'Grote kuis Chelsea: 14 spelers kunnen vertrekken'

door
'Grote kuis Chelsea: 14 spelers kunnen vertrekken'

Na jaren van grote successen is het Roman Abramovich-tijdperk bij Chelsea FC definitief voorbij. werd een akkoord is gevonden omtrent de overname door een investeringsgroep rond de Amerikaanse zakenman Todd Boehly. In totaal is er een slordige 5 miljard euro met de verkoop gemoeid, het hoogste bedrag ooit voor een voetbalclub.


In 2003 kwam Chelsea in handen van Abramovich. Dankzij zijn investeringen werd een indrukwekkend palmares bijeen gespeeld. Maar mede door zijn bedenkelijke banden met het Kremlin, was Abramovich een omstreden figuur. En toen de oorlog in Oekraïne uitbrak, werden hem zware sancties opgelegd door de Britse overheid. Die sancties zorgden uiteindelijk ook tot de verkoop van de club.

Verschillende kandidaten boden zich aan, maar de keuze viel dus op de Amerikanen. De verwachting is nu dat de nieuwe eigenaars de spelersselectie onder handen zullen nemen. Volgens The Daily Mail kunnen liefst 14 spelers vertrekken. In het geval van Andreas Christensen en Antonio Rüdiger, die over aflopende contracten beschikken, staat het afscheid zelfs al vast. Daarnaast zou de huurbeurt van Saul Niguez niet verlengd worden. César Azpilicueta en Marcos Alonso flirten op hun beurt met FC Barcelona.

ROMELU LUKAKU
Bovendien zijn er verschillende spelers die bij een aanzienlijk bod zouden mogen vertrekken. Daarbij ook Romelu Lukaku, al moet de spits een flink bedrag kosten. Hetzelfde geldt voor Christian Pulisic, Jorginho, N'Golo Kanté, Timo Werner en Hakim Ziyech. Tot slot zijn er ook nog enkele spelers die niet in de sportieve plannen voorkomen zoals Kenedy Ross Barkley en Kepa Arrizabalaga, die sowieso mogen beschikken.

LEES OOK: Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Welke aanvaller zou u zeker behouden bij Chelsea?

Meest recent

Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

12
12
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

12
12
Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Afgelopen nacht werd er weer een speeldag afgewerkt in de Major League Soccer, de hoogste klasse van ...

11
11
Van Brederode haalt uit na Anderlecht: “Kleine kinderen!”

KV Mechelen kwam op voorsprong tegen RSC Anderlecht, maar uiteindelijk won Paars-Wit nog na een ...

111
111
Italië verwoest Kevin De Bruyne: “Toestand is ernstig”

Napoli zit in de hoek waar de klappen vallen. In eigen huis ging het met 0-2 onderuit tegen Lazio. ...

104
104
Saliba komt met héél bizarre uitspraak na zege

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard zeer gelukkig met de volgende zege. Ze wonnen met 1-2 van KV ...

206
206
Vanderbiest briest: "Na uur moest het 4-0 staan"

KV Mechelen verloor met 1-2 van RSC Anderlecht na een al bij al matige pot voetbal. Bij de ...

97
97
Union SG verrast: nieuw pareltje duikt op

Union SG heeft een uitstekende scouting. Daarmee hebben ze veel aanzien gekregen in Europa en het ...

45
45
Zorgwekkende situatie Vranckx: terugkeer naar JPL?

De zomermercato loert om de hoek en de Belgische clubs zijn bezig met het opstellen van de profielen ...

219
219
Club Brugge onder druk: alles staat op het spel

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, want als ...

133
133
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

146
146
Taravel ziet probleem: "Zo lukt het niet elke keer"

RSC Anderlecht won met 1-2 op het veld van KV Mechelen. Paars-Wit speelde zeker niet goed, maar pakt ...

181
181
‘Kompany blaast mercato op: eerste zomerknaller in aantocht’

Bayern werkt achter de schermen aan een opvallende transferzet. De club ziet een nieuwe ...

78
78
Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Club Brugge staat voor een heel belangrijk duel tegen Union SG. Blauw-Zwart heeft tal van ...

278
278
Kompany stelt titelfeest uit: "Spelers vertelden mij dit"

Vincent Kompany kan met Bayern München dit weekend kampioen spelen. Dan moet Borussia Dortmund ...

115
115
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

99
99
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

122
122
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

71
71
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

228
228
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

229
229
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

219
219
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

152
152
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

156
156
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

136
136
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

66
66

Meer sportnieuws