'Alves bezorgt Barça-bestuur slapeloze nachten'

door
'Alves bezorgt Barça-bestuur slapeloze nachten'

Het bestuur van FC Barcelona heeft zijn handen momenteel meer dan vol. Om volgend seizoen op meerdere fronten te kunnen meerstrijden is versterking nodig, maar ondertussen wil men ook de nodige spelers verkopen. En dan is er ook nog het dossier van Dani Alves wat voor kopbrekens zorgt.


In de zoektocht naar versterking op de rechtsback-positie en het middenveld, belandde Barcelona afgelopen winter bij de Braziliaan. Gezien zijn leeftijd en het feit dat Alves al enkele maanden geen wedstrijd meer gespeeld had, werden de nodige vraagtekens geplaatst achter zijn transfer. Maar de 39-jarige maakte in zijn eerste wedstrijden meteen indruk en toonde zich uiteindelijk toch een meerwaarde, doorgaans stond hij ook in de basis tijdens de duels in La Liga.

Zijn contract loopt eind volgende maand echter af. Barça heeft een optie om die overeenkomst te verlengen, volgens Mundo Deportivo wordt daarover echter getwijfeld. Zo zorgt zijn leeftijd en fysieke paraatheid voor twijfel. Daarnaast werkt Barcelona nadrukkelijk aan versterking op de rechtsback-positie, César Azpilicuetta wordt bijvoorbeeld genoemd. Hierdoor zou de Braziliaan eigenlijk overbodig worden.

COMPROMIS
Langs de andere kant is de clubleiding hem erkentelijk voor bewezen diensten en speelt Alves binnen de kleedkamer een belangrijke rol voor de jongere spelers. Bovendien geldt hij als een ware clublegende en die moet met respect behandeld worden. Zijn toekomst zou de clubleiding dan ook zwaar op de maag liggen. Men zou daarom een compromis bedacht hebben. Zo overweegt Barça om hem een nieuw contract geven tot eind dit kalenderjaar. Op die manier ligt Alves vast tot aan het WK in Qatar, waar hij eveneens zijn zinnen op gezet heeft. Na het WK zou hij dan kunnen uitzwaaien of eventueel nog een nieuw contract tekenen.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

🚀

Barça moet Alves gewoon houden ...

Meest recent

Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

3
3
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

18
18
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

131
131
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

136
136
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

166
166
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

63
63
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

20
20
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

36
36
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

23
23
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

29
29
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

44
44
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

67
67
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

28
28
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

68
68
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

63
63
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

104
104
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

156
156
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

55
55
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

229
229
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

35
35
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

81
81
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

205
205
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

177
177
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

141
141
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

51
51

Meer sportnieuws