'Anderlecht onderhandelt met opvolger Kompany'

door
'Anderlecht onderhandelt met opvolger Kompany'

RSC Anderlecht kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Zo maakte de recordkampioen bekend dat de samenwerking met Vincent Kompany in onderling overleg is stopgezet. De Brusselaars moeten dus een nieuwe hoofdtrainer aanstellen en lijken die niet al te ver te gaan zoeken.


Meteen na het vertrek van Kompany deed één naam nadrukkelijk de ronde als mogelijke opvolger, die van Felice Mazzu. De 56-jarige Belg met Italiaanse roots heeft een geweldig seizoen bij Union SG achter de rug en is momenteel de regerende 'Trainer van het Jaar' in de Jupiler Pro League. Zijn contractverlenging in het Dudenpark leek voor de hand te liggen, maar de interesse van Anderlecht heeft het dossier plots op zijn kop gezet.

Dat bevestigde CEO Philippe Bormans inmiddels ook bij L'Avenir. "Felice heeft ons verteld dat hij een voorstel heeft ontvangen, zonder aan te geven om welke club het ging. Maar het is waarschijnlijk Anderlecht", stelt Bormans. "Hij heeft wat meer bedenktijd gevraagd. We hebben hem een mooi voorstel gedaan, waarbij hij alle vrijheid kreeg om te werken in de best mogelijke omstandigheden. We hopen natuurlijk dat hij blijft, maar zijn misschien wat naïef."

GESPREKKEN LOPEN
Volgens HNB-journalist Pieter-Jan Calcoen zouden de onderhandelingen tussen Mazzu en Anderlecht alvast lopen. Iets wat ook transfergoeroe Fabrizio Romano lijkt te beamen. De bal lijkt dus in het kamp van de trainer zelf te liggen. Verzilvert hij zijn goede werk bij Union volgend seizoen met een Europese campagne? Of kiest Mazzu, nadat hij eerder al faalde bij KRC Genk, voor een herkansing bij een traditionele topclub? Het antwoord laat allicht niet te lang op zich wachten.

LEES OOK: Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Vindt u Mazzu een goede keuze voor Anderlecht?

Meest recent

Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

13
13
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

6
6
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

172
172
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

115
115
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

147
147
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

44
44
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

171
171
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

202
202
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

84
84
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

84
84
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

111
111
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

326
326
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

93
93
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

446
446
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

248
248
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

67
67
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

206
206
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

460
460
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

569
569
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

73
73
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

80
80
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1145
1145
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

291
291
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

969
969

Meer sportnieuws