'Genk ontvangt eerste bod op Onuachu'

door
'Genk ontvangt eerste bod op Onuachu'

Na een teleurstellend seizoen staat er straks flink wat te gebeuren bij KRC Genk. Zo nemen de Limburgers wellicht afscheid van een resem (voormalige) sterkhouders. Een van hen is Paul Onuachu, die zijn boerenjaar vorig zomer tegen alle verwachtingen in (nog) niet verzilverde.


Ondanks een iets moeilijkere campagne was de Nigeriaanse reus nadien toch weer goed voor 23 doelpunten. Hoewel hij nog tot medio 2024 vastligt in de Cegeka Arena, lijkt Genk echter niet langer op de verhoopte jackpot te kunnen rekenen. Tenslotte viert Onuachu morgen toch al zijn 28ste verjaardag, en bleek een recordsom van 25 miljoen of meer een jaar geleden reeds te hoog gegrepen.

Wel wordt de marktwaarde van de 16-voudig international nog steeds op een fraaie 17 miljoen geschat, en hoeft Genk dus geen genoegen nemen met het eerste de beste aanbieding voor haar spits. Intussen duiken volgens de, weliswaar niet altijd even betrouwbare, Turkse pers alvast stilaan de eerste gegadigden op. Besiktas zou namelijk een niet nader genoemd bod hebben uitgebracht.

BETERE BESTEMMING?
De vraag is natuurlijk wel of de Turkse topclub, afgelopen seizoen pas zesde in de stand, over voldoende middelen beschikt om aan de hoge verwachtingen van Dimitri de Condé en co te voldoen. Zelf acht Onuachu naar verluidt de tijd alleszins rijp om andere oorden op te zoeken, al hoopt hij wellicht eveneens nog op een fraaiere bestemming. In 112 optredens voor Genk trof de scherpschutter 68 keer raak. 

LEES OOK: Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

Ziet u Onuachu naar Turkije trekken?

Meest recent

Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

54
54
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

107
107
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

103
103
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

107
107
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

70
70
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

232
232
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

9
9
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

64
64
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

73
73
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

173
173
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

98
98
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

56
56
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

72
72
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

166
166
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

37
37
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

161
161
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

32
32
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

142
142
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

246
246
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

74
74
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

334
334
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

217
217
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

192
192
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

133
133
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

92
92

Meer sportnieuws