Nieuwe trainer Antwerp: Van Bommel naar Bosuil

210 stemmen
Nieuwe trainer Antwerp: Van Bommel naar Bosuil

Antwerp FC nam maandag officieel afscheid van Brian Priske, enkele dagen later heeft de Great Old alweer een nieuwe hoofdtrainer gevonden. Zoals verwacht gaat Mark van Bommel aan de slag op de Bosuil. De Nederlander tekende donderdag een contract van twee seizoenen bij het stamnummer 1.


De Great Old kon zijn ambities in de voorbije maanden totaal niet waarmaken. Zo stelde de Europese campagne teleur, zat het bekeravontuur er al na één wedstrijd op en de competitie werd afgesloten op een plekje lager dan vorig seizoen. Dus moet de nieuwe sportieve baas Marc Overmars voor een compleet nieuwe doorstart zorgen. Te beginnen met de aanstelling van een opvolger voor Priske. Diens job als T1 hing al maanden aan een zijden draadje. Niet alleen stelden de resultaten teleur, ook was er de veelbesproken aanvaring met preses Paul Gheysens.

< Al snel geraakte bekend dat de Overmars daarvoor dacht aan zijn landgenoot Van Bommel, met wie hij destijds nog de kleedkamer deelde bij de nationale ploeg. De oud-middenvelder kon ook rekenen op interesse van KRC Genk, maar verkoos dus het Antwerpse project. Hij tekende voor twee seizoenen op de Bosuil. De ex-trainer van onder meer PSV en Wolfsburg start er met de trainingen vanaf 20 juni.

NEDERLANDSE STAF
Van Bommel krijgt zoals verwacht ook een Nederlandse sportieve staf. "Andries Ulderink (52) komt over van FC Twente en zal samen met John Stegeman (45), die in maart Al-Ahli verliet, de rol van assistent op zich nemen. Beiden hebben heel wat ervaring, als hoofdcoach en als assistent", schrijft de club. Mogelijk wordt de omkadering van de eerste ploeg nog verder uitgebouwd. Ook Jürgen Dirkx (jeugdopleiding PSV) wordt genoemd als assistent-coach.

LEES OOK: Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

🚀

Goede keuze van Antwerp?

Meest recent

'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

55
55
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

23
23
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

175
175
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

89
89
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

86
86
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

297
297
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

367
367
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

137
137
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

295
295
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als &eacute;&eacute;n van de (schaduw)favorieten voor de ...

84
84
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

551
551
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

109
109
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

350
350
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

48
48
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

86
86
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

134
134
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

276
276
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

79
79
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

862
862
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met Belgi&euml; aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

232
232
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

346
346
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

468
468
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

94
94
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

577
577

Meer sportnieuws