Van Bommel geeft reden voor Antwerp-keuze

251 stemmen
Van Bommel geeft reden voor Antwerp-keuze

Antwerp FC heeft sinds donderdag zijn nieuwe hoofdtrainer beet. Zoals verwacht neemt Mark van Bommel de sportieve touwtjes op de Bosuil over van de ontslagen Brian Priske. De oud-international van Nederland tekende een contract van twee seizoenen bij het stamnummer 1.


Ondanks de investeringen tijdens de voorbije zomermercato, heeft RAFC een vrij teleurstellend seizoen achter de rug. De campagnes in de beker en Europa League kwamen al vroegtijdig ten einde, in de competitie eindigde Antwerp dan weer een plekje lager dan vorig seizoen. In de voorbije weken was dan ook al duidelijk geworden dat een trainerswissel eraan zat te komen. En nu is de keuze dus gevallen op Van Bommel.

De Nederlander wordt officieel pas voorgesteld na de eerste training op 20 juni, maar via de clubkanalen gaf hij nu al wat uitleg bij zijn keuze voor Antwerp. "Het gevoel was vanaf de eerste gesprekken goed en dat is belangrijk. Zowel het gevoel bij de familie Gheysens als bij Marc Overmars", klonk het. Daar komt de ambitie en traditie bij die deze club uitstraalt. En ook De werkethiek die bij deze club hoort, trekt me aan. De sfeer in het stadion bijvoorbeeld. Als speler zou het voor mij fantastisch geweest zijn om hier te spelen. Helaas speel ik niet meer."

DIRECT VOETBAL
Van Bommel liet ook al wat in zijn sportieve plannen kijken. Zo mogen de supporters zich aan een behoorlijk directe speelwijze verwachten. "Ik probeer een trainer te zijn naar het beeld dat ik zelf als speler was: agressief, de bal snel recupereren, snel naar voor trekken, zoveel mogelijk goals maken en zo weinig mogelijk doelpunten slikken Elke trainer heeft natuurlijk een verhaal over dominant voetbal en we kunnen het allemaal mooi verwoorden, maar mijn intentie is om snel de bal te hebben en aan te vallen."

LEES OOK: 'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

🚀

Antwerp doet volgend seizoen mee voor de titel ...

Meest recent

'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

53
53
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

105
105
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

158
158
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

14
14
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

10
10
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

168
168
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

379
379
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

99
99
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

313
313
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

584
584
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

460
460
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

321
321
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

488
488
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

135
135
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

157
157
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

94
94
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

97
97
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

201
201
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

322
322
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

679
679
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

166
166
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

94
94
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

288
288
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

431
431

Meer sportnieuws