'Grote kuis Chelsea: 14 spelers kunnen vertrekken'

421 stemmen
'Grote kuis Chelsea: 14 spelers kunnen vertrekken'

Na jaren van grote successen is het Roman Abramovich-tijdperk bij Chelsea FC definitief voorbij. werd een akkoord is gevonden omtrent de overname door een investeringsgroep rond de Amerikaanse zakenman Todd Boehly. In totaal is er een slordige 5 miljard euro met de verkoop gemoeid, het hoogste bedrag ooit voor een voetbalclub.


In 2003 kwam Chelsea in handen van Abramovich. Dankzij zijn investeringen werd een indrukwekkend palmares bijeen gespeeld. Maar mede door zijn bedenkelijke banden met het Kremlin, was Abramovich een omstreden figuur. En toen de oorlog in Oekraïne uitbrak, werden hem zware sancties opgelegd door de Britse overheid. Die sancties zorgden uiteindelijk ook tot de verkoop van de club.

Verschillende kandidaten boden zich aan, maar de keuze viel dus op de Amerikanen. De verwachting is nu dat de nieuwe eigenaars de spelersselectie onder handen zullen nemen. Volgens The Daily Mail kunnen liefst 14 spelers vertrekken. In het geval van Andreas Christensen en Antonio Rüdiger, die over aflopende contracten beschikken, staat het afscheid zelfs al vast. Daarnaast zou de huurbeurt van Saul Niguez niet verlengd worden. César Azpilicueta en Marcos Alonso flirten op hun beurt met FC Barcelona.

ROMELU LUKAKU
Bovendien zijn er verschillende spelers die bij een aanzienlijk bod zouden mogen vertrekken. Daarbij ook Romelu Lukaku, al moet de spits een flink bedrag kosten. Hetzelfde geldt voor Christian Pulisic, Jorginho, N'Golo Kanté, Timo Werner en Hakim Ziyech. Tot slot zijn er ook nog enkele spelers die niet in de sportieve plannen voorkomen zoals Kenedy Ross Barkley en Kepa Arrizabalaga, die sowieso mogen beschikken.

LEES OOK: Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

Welke aanvaller zou u zeker behouden bij Chelsea?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

112
112
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

86
86
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

102
102
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

25
25
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

47
47
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

184
184
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

44
44
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

192
192
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

79
79
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

356
356
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

342
342
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

152
152
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

196
196
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

374
374
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

195
195
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

113
113
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

417
417
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

413
413
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

645
645
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

763
763
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

296
296
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

461
461
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

256
256
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

309
309

Meer sportnieuws