Nieuwe trainer Antwerp: Van Bommel naar Bosuil

door
Nieuwe trainer Antwerp: Van Bommel naar Bosuil

Antwerp FC nam maandag officieel afscheid van Brian Priske, enkele dagen later heeft de Great Old alweer een nieuwe hoofdtrainer gevonden. Zoals verwacht gaat Mark van Bommel aan de slag op de Bosuil. De Nederlander tekende donderdag een contract van twee seizoenen bij het stamnummer 1.


De Great Old kon zijn ambities in de voorbije maanden totaal niet waarmaken. Zo stelde de Europese campagne teleur, zat het bekeravontuur er al na één wedstrijd op en de competitie werd afgesloten op een plekje lager dan vorig seizoen. Dus moet de nieuwe sportieve baas Marc Overmars voor een compleet nieuwe doorstart zorgen. Te beginnen met de aanstelling van een opvolger voor Priske. Diens job als T1 hing al maanden aan een zijden draadje. Niet alleen stelden de resultaten teleur, ook was er de veelbesproken aanvaring met preses Paul Gheysens.

< Al snel geraakte bekend dat de Overmars daarvoor dacht aan zijn landgenoot Van Bommel, met wie hij destijds nog de kleedkamer deelde bij de nationale ploeg. De oud-middenvelder kon ook rekenen op interesse van KRC Genk, maar verkoos dus het Antwerpse project. Hij tekende voor twee seizoenen op de Bosuil. De ex-trainer van onder meer PSV en Wolfsburg start er met de trainingen vanaf 20 juni.

NEDERLANDSE STAF
Van Bommel krijgt zoals verwacht ook een Nederlandse sportieve staf. "Andries Ulderink (52) komt over van FC Twente en zal samen met John Stegeman (45), die in maart Al-Ahli verliet, de rol van assistent op zich nemen. Beiden hebben heel wat ervaring, als hoofdcoach en als assistent", schrijft de club. Mogelijk wordt de omkadering van de eerste ploeg nog verder uitgebouwd. Ook Jürgen Dirkx (jeugdopleiding PSV) wordt genoemd als assistent-coach.

LEES OOK: Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Goede keuze van Antwerp?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

18
18
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

27
27
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

31
31
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

53
53
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

37
37
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

37
37
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

67
67
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

157
157
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvi&egrave;re en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

129
129
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

116
116
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

60
60
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was &eacute;&eacute;n van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

53
53
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

117
117
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

173
173
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

257
257
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

149
149
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

99
99
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

200
200
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

360
360
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

67
67
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

118
118
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

489
489
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week d&eacute; verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

129
129
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

131
131
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

278
278

Meer sportnieuws