'Grote kuis Chelsea: 14 spelers kunnen vertrekken'

421 stemmen
'Grote kuis Chelsea: 14 spelers kunnen vertrekken'

Na jaren van grote successen is het Roman Abramovich-tijdperk bij Chelsea FC definitief voorbij. werd een akkoord is gevonden omtrent de overname door een investeringsgroep rond de Amerikaanse zakenman Todd Boehly. In totaal is er een slordige 5 miljard euro met de verkoop gemoeid, het hoogste bedrag ooit voor een voetbalclub.


In 2003 kwam Chelsea in handen van Abramovich. Dankzij zijn investeringen werd een indrukwekkend palmares bijeen gespeeld. Maar mede door zijn bedenkelijke banden met het Kremlin, was Abramovich een omstreden figuur. En toen de oorlog in Oekraïne uitbrak, werden hem zware sancties opgelegd door de Britse overheid. Die sancties zorgden uiteindelijk ook tot de verkoop van de club.

Verschillende kandidaten boden zich aan, maar de keuze viel dus op de Amerikanen. De verwachting is nu dat de nieuwe eigenaars de spelersselectie onder handen zullen nemen. Volgens The Daily Mail kunnen liefst 14 spelers vertrekken. In het geval van Andreas Christensen en Antonio Rüdiger, die over aflopende contracten beschikken, staat het afscheid zelfs al vast. Daarnaast zou de huurbeurt van Saul Niguez niet verlengd worden. César Azpilicueta en Marcos Alonso flirten op hun beurt met FC Barcelona.

ROMELU LUKAKU
Bovendien zijn er verschillende spelers die bij een aanzienlijk bod zouden mogen vertrekken. Daarbij ook Romelu Lukaku, al moet de spits een flink bedrag kosten. Hetzelfde geldt voor Christian Pulisic, Jorginho, N'Golo Kanté, Timo Werner en Hakim Ziyech. Tot slot zijn er ook nog enkele spelers die niet in de sportieve plannen voorkomen zoals Kenedy Ross Barkley en Kepa Arrizabalaga, die sowieso mogen beschikken.

LEES OOK: 'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

Welke aanvaller zou u zeker behouden bij Chelsea?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

69
69
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

34
34
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

46
46
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

60
60
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

48
48
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

87
87
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

65
65
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

238
238
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

68
68
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

46
46
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

110
110
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

749
749
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

74
74
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

459
459
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

28
28
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

41
41
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

413
413
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

323
323
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

222
222
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

810
810
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

565
565
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

426
426
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

298
298
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

277
277

Meer sportnieuws