Van Bommel geeft reden voor Antwerp-keuze

251
Van Bommel geeft reden voor Antwerp-keuze

Antwerp FC heeft sinds donderdag zijn nieuwe hoofdtrainer beet. Zoals verwacht neemt Mark van Bommel de sportieve touwtjes op de Bosuil over van de ontslagen Brian Priske. De oud-international van Nederland tekende een contract van twee seizoenen bij het stamnummer 1.


Ondanks de investeringen tijdens de voorbije zomermercato, heeft RAFC een vrij teleurstellend seizoen achter de rug. De campagnes in de beker en Europa League kwamen al vroegtijdig ten einde, in de competitie eindigde Antwerp dan weer een plekje lager dan vorig seizoen. In de voorbije weken was dan ook al duidelijk geworden dat een trainerswissel eraan zat te komen. En nu is de keuze dus gevallen op Van Bommel.

De Nederlander wordt officieel pas voorgesteld na de eerste training op 20 juni, maar via de clubkanalen gaf hij nu al wat uitleg bij zijn keuze voor Antwerp. "Het gevoel was vanaf de eerste gesprekken goed en dat is belangrijk. Zowel het gevoel bij de familie Gheysens als bij Marc Overmars", klonk het. Daar komt de ambitie en traditie bij die deze club uitstraalt. En ook De werkethiek die bij deze club hoort, trekt me aan. De sfeer in het stadion bijvoorbeeld. Als speler zou het voor mij fantastisch geweest zijn om hier te spelen. Helaas speel ik niet meer."

DIRECT VOETBAL
Van Bommel liet ook al wat in zijn sportieve plannen kijken. Zo mogen de supporters zich aan een behoorlijk directe speelwijze verwachten. "Ik probeer een trainer te zijn naar het beeld dat ik zelf als speler was: agressief, de bal snel recupereren, snel naar voor trekken, zoveel mogelijk goals maken en zo weinig mogelijk doelpunten slikken Elke trainer heeft natuurlijk een verhaal over dominant voetbal en we kunnen het allemaal mooi verwoorden, maar mijn intentie is om snel de bal te hebben en aan te vallen."

LEES OOK: ‘Van Bommel neemt drastisch besluit over Tielemans’

🚀

Antwerp doet volgend seizoen mee voor de titel ...

Meest recent

‘Sommer bezorgt Club Brugge levensgroot probleem’

Yann Sommer houdt Club Brugge overeind, maar net daarin schuilt een probleem voor Ivan Leko. De ...

85
85
'Verguisde Stroeykens slikt volgende dreun bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een behoorlijk specactulaire mercato achter de rug, maar vond niet voor ...

133
133
Genk slaat voltreffer op transfermarkt: "Week na week"

Met 8 op 15 kan de competitiestart van KRC Genk niet bepaald als een groot succes bestempeld worden. ...

240
240
UCL van start! Leko hakt laatste knoop door in Brugse basiself

De League Phase in de Champions League kan beginnen! En het is zowaar Club Brugge dat de nieuwe ...

79
79
'Thorup grijpt in: eerste slachtoffer bij KRC Genk'

Een week na het gelijkspel in Anderlecht staat er KRC Genk zondag alweer een topper te wachten, want ...

162
162
Verhaeghe dropt bom: opvolger bij Club Brugge al bekend?

Daags voor de start van een nieuwe campagne in de Champions League liet Bart Verhaeghe zijn licht ...

446
446
“Ja Boeckxske”: Kompany deelt rake sneer uit aan analist

Het was niet bepaald de meest voor de hand liggende combinatie na een wedstrijd van Bayern ...

192
192
Titel nu al utopie? Drie échte concurrenten voor Anderlecht

RSC Anderlecht liet in het prille seizoen al veelbelovende flitsen zien. Maar de barre realiteit is ...

304
304
Villa-coach Emery fileert Club: straffe Vanaken-uitspraak

Club Brugge opent dinsdagavond zijn campagne in de Champions League met een thuiswedstrijd. Aston ...

589
589
Champions League TV-gids! Kijkers Club Brugge-Villa opgelet

Dinsdagavond is het zover, dan trekt de League Phase van de Champions League zich op gang. De eerste ...

82
82
AA Gent heeft nieuwe lieveling: "Geen magie, maar ..."

Na vijf speeldagen is het zowaar AA Gent dat met het maximum van de punten aan de leiding staat in ...

278
278
‘Van Bommel neemt drastisch besluit over Tielemans’

Youri Tielemans begint onder Mark van Bommel met een gevoelige vraag boven zijn hoofd. De eerste ...

621
621
Under Review: Lardot neemt speeldag 5 onder de loep

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League alweer speeldag vijf op het programma. Ook nu laat ...

204
204
Naam te koop: Verhaeghe verklapt bouwplannen Club Brugge

Aan de vooravond van een nieuwe Champions League-campagne ging Bart Verhaeghe nog eens rond de tafel ...

501
501
Vandenbempt en Verheyen brengen fans in extase: "Eindelijk!"

Gert Verheyen en Peter Vandenbempt zijn al jarenlang goede vrienden en ook op professioneel vlak ...

125
125
Bruno maakt statement: revelatie RSCA plots in tribune

Nu zijn wittebroodsweken bij RSC Anderlecht achter de rug zijn, ligt de aanpak van Vitor Bruno ...

443
443
Leko kiest CL-selectie: nieuwe naam bij Club Brugge

Club Brugge begint dinsdag aan een nieuw avontuur in de Champions League. Daags voor de thuismatch ...

365
365
Van Gucht blijkt spilfiguur in liefdesverhaal van BV’s

Sommige telefoontjes lijken op het moment zelf nauwelijks van betekenis. Tot je jaren later beseft ...

97
97
Albert: "De titelstrijd gaat tussen hen"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League lijkt nu al stilaan zijn vorm te krijgen. Volgens analist ...

435
435
Degryse en Vandenbempt scherp voor dure Club Brugge-aanwinst

Lee Han-beom kende een veelbelovende start bij Club Brugge, maar volgens analisten Peter Vandenbempt ...

398
398
Bentayeb velt verrassend oordeel over Jupiler Pro League

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen KRC Genk. De Brusselaars verdienden als enige ploeg de overwinning. ...

541
541
Zorgwekkende situatie voor Duivel: "Heeft er niets te zoeken"

Philippe Albert heeft geen goed woord over voor de huidige situatie van Nicolas Raskin bij Rangers ...

101
101
Brandon Mechele maakt diepe emoties los met één bericht

Brandon Mechele heeft heel wat emoties losgemaakt met een recent bericht. De verdediger van Club ...

291
291
Transferoffensief Anderlecht heeft gevolgen voor één speler

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen KRC Genk. De Brusselaars waren de betere in het veldspel en hadden ...

363
363
Sterkhouder bleef bij Genk: "Ik ben nog niet klaar"

Bij KRC Genk kende ze een héél lucratieve zomermercato. De Limburgers incasseerden net ...

259
259

Meer sportnieuws