'Kompany gaat vol voor JPL-smaakmaker'

door
'Kompany gaat vol voor JPL-smaakmaker'

Vincent Kompany nam afgelopen woensdag afscheid van RSC Anderlecht, waar zijn contract in onderling overleg werd stopgezet. Maar de jonge trainer lijkt niet lang zonder club te gaan zitten. Zo lijkt de voormalige Rode Duivel goed op weg naar Burnley FC, waar hij al bezig zou zijn met het vormen van zijn selectie.


Op papier lijkt Burnley niet bepaald een aantrekkelijke uitdaging. De club degradeerde zopas naar de Championship, heeft een relatief oude selectie, speelwijze van de voorbije jaren staat haaks op Kompany's visie en zo bijzonder veel geld is er niet om te spenderen. Maar veel andere opties zal Kompany allicht niet gehad hebben als hoofdcoach. Bovendien zou het een geweldig verwezenlijking zijn als hij The Clarets op korte termijn terug naar de Premier League kan loodsen.

Volgens verschillende Engelse bronnen is een akkoord inmiddels dichtbij. En Kompany zelf zou al druk in de weer zijn met het uitrollen van zijn transferplannen. Vrijdag geraakte al bekend dat hij een speler zou willen meepakken uit Anderlecht. En hij zou nog meer namen uit de Jupiler Pro League willen aantrekken. Zo meldt La Dernière Heure dat de 36-jarige trainer zijn zinnen heeft gezet op Makhtar Gueye.

LASTIG KARAKTER
De 24-jarige Senegalees speelt sinds de zomer van 2020 bij KV Oostende en liet daar een degelijke indruk achter. Met zijn fysieke kwaliteiten moet Gueye ook in staat zijn om zijn mannetje te staan in de Engelse tweede divisie. Oostende zou op zich wel willen meewerken aan een transfer. De aanvaller mag dan wel smaakmaker zijn in de Diaz Arena, hij draagt ook een bepaalde reputatie met zich mee en was niet altijd even gemakkelijk om mee te werken. Hoeveel Gueye precies moet kosten is voorlopig niet bekend.

LEES OOK: Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Zou Gueye ook een goede spits voor Anderlecht zijn?

Meest recent

Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

0
0
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

34
34
'Club Brugge verschiet: Arsenal klopt aan voor smaakmaker'

Onder meer dankzij de sterke campagne in de Champions League, kunnen verschillende sterkhouders van ...

86
86
'Ongeziene crisis Tottenham: hoofd nu al op kapblok'

In de Premier League gaat Tottenham Hotspur zondagavond op bezoek bij Liverpool FC. Bij een nieuwe ...

34
34
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

125
125
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

126
126
Sleutelduel KV Mechelen-Anderlecht: "Zij zijn in voordeel"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

327
327
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

211
211
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

30
30
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

199
199
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

379
379
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

174
174
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

365
365
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

90
90
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

74
74
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

536
536
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

777
777
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

100
100
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

88
88
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

156
156
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1630
1630
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

172
172
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

236
236
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

58
58
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1554
1554

Meer sportnieuws