'Genk ontvangt eerste bod op Onuachu'

door
'Genk ontvangt eerste bod op Onuachu'

Na een teleurstellend seizoen staat er straks flink wat te gebeuren bij KRC Genk. Zo nemen de Limburgers wellicht afscheid van een resem (voormalige) sterkhouders. Een van hen is Paul Onuachu, die zijn boerenjaar vorig zomer tegen alle verwachtingen in (nog) niet verzilverde.


Ondanks een iets moeilijkere campagne was de Nigeriaanse reus nadien toch weer goed voor 23 doelpunten. Hoewel hij nog tot medio 2024 vastligt in de Cegeka Arena, lijkt Genk echter niet langer op de verhoopte jackpot te kunnen rekenen. Tenslotte viert Onuachu morgen toch al zijn 28ste verjaardag, en bleek een recordsom van 25 miljoen of meer een jaar geleden reeds te hoog gegrepen.

Wel wordt de marktwaarde van de 16-voudig international nog steeds op een fraaie 17 miljoen geschat, en hoeft Genk dus geen genoegen nemen met het eerste de beste aanbieding voor haar spits. Intussen duiken volgens de, weliswaar niet altijd even betrouwbare, Turkse pers alvast stilaan de eerste gegadigden op. Besiktas zou namelijk een niet nader genoemd bod hebben uitgebracht.

BETERE BESTEMMING?
De vraag is natuurlijk wel of de Turkse topclub, afgelopen seizoen pas zesde in de stand, over voldoende middelen beschikt om aan de hoge verwachtingen van Dimitri de Condé en co te voldoen. Zelf acht Onuachu naar verluidt de tijd alleszins rijp om andere oorden op te zoeken, al hoopt hij wellicht eveneens nog op een fraaiere bestemming. In 112 optredens voor Genk trof de scherpschutter 68 keer raak. 

LEES OOK: KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

Ziet u Onuachu naar Turkije trekken?

Meest recent

Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

47
47
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

169
169
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

30
30
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

50
50
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

239
239
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

196
196
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

122
122
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

30
30
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

253
253
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

100
100
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

309
309
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

182
182
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

242
242
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

64
64
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

252
252
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

355
355
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

61
61
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

176
176
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

127
127
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

246
246
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

199
199
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

219
219
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

26
26
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

239
239
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

315
315

Meer sportnieuws