Zlatan onthult lijdensweg: "6 maanden elke dag pijnstillers"

62 stemmen
Zlatan onthult lijdensweg:

Het is momenteel nog hoogst onzeker of we Zlatan Ibrahimovic nog op een voetbalveld zullen terugzien. AC Milan kondigde woensdag immers aan dat de Zweedse spits onder het mes moet omwille van een knieblessure, die hem maar liefst zeven à acht maanden aan de kant zou houden. Op zijn 40ste zou dat dus zeer goed het einde van zijn carrière kunnen betekenen.


Op Instagram onthult Ibrahimovic nu dat het probleem hem al zeer lang parten speelde. "De laatste zes maanden heb ik zonder kruisband in mijn linkerknie gespeeld", schrijft hij immers. Het verklaart meteen waarom de spits na Nieuwjaar bij AC Milan altijd op de bank zat en hoogstens nog 20 minuten als invaller kon of mocht afhaspelen.

Hij komt ook met meer details over de fysieke lijdensweg die dat hem bezorgde. "Zes maanden lang een gezwollen knie. Ik heb in de laatste zes maanden slechts tien keer met de groep kunnen trainen. Ik heb meer dan 20 injecties gekregen in de laatste zes maanden. Elke week moest ik het vocht uit mijn knie laten trekken, zes maanden lang. Elke dag pijnstillers voor zes maanden. Zes maanden amper geslapen door de pijn. Ik heb nog nooit zoveel afgezien op en naast het veld. Maar ik heb het onmogelijke mogelijk gemaakt. Ik had maar één doel: mijn ploegmaats en trainer kampioen maken omdat ik hen dat beloofd had. Vandaag heb ik een nieuwe kruisband en een nieuwe trofee."


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Denk je dat hij nog zal voetballen?

Meest recent

Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

1
1
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

26
26
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

49
49
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

27
27
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

150
150
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

201
201
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

356
356
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

308
308
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

388
388
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

226
226
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

62
62
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

461
461
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

320
320
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

334
334
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

160
160
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

58
58
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

270
270
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

332
332
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

468
468
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

253
253
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1654
1654
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

628
628
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

262
262
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

164
164
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

366
366

Meer sportnieuws