'Genk ontvangt eerste bod op Onuachu'

624
'Genk ontvangt eerste bod op Onuachu'

Na een teleurstellend seizoen staat er straks flink wat te gebeuren bij KRC Genk. Zo nemen de Limburgers wellicht afscheid van een resem (voormalige) sterkhouders. Een van hen is Paul Onuachu, die zijn boerenjaar vorig zomer tegen alle verwachtingen in (nog) niet verzilverde.


Ondanks een iets moeilijkere campagne was de Nigeriaanse reus nadien toch weer goed voor 23 doelpunten. Hoewel hij nog tot medio 2024 vastligt in de Cegeka Arena, lijkt Genk echter niet langer op de verhoopte jackpot te kunnen rekenen. Tenslotte viert Onuachu morgen toch al zijn 28ste verjaardag, en bleek een recordsom van 25 miljoen of meer een jaar geleden reeds te hoog gegrepen.

Wel wordt de marktwaarde van de 16-voudig international nog steeds op een fraaie 17 miljoen geschat, en hoeft Genk dus geen genoegen nemen met het eerste de beste aanbieding voor haar spits. Intussen duiken volgens de, weliswaar niet altijd even betrouwbare, Turkse pers alvast stilaan de eerste gegadigden op. Besiktas zou namelijk een niet nader genoemd bod hebben uitgebracht.

BETERE BESTEMMING?
De vraag is natuurlijk wel of de Turkse topclub, afgelopen seizoen pas zesde in de stand, over voldoende middelen beschikt om aan de hoge verwachtingen van Dimitri de Condé en co te voldoen. Zelf acht Onuachu naar verluidt de tijd alleszins rijp om andere oorden op te zoeken, al hoopt hij wellicht eveneens nog op een fraaiere bestemming. In 112 optredens voor Genk trof de scherpschutter 68 keer raak. 

LEES OOK: Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Ziet u Onuachu naar Turkije trekken?

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

31
31
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

38
38
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

460
460
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

140
140
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

144
144
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

158
158
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

53
53
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

146
146
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

170
170
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

75
75
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

59
59
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

26
26
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

98
98
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

257
257
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

183
183
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

413
413
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

339
339
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

139
139
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

152
152
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

249
249
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

222
222
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

290
290
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

333
333
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

248
248
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

237
237

Meer sportnieuws