'Kompany gaat vol voor JPL-smaakmaker'

door
'Kompany gaat vol voor JPL-smaakmaker'

Vincent Kompany nam afgelopen woensdag afscheid van RSC Anderlecht, waar zijn contract in onderling overleg werd stopgezet. Maar de jonge trainer lijkt niet lang zonder club te gaan zitten. Zo lijkt de voormalige Rode Duivel goed op weg naar Burnley FC, waar hij al bezig zou zijn met het vormen van zijn selectie.


Op papier lijkt Burnley niet bepaald een aantrekkelijke uitdaging. De club degradeerde zopas naar de Championship, heeft een relatief oude selectie, speelwijze van de voorbije jaren staat haaks op Kompany's visie en zo bijzonder veel geld is er niet om te spenderen. Maar veel andere opties zal Kompany allicht niet gehad hebben als hoofdcoach. Bovendien zou het een geweldig verwezenlijking zijn als hij The Clarets op korte termijn terug naar de Premier League kan loodsen.

Volgens verschillende Engelse bronnen is een akkoord inmiddels dichtbij. En Kompany zelf zou al druk in de weer zijn met het uitrollen van zijn transferplannen. Vrijdag geraakte al bekend dat hij een speler zou willen meepakken uit Anderlecht. En hij zou nog meer namen uit de Jupiler Pro League willen aantrekken. Zo meldt La Dernière Heure dat de 36-jarige trainer zijn zinnen heeft gezet op Makhtar Gueye.

LASTIG KARAKTER
De 24-jarige Senegalees speelt sinds de zomer van 2020 bij KV Oostende en liet daar een degelijke indruk achter. Met zijn fysieke kwaliteiten moet Gueye ook in staat zijn om zijn mannetje te staan in de Engelse tweede divisie. Oostende zou op zich wel willen meewerken aan een transfer. De aanvaller mag dan wel smaakmaker zijn in de Diaz Arena, hij draagt ook een bepaalde reputatie met zich mee en was niet altijd even gemakkelijk om mee te werken. Hoeveel Gueye precies moet kosten is voorlopig niet bekend.

LEES OOK: Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Zou Gueye ook een goede spits voor Anderlecht zijn?

Meest recent

Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

0
0
Philippe Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

7
7
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

15
15
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

62
62
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

109
109
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

67
67
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

191
191
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

318
318
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

56
56
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

212
212
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

87
87
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

90
90
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1070
1070
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

313
313
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

339
339
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

149
149
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

115
115
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

508
508
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

162
162
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

203
203
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

575
575
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

38
38
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

65
65
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

261
261
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

204
204

Meer sportnieuws