Zlatan onthult lijdensweg: "6 maanden elke dag pijnstillers"

door
Zlatan onthult lijdensweg:

Het is momenteel nog hoogst onzeker of we Zlatan Ibrahimovic nog op een voetbalveld zullen terugzien. AC Milan kondigde woensdag immers aan dat de Zweedse spits onder het mes moet omwille van een knieblessure, die hem maar liefst zeven à acht maanden aan de kant zou houden. Op zijn 40ste zou dat dus zeer goed het einde van zijn carrière kunnen betekenen.


Op Instagram onthult Ibrahimovic nu dat het probleem hem al zeer lang parten speelde. "De laatste zes maanden heb ik zonder kruisband in mijn linkerknie gespeeld", schrijft hij immers. Het verklaart meteen waarom de spits na Nieuwjaar bij AC Milan altijd op de bank zat en hoogstens nog 20 minuten als invaller kon of mocht afhaspelen.

Hij komt ook met meer details over de fysieke lijdensweg die dat hem bezorgde. "Zes maanden lang een gezwollen knie. Ik heb in de laatste zes maanden slechts tien keer met de groep kunnen trainen. Ik heb meer dan 20 injecties gekregen in de laatste zes maanden. Elke week moest ik het vocht uit mijn knie laten trekken, zes maanden lang. Elke dag pijnstillers voor zes maanden. Zes maanden amper geslapen door de pijn. Ik heb nog nooit zoveel afgezien op en naast het veld. Maar ik heb het onmogelijke mogelijk gemaakt. Ik had maar één doel: mijn ploegmaats en trainer kampioen maken omdat ik hen dat beloofd had. Vandaag heb ik een nieuwe kruisband en een nieuwe trofee."


LEES OOK: 'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

Denk je dat hij nog zal voetballen?

Meest recent

Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

12
12
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

9
9
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

98
98
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

60
60
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

49
49
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

191
191
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

221
221
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

168
168
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

219
219
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

539
539
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

348
348
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

304
304
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

319
319
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

215
215
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

319
319
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

278
278
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

546
546
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

610
610
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

409
409
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

565
565
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

346
346
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

372
372
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

85
85
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

382
382
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

312
312

Meer sportnieuws