'Grote kuis Chelsea: 14 spelers kunnen vertrekken'

door
'Grote kuis Chelsea: 14 spelers kunnen vertrekken'

Na jaren van grote successen is het Roman Abramovich-tijdperk bij Chelsea FC definitief voorbij. werd een akkoord is gevonden omtrent de overname door een investeringsgroep rond de Amerikaanse zakenman Todd Boehly. In totaal is er een slordige 5 miljard euro met de verkoop gemoeid, het hoogste bedrag ooit voor een voetbalclub.


In 2003 kwam Chelsea in handen van Abramovich. Dankzij zijn investeringen werd een indrukwekkend palmares bijeen gespeeld. Maar mede door zijn bedenkelijke banden met het Kremlin, was Abramovich een omstreden figuur. En toen de oorlog in Oekraïne uitbrak, werden hem zware sancties opgelegd door de Britse overheid. Die sancties zorgden uiteindelijk ook tot de verkoop van de club.

Verschillende kandidaten boden zich aan, maar de keuze viel dus op de Amerikanen. De verwachting is nu dat de nieuwe eigenaars de spelersselectie onder handen zullen nemen. Volgens The Daily Mail kunnen liefst 14 spelers vertrekken. In het geval van Andreas Christensen en Antonio Rüdiger, die over aflopende contracten beschikken, staat het afscheid zelfs al vast. Daarnaast zou de huurbeurt van Saul Niguez niet verlengd worden. César Azpilicueta en Marcos Alonso flirten op hun beurt met FC Barcelona.

ROMELU LUKAKU
Bovendien zijn er verschillende spelers die bij een aanzienlijk bod zouden mogen vertrekken. Daarbij ook Romelu Lukaku, al moet de spits een flink bedrag kosten. Hetzelfde geldt voor Christian Pulisic, Jorginho, N'Golo Kanté, Timo Werner en Hakim Ziyech. Tot slot zijn er ook nog enkele spelers die niet in de sportieve plannen voorkomen zoals Kenedy Ross Barkley en Kepa Arrizabalaga, die sowieso mogen beschikken.

LEES OOK: 'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Welke aanvaller zou u zeker behouden bij Chelsea?

Meest recent

Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

0
0
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

52
52
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

26
26
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

82
82
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

65
65
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

67
67
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

98
98
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

48
48
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

14
14
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

41
41
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

17
17
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

155
155
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

135
135
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

84
84
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

151
151
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

281
281
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

259
259
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

64
64
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

122
122
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

224
224
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

140
140
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

198
198
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

195
195
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

431
431
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

370
370

Meer sportnieuws