzu steeds luider, waardoor Union SG dus hoogstwaarschijnlijk op zoek moet naar een nieuwe hoofdcoach.


Nog voor het nieuws over Vincent Kompany officieel was bevestigd, werd de Belg met Italiaanse roots al naar voren geschoven als mogelijke opvolger. Niet geheel onlogisch gezien zijn prestaties bij Union SG. Inmiddels bevestigde de vice-kampioen ook dat het een voorstel heeft gedaan om het contract van Mazzu te verlengen, maar dat de trainer om bedenktijd heeft gevraagd wegens de interesse van een 'andere club'.

De kans is dus groot dat Felice Mazzu voor een nieuwe uitdaging bij Paars-Wit zal kiezen. Maar de coach zou de overstap naar het Lotto Park niet alleen willen maken. Zo zou hij ook zijn volledige trainersstaf van bij Union willen meepakken. Of dat ook zal lukken valt voorlopig af te wachten. Volgens L'Avenir willen de Unionisten gewaardeerde krachten zoals assistent-coach Karel Geraerts immers aan boord houden.

GERAERTS T1?

Volgens Het Nieuwsblad is Union SG namelijk van plan om Karel Geraerts aan te stellen als de nieuwe T1 van de ploeg. Felice Mazzu wil hem dolgraag meenemen als assistent-coach naar het Lotto Park, maar Geraerts zou wel oren hebben om hoofdcoach te worden bij Union. Volgens de krant lopen de gesprekken alvast tussen Union en Geraerts, maar alles hangt dus af van Mazzu’s beslissing of hij al dan niet bij de club blijft.

LEES OOK: Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Goed plan van Union?

Meest recent

Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

0
0
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

124
124
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

121
121
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

59
59
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

306
306
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

422
422
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

346
346
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

190
190
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

160
160
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

93
93
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

573
573
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

339
339
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

345
345
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

395
395
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

220
220
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

176
176
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

358
358
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

818
818
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

279
279
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

223
223
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

183
183
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

300
300
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

42
42

Meer sportnieuws