Fabrizio Romano kondigt toptransfer Club Brugge aan

718
Fabrizio Romano kondigt toptransfer Club Brugge aan

Het merendeel van de spelers bij Club Brugge is inmiddels op vakantie vertrokken en bij het bestuur is de focus alweer volledig op het komende seizoen gericht. Zo werd woensdag de nieuwe sportieve staf onder leiding van hoofdcoach Carl Hoefkens voorgesteld. Ook op de transfermarkt lijkt Blauw-Zwart een versnelling hoger te schakelen.


Club zal immers afscheid nemen van een pak spelers. Met name in het aanvallende compartiment. Het aflopende contract van Bas Dost wordt niet verlengd, de huurovereenkomst met Sargis Adamyan loop af, Noa Lang wil sowieso een stap hogerop zetten en ook Loïs Openda kondigde al aan dat hij op een transfer aast. Bovendien zou ook Charles De Ketelaere een vertrek niet uitsluiten indien een interessante aanbieding op tafel komt.

Extra aanvallende impulsen zijn dus meer dan welgekomen. En daarvoor zou het vizier op FC Barcelona gericht zijn. Het medium Relevo meldde woensdag namelijk dat de Belgische kampioen nadrukkelijk aan de mouw van Ferran Jugtla trekt. Het jeugdproduct van Espanyol speelt sinds vorige zomer voor de beloften-ploeg van Barça, maar maakte er ook al minuten bij de A-kern. De 23-jarige Spanjaard zou zelf openstaan voor een overgang naar Club, waar hij verzekerd is van Champions League-voetbal.

AKKOORD NABIJ
Inmiddels werd het nieuws ook bevestigd door Fabrizio Romano. De Italiaanse transfergoeroe meldt dat Jugtla sowieso zal vertrekken bij FC Barcelona. En hij voegt daar aan toe dat een akkoord met Club in de maak is. Het heeft er dus alle schijn van dat de Bruggelingen weldra hun tweede zomeraanwinst voorstellen. Eerder verzekerde de landskampioen zich ook al van de komst van linksback Bjorn Meijer.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Club moet ook iets meer ervaring aan de selectie toevoegen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

2
2
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

4
4
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

37
37
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

13
13
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

22
22
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

42
42
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

41
41
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

47
47
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

81
81
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

210
210
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

56
56
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

134
134
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

105
105
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

378
378
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

152
152
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

228
228
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

106
106
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

409
409
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

163
163
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

338
338
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

236
236
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

192
192
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

163
163
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

135
135
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

231
231

Meer sportnieuws