Ancelotti zet Hazard-uitspraken kracht bij

250
Ancelotti zet Hazard-uitspraken kracht bij

Aanstaande zaterdag wordt in het Parc des Princes de finale van de Champions League tussen Real Madrid en Liverpool FC afgewerkt. Bij de Reds zal Divock Origi sowieso niet in actie komen wegens een blessure. Maar bij de Koninklijke zouden wel eens twee landgenoten speelminuten kunnen krijgen.


Thibaut Courtois zal sowieso onder de lat verschijnen bij de Spaanse kampioen. De kans bestaat echter dat ook Eden Hazard weer in actie zal komen. De aanvaller is inmiddels weer fit, nadat hij in de voorbije interland-break onder het mes was gegaan. bovendien liet Hazard de voorbije weken een erg goede indruk achter op training.

Ook met zijn invalbeurt tegen Cadiz maakte Hazard een goede beurt. Dat hij afgelopen weekend tegen Real Betis niet in actie kwam heeft volgens AS vooral te maken met omstandigheden, zoals uitzwaaiende spelers. De aanvaller zou dan ook mogen hopen op speelgelegenheid in de CL-finale "Hij komt terug van een blessure, maar traint heel goed en kan spelen", zei Carlo Ancelotti dinsdag.

IN SELECTIE
En die woorden blijken niet uit de lucht gegrepen. Donderdagnamiddag maakte de Italiaanse trainer immers zijn selectie bekend en daarin had hij wel degelijk plaats voorzien. Een basisplaats in de finale blijft weliswaar een utopie, maar de kansen op een invalbeurt nemen dus toe. Overigens is ook Alaba, de voorbije weken geblesseerd, tijdig fit geraakt voor de clash met Liverpool.

LEES OOK: Mbappé heerst in Madrid; pijnlijke bekerblamage Hayen

Denkt u dat Hazard in actie zal komen in de finale?

Meest recent

'Antwerp laat jonge aanvaller nog vertrekken'

Het heeft even geduurd voor de mercato van Antwerp op gang kwam door de onzekerheid omtrent de ...

17
17
Club pakt uit: toptalent Bayern zet handtekening

Ook bij Club Brugge zijn ze in het slot van de mercato nog in verwachting van enkele transfers. Het ...

72
72
Marc Coucke en Sam Baro plots lijnrecht tegenover elkaar

Vanavond staat er voor zowel Anderlecht als AA Gent bijzonder veel op het spel. De Brusselaars ...

84
84
Lyon-Fenerbahçe eindigt in knokpartij, Openda deelt in klappen

Woensdagavond werden de laatste tickets voor de Champions League uitgedeeld en dat zorgde voor heel ...

72
72
Alsnog toptransfer in de maak voor Raskin?

De laatste dagen van de transferperiode beloven nog zeer spannend te gaan worden. Heel wat spelers ...

103
103
Degryse en Alderweireld geven hun CL-loting voor Club Brugge

Club Brugge kent vanavond zijn tegenstanders in de League Phase in de Champions League. Marc Degryse ...

227
227
Baro komt met héél duidelijke transferboodschap bij AA Gent

AA Gent moet vanavond aan de bak tegen Hibernian. Het maakte het zichzelf moeilijk door in eigen ...

200
200
Lukaku met verrassend toekomstverhaal: "Zoals Kompany"

Romelu Lukaku speelt met Fenerbahçe Champions League-voetbal. De Turken plaatsten zich voor ...

184
184
'Anderlecht legt lat hoog: minstens 20 miljoen euro'

Anderlecht is niet van plan om nog een sterkhouder te laten gaan. De Brusselaars hebben volgens La ...

447
447
‘Club Brugge speelt smerig spel: drie slachtoffers’

Club Brugge trekt deze mercato een harde lijn in zijn transferaanpak. Blauw-zwart overtuigt spelers ...

1414
1414
STVV gaat voor unieke prestatie: "Zou een unicum zijn"

Bij STVV staan ze op 90 of 120 minuten van een Europese stunt. Ze verdedigen in Cyprus een ...

43
43
Anderlecht met toptransfer? “Beste speler in de competitie”

RSC Anderlecht investeerde al bijna 20 miljoen euro in nieuwe spelers. De tot op heden laatste ...

759
759
AA Gent aan zet: "Belangrijkste match uit mijn carrière"

Bij AA Gent is het vanavond van moeten. De Buffalo’s moeten aan de bak tegen Hibernian. In ...

115
115
Hoe héél Anderlecht hunkert naar dit moment

RSC Anderlecht is op weg naar de groepsfase van de Europa League. Tegen Kaimat Almaty mag het niet ...

405
405
Loting UCL: Club kent al zijn potentiële tegenstanders

De voorrondes van de Champions League zitten erop, de 36 deelnemers aan de League Phase zijn gekend. ...

348
348
Mbappé heerst in Madrid; pijnlijke bekerblamage Hayen

Real Madrid heeft zijn eerste thuiswedstrijd van het seizoen gewonnen. In de 4-1-overwinning tegen ...

103
103
UCL: Lukaku naar Champions League, verrassende debutant

Romelu Lukaku zal dit seizoen in de League Phase van de Champions League te bewonderen zijn. ...

316
316
Witte rook: 'Club Brugge heeft miljoenenaanwinst beet'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het bezoek aan AA Gent van aanstaande zondag, wat in ...

868
868
Tielemans naar United: PL-icoon plakt straf cijfer op transfer

Youri Tielemans versierde in het tussenseizoen redelijk onverwacht een droomtransfer naar Manchester ...

105
105
"Grote fan" - Deschacht tipt JPL-smaakmaker bij Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt grotendeels klaar met zijn transferwerk aan inkomende zijde. Maar ook bij ...

425
425
Courtois sneert na transfersoap: "Jammer voor hem"

Rodri Hernandez zorgde deze zomer voor één van de meest spraakmakende transfers. De ...

224
224
Hommeles op Bosuil: 'geen begrip' voor nukkige smaakmaker

Met een overwachte 7 op 9 kan Antwerp FC dik tevreden zijn over de start van het seizoen tot dusver. ...

804
804
Spectaculaire kaping Ordoñez: nieuwste details duiken op

Een dikke week voor het sluiten van de zomermercato, nadert ook de transfersoap rond Joel ...

506
506
'City blijft doordraven: nieuwe transferbom van 130 miljoen'

Manchester City rondde woensdag de komsty af van Ayyoub Bouaddi, die voor zo'n 100 miljoen euro ...

219
219
‘Mourinho duwt Courtois richting afscheid bij Rode Duivels’

José Mourinho maakt van Thibaut Courtois opnieuw een absolute steunpilaar bij Real Madrid. ...

787
787

Meer sportnieuws