Fabrizio Romano kondigt toptransfer Club Brugge aan

door
Fabrizio Romano kondigt toptransfer Club Brugge aan

Het merendeel van de spelers bij Club Brugge is inmiddels op vakantie vertrokken en bij het bestuur is de focus alweer volledig op het komende seizoen gericht. Zo werd woensdag de nieuwe sportieve staf onder leiding van hoofdcoach Carl Hoefkens voorgesteld. Ook op de transfermarkt lijkt Blauw-Zwart een versnelling hoger te schakelen.


Club zal immers afscheid nemen van een pak spelers. Met name in het aanvallende compartiment. Het aflopende contract van Bas Dost wordt niet verlengd, de huurovereenkomst met Sargis Adamyan loop af, Noa Lang wil sowieso een stap hogerop zetten en ook Loïs Openda kondigde al aan dat hij op een transfer aast. Bovendien zou ook Charles De Ketelaere een vertrek niet uitsluiten indien een interessante aanbieding op tafel komt.

Extra aanvallende impulsen zijn dus meer dan welgekomen. En daarvoor zou het vizier op FC Barcelona gericht zijn. Het medium Relevo meldde woensdag namelijk dat de Belgische kampioen nadrukkelijk aan de mouw van Ferran Jugtla trekt. Het jeugdproduct van Espanyol speelt sinds vorige zomer voor de beloften-ploeg van Barça, maar maakte er ook al minuten bij de A-kern. De 23-jarige Spanjaard zou zelf openstaan voor een overgang naar Club, waar hij verzekerd is van Champions League-voetbal.

AKKOORD NABIJ
Inmiddels werd het nieuws ook bevestigd door Fabrizio Romano. De Italiaanse transfergoeroe meldt dat Jugtla sowieso zal vertrekken bij FC Barcelona. En hij voegt daar aan toe dat een akkoord met Club in de maak is. Het heeft er dus alle schijn van dat de Bruggelingen weldra hun tweede zomeraanwinst voorstellen. Eerder verzekerde de landskampioen zich ook al van de komst van linksback Bjorn Meijer.

LEES OOK: 'Barça schiet in actie: transferdeal met Man City'

Club moet ook iets meer ervaring aan de selectie toevoegen ...

Meest recent

'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

12
12
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

13
13
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

34
34
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

295
295
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

90
90
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

16
16
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

323
323
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

96
96
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

172
172
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

294
294
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

600
600
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

804
804
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

170
170
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

47
47
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

122
122
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

148
148
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

172
172
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

116
116
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

93
93
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

250
250
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

287
287
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

125
125
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

178
178
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

407
407
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

347
347

Meer sportnieuws