'Union heeft opvolger Mazzu bepaald'

door
'Union heeft opvolger Mazzu bepaald'

Het bestuur van RSC Anderlecht werkt momenteel aan de aanstelling van een nieuwe hoofdtrainer. Woensdag maakte de recordkampioen immers het vertrek van Vincent Kompany wereldkundig. Als opvolger weerklinkt de naam van Felice Mazzu steeds luider, waardoor Union SG dus hoogstwaarschijnlijk op zoek moet naar een nieuwe hoofdcoach.


Nog voor het nieuws over Vincent Kompany officieel was bevestigd, werd de Belg met Italiaanse roots al naar voren geschoven als mogelijke opvolger. Niet geheel onlogisch gezien zijn prestaties bij Union SG. Inmiddels bevestigde de vice-kampioen ook dat het een voorstel heeft gedaan om het contract van Mazzu te verlengen, maar dat de trainer om bedenktijd heeft gevraagd wegens de interesse van een 'andere club'.

De kans is dus groot dat Felice Mazzu voor een nieuwe uitdaging bij Paars-Wit zal kiezen. Maar de coach zou de overstap naar het Lotto Park niet alleen willen maken. Zo zou hij ook zijn volledige trainersstaf van bij Union willen meepakken. Of dat ook zal lukken valt voorlopig af te wachten. Volgens L'Avenir willen de Unionisten gewaardeerde krachten zoals assistent-coach Karel Geraerts immers aan boord houden.

GERAERTS T1?

Volgens Het Nieuwsblad is Union SG namelijk van plan om Karel Geraerts aan te stellen als de nieuwe T1 van de ploeg. Felice Mazzu wil hem dolgraag meenemen als assistent-coach naar het Lotto Park, maar Geraerts zou wel oren hebben om hoofdcoach te worden bij Union. Volgens de krant lopen de gesprekken alvast tussen Union en Geraerts, maar alles hangt dus af van Mazzu’s beslissing of hij al dan niet bij de club blijft.

LEES OOK: Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Goed plan van Union?

Meest recent

Vrancken vol lof over coach: "Hij doet het heel goed"

Bij STVV nemen ze het dit weekend op tegen OH Leuven. De Truienaars staan bijzonder knap vierde, OHL ...

8
8
Hasi zet spelers op scherp: Club en Union als waarschuwing

RSC Anderlecht speelt dit weekend op het veld van La Louvière. Paars-Wit wil daar verdergaan ...

28
28
‘Duitsland ontploft: Kompany bereidt schoktransfer voor’

Kompany zet München op stelten: titel, trofee, en een recordstart die héél Europa ...

39
39
Kompany schittert bij Bayern: 'Leerde ik bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het voortreffelijk bij Bayern München. De coach van de Duitse topclub ...

125
125
Standard en AA Gent: beter of niet? De verrassende tussenbalans

Standard en AA Gent kregen via bepaalde kanalen dit seizoen al wat lof. Maar is dat wel terecht? Na ...

55
55
'Engeland op stelten: Club Brugge flirt met droomtransfer'

Club Brugge droomt al maanden van Million Manhoef – en nu lijkt die droom plots iets minder ...

298
298
Broos na forse kritiek op Garcia: "Komaan zeg, nonsens!"

Rudi Garcia kreeg stevige kritiek te verwerken. De bondscoach was het beu en weigerde een interview ...

78
78
Anderlecht staat op: twee 'nieuwelingen' trekken de kar

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen gigantisch succes. Het zijn vooral twee ...

167
167
Fink ziet enorme weelde: "Hij is de toekomst van KRC Genk"

KRC Genk hoopt met een zege tegen KV Mechelen dit weekend de top zes binnen te sluipen. Thorsten ...

113
113
Seys en Vanaken zien 'probleem': "Wel vaker in België"

Hans Vanaken haalde de heel moeizame driepunter binnen voor Club Brugge. De ervaren middenvelder ...

175
175
Anderlecht herleeft dankzij één onverwachte kracht

RSC Anderlecht hoopt eindelijk de weg naar boven te hebben gezet. De zege tegen Club Brugge zorgde ...

303
303
Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

165
165
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

168
168
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

36
36
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

139
139
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

80
80
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

172
172
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

94
94
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

155
155
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

238
238
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

95
95
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

47
47
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

38
38
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

191
191
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

133
133

Meer sportnieuws