'Genk ontvangt eerste bod op Onuachu'

door
'Genk ontvangt eerste bod op Onuachu'

Na een teleurstellend seizoen staat er straks flink wat te gebeuren bij KRC Genk. Zo nemen de Limburgers wellicht afscheid van een resem (voormalige) sterkhouders. Een van hen is Paul Onuachu, die zijn boerenjaar vorig zomer tegen alle verwachtingen in (nog) niet verzilverde.


Ondanks een iets moeilijkere campagne was de Nigeriaanse reus nadien toch weer goed voor 23 doelpunten. Hoewel hij nog tot medio 2024 vastligt in de Cegeka Arena, lijkt Genk echter niet langer op de verhoopte jackpot te kunnen rekenen. Tenslotte viert Onuachu morgen toch al zijn 28ste verjaardag, en bleek een recordsom van 25 miljoen of meer een jaar geleden reeds te hoog gegrepen.

Wel wordt de marktwaarde van de 16-voudig international nog steeds op een fraaie 17 miljoen geschat, en hoeft Genk dus geen genoegen nemen met het eerste de beste aanbieding voor haar spits. Intussen duiken volgens de, weliswaar niet altijd even betrouwbare, Turkse pers alvast stilaan de eerste gegadigden op. Besiktas zou namelijk een niet nader genoemd bod hebben uitgebracht.

BETERE BESTEMMING?
De vraag is natuurlijk wel of de Turkse topclub, afgelopen seizoen pas zesde in de stand, over voldoende middelen beschikt om aan de hoge verwachtingen van Dimitri de Condé en co te voldoen. Zelf acht Onuachu naar verluidt de tijd alleszins rijp om andere oorden op te zoeken, al hoopt hij wellicht eveneens nog op een fraaiere bestemming. In 112 optredens voor Genk trof de scherpschutter 68 keer raak. 

LEES OOK: 'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

Ziet u Onuachu naar Turkije trekken?

Meest recent

'Pikante saga: Real kan droomtransfer Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

2
2
Rode Duivel stuurde Anderlecht wandelen

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

41
41
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met Engelse knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

85
85
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

145
145
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

273
273
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

81
81
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

73
73
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

370
370
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

98
98
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

138
138
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

328
328
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

223
223
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

210
210
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

227
227
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

75
75
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

112
112
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

186
186
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

134
134
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

593
593
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

343
343
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

77
77
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

147
147
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

395
395

Meer sportnieuws