AC Milan komt met dramatisch nieuws over Ibrahimovic

door
AC Milan komt met dramatisch nieuws over Ibrahimovic

AC Milan pakte afgelopen weekend zijn eerste landstitel in elf jaar. Zlatan Ibrahimovic gaf nadien een heerlijke speech, maar vandaag kwam er slecht nieuws naar buiten. Dat maakte de club officieel bekend.


De Italiaanse landskampioen heeft meegedeeld dat Ibrahimovic onder het mes moet vanwege een knieblessure. Hij is naar schatting maar liefst 7 tot 8 maanden buiten strijd. De Zweedse aanvaller is 40 jaar en de kans dat hij nog op een goed niveau zal terugkeren lijkt bijzonder klein te zijn. 

STOPPEN?

Ibrahimovic gaat de komende dagen en weken bekijken of het niet tijd is om te stoppen. Voorlopig zou hij nog steeds niet willen stoppen met voetballen. Zlatan sukkelde het afgelopen seizoen al met veel kleine blessures en deze blessure kan de druppel te veel zijn. AC Milan is wel bereid om hem nog een contract te geven als hij terugkeert uit blessure. De spits is vooral enorm belangrijk met zijn winnaarsmentaliteit, maar zijn meerwaarde op het veld was stilaan nihil geworden.

Ibrahimovic kende al een prachtige carrière. Hij speelde voor Malmö, Ajax, Juventus, Internazionale, FC Barcelona, AC Milan, PSG, Los Angeles Galaxy en sedert 2020 weer voor AC Milan. Voor de legendarische aanvaller werd in totaal 169 miljoen euro aan transfergelden overgemaakt. Hij won ook tientallen prijzen en is veruit de meest succesvolle Zweedse voetballer ooit.

LEES OOK: 'Transferalarm: stuntdeals voor Mancini en Lewandowski'

Is het tijd om te stoppen?

Meest recent

Europese pers messcherp: Nederland maakt Duivels met grond gelijk

De Rode Duivels hebben zaterdagnamiddag de eerste kans gemist om zich van een WK-ticket te ...

78
78
'Kompany huivert: Liverpool rooft ster weg uit Allianz Arena'

Bayern München wil na de interland-break zij zegereeks heropstarten in de Bundesliga en maakt ...

52
52
Portugal bibbert en beeft: WK-drama Ronaldo dreigt

Het Portugal van bondscoach Roberto Martinez wil zich zondagnamiddag verzekere van hun WK-ticket, ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele jackpot Club, nieuwe ploeg Verschaeren'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

171
171
'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Anderhalve maand voor de opening van de wintermercato wemelt het reeds van de geruchten in de ...

70
70
Vanaken overtuigt Garcia: wie wijkt bij Rode Duivels?

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een mager 1-1 gelijkspel tegen Kazachstan. Het enige ...

122
122
Sportief mysterie: Welk geheim onthult Marc Coucke vandaag?

Voor Marc Coucke en Anderlecht waren het andermaal woelige weken. In een soort emotionele ...

132
132
Kater in Kazachstan komt Rode Duivels duur te staan

Rudi Garcia en co. likken hun wonden na de kater in Kazachstan. Niet alleen zijn de Rode Duivels ...

162
162
Garcia huivert: in dit scenario missen Rode Duivels het WK

De eerste matchbal is verspeeld. Veel tijd hebben de Rode Duivels echter niet om stil te staan bij ...

252
252
'Waanzin bij Club Brugge: bankzitter levert de jackpot op’

Een bankzitter die de jackpot oplevert? In Jan Breydel kan het: Jorne Spileers wekt opnieuw stevige ...

542
542
Afwezige Duivel winnaar bij België: "Hij is een kaderstuk"

De Belgen toonden bitter weinig op het veld van Kazachstan. Zonder kleppers als Thibaut Courtois, ...

139
139
Vandenbempt ziet twee enorme problemen bij de Duivels

Kazachstan - België 1-1. Dat was de uitslag van deze pot voetbal en een blamage voor de Rode ...

170
170
Na de blamage: keuzes plots makkelijker voor Garcia

België bakte er weinig van tegen Kazachstan. Het werd 1-1 en een aantal Rode Duivels kregen hun ...

274
274
'Knaltransfer Raskin : Rode Duivel hakt knoop door'

Nicolas Raskin kende een sterk 2025, waar hij zich knap in de basisploeg van de Rode Duivels ...

151
151
Bruggeling zwaar vernederd door Garcia: bom barst bijna

Brandon Mechele zat 90 minuten op de bank in Astana terwijl de Belgische defensie opnieuw door het ...

3744
3744
STVV 'verklapt' transfergeheim: "Slagen er alle jaren in"

STVV is een club waar ze al jaren een uitstekend transferbeleid hebben, al sloegen ze in januari de ...

104
104
Na Vanderhaeghe ook Borkelmans terug aan de slag in België?

Vital Borkelmans vertoeft sinds eind oktober weer in België. De coach was aan de slag in Irak. ...

154
154
'Club Brugge wil stunten met 25-voudig Portugees international'

Club Brugge zal in januari wellicht toch wat versterking moeten halen. De kern oogt toch niet al te ...

533
533
Real en Bayern lonken naar JPL-parel: "Volgen hem al 2 jaar"

In de Belgische competitie breken elk seizoen nieuwe spelers door. Het niveau blijft daardoor altijd ...

526
526
Odoi weldra dan toch aan de slag in België?

Denis Odoi is nog steeds nergens aan de slag als profspeler. De voormalige speler van RSC ...

115
115
'Club in schok: Tzolis doet transferrecord sneuvelen'

Club Brugge lijkt in de komende stilaan helemaal te moeten vrezen voor een leegloop. Nadat het in de ...

1317
1317
Lammens krijgt enorm compliment van Sir Alex Ferguson

Bij afwezigheid van Thibaut Courtois was het zaterdag in Kazachstan Matz Sels die nog eens onder de ...

177
177
'Volgende grootmachten dienen zich aan voor De Cat'

Het WK U17 mag dan wel een ontgoocheling geworden zijn voor Nathan De Cat met een snelle ...

147
147
Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

75
75
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

158
158

Meer sportnieuws