Zlatan onthult lijdensweg: "6 maanden elke dag pijnstillers"

door
Zlatan onthult lijdensweg:

Het is momenteel nog hoogst onzeker of we Zlatan Ibrahimovic nog op een voetbalveld zullen terugzien. AC Milan kondigde woensdag immers aan dat de Zweedse spits onder het mes moet omwille van een knieblessure, die hem maar liefst zeven à acht maanden aan de kant zou houden. Op zijn 40ste zou dat dus zeer goed het einde van zijn carrière kunnen betekenen.


Op Instagram onthult Ibrahimovic nu dat het probleem hem al zeer lang parten speelde. "De laatste zes maanden heb ik zonder kruisband in mijn linkerknie gespeeld", schrijft hij immers. Het verklaart meteen waarom de spits na Nieuwjaar bij AC Milan altijd op de bank zat en hoogstens nog 20 minuten als invaller kon of mocht afhaspelen.

Hij komt ook met meer details over de fysieke lijdensweg die dat hem bezorgde. "Zes maanden lang een gezwollen knie. Ik heb in de laatste zes maanden slechts tien keer met de groep kunnen trainen. Ik heb meer dan 20 injecties gekregen in de laatste zes maanden. Elke week moest ik het vocht uit mijn knie laten trekken, zes maanden lang. Elke dag pijnstillers voor zes maanden. Zes maanden amper geslapen door de pijn. Ik heb nog nooit zoveel afgezien op en naast het veld. Maar ik heb het onmogelijke mogelijk gemaakt. Ik had maar één doel: mijn ploegmaats en trainer kampioen maken omdat ik hen dat beloofd had. Vandaag heb ik een nieuwe kruisband en een nieuwe trofee."


LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Denk je dat hij nog zal voetballen?

Meest recent

'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

5
5
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

13
13
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

22
22
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

268
268
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

157
157
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

27
27
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

60
60
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

40
40
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

23
23
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

325
325
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

271
271
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

106
106
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

27
27
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

177
177
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

113
113
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

70
70
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

103
103
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

192
192
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

437
437
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

426
426
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

725
725
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

386
386
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

100
100
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

127
127
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

259
259

Meer sportnieuws