'Mazzu wil niet alleen naar Lotto Park vertrekken'

837 stemmen
'Mazzu wil niet alleen naar Lotto Park vertrekken'

Het bestuur van RSC Anderlecht werkt momenteel aan de aanstelling van een nieuwe hoofdtrainer. Woensdag maakte de recordkampioen immers het vertrek van Vincent Kompany wereldkundig. Alles opvolger weerklinkt de naam van Felice Mazzu steeds luider.


Nog voor het nieuws over Kompany officieel was bevestigd, werd de Belg met Italiaanse roots al naar voren geschoven als mogelijke opvolger. Niet geheel onlogisch gezien zijn prestaties bij Union SG. Inmiddels bevestigde de vice-kampioen ook dat het een voorstel heeft gedaan om het contract van Mazzu te verlengen, maar dat de trainer om bedenktijd heeft gevraagd wegens de interesse van een 'andere club'.

Ondertussen meldt ook Het Laatste Nieuws dat Anderlecht nadrukkelijk hengelt achter de regerende 'Trainer van het Jaar'. Volgens het medium is de kans groot dat Mazzu voor een nieuwe uitdaging bij Paars-Wit zal kiezen. Maar de coach zou de overstap naar het Lotto Park niet alleen willen maken. Zo zou hij ook zijn volledige trainersstaf van bij Union willen meepakken.

GERAERTS
Of dat ook zal lukken valt voorlopig af te wachten. Volgens L'Avenir willen de Unionisten gewaardeerde krachten zoals assistent-coach Karel Geraerts immers aan boord houden. Ondertussen zou de revelatie van het voorbije seizoen wel al de markt afspeuren naar mogelijke opvolgers voor Mazzu. Het begint er dus steeds meer op te lijken dat hij de ene Brusselse club voor de andere zal inruilen.

LEES OOK: Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Begrijpt u de mogelijke keuze van Mazzu?

Meest recent

Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

19
19
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

9
9
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

36
36
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

64
64
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

61
61
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

51
51
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

130
130
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

521
521
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

47
47
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

63
63
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

363
363
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

437
437
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

534
534
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

934
934
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

119
119
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

545
545
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

104
104
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

140
140
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

103
103
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

155
155
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

435
435
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

745
745
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

320
320
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

520
520
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

415
415

Meer sportnieuws