'Club Brugge klopt nu ook bij Real Madrid aan voor transfer'

331 stemmen
'Club Brugge klopt nu ook bij Real Madrid aan voor transfer'

Woensdag vond Club Brugge met Carl Hoefkens zijn trainer voor volgend seizoen en dat betekent dat de landskampioen nu zonder zorgen werk kan maken van het vinden van versterking voor volgend seizoen. Daarvoor richt het zijn blik zowaar op Spanje, waar het bij de absolute topclubs wil gaan shoppen. Niet alleen zoekt Club versterking bij FC Barcelona, het klopt immers ook aan bij Real Madrid.


De Spaanse journalist Sergio Santos meldt immers dat Club Brugge Rafa Marin wil weghalen bij de Koninklijke. De 20-jarige verdediger speelde dit seizoen zijn wedstrijden bij Castilla, de B-ploeg. Hij kwam 27 keer in actie in de Spaanse derde klasse en scoorde één keer. Bij de hoofdmacht haalde hij dit seizoen zes keer de wedstrijdselectie, onder meer voor de kraker tegen Chelsea in de Champions League. Speelminuten kreeg hij echter niet.

Het zal voor Club echter niet evident worden om Marin te strikken, want de voormalige jeugdinternational zou heel wat interesse genieten. Verschillende andere teams uit Spanje en het buitenland zouden ook aan zijn mouw trekken. Bij Real heeft Marin, die in 2016 weggeplukt werd bij Sevilla, nog één jaar contract. Hij mag er dus in principe vertrekken.

VEEL OPTIES
Bij Club Brugge zou Marin, die zowel centraal als op links uit de voeten kan, de concurrentie in de verdediging nog wat groter moeten maken. Die is al enorm, want Hoefkens beschikt in principe al over Clinton Mata, Brandon Mechele, Jack Hendry, Stanley Nsoki en Matej Mitrovic, terwijl ook Fede Ricca, Noah Mbamba en Denis Odoi daar in principe uit de voeten kunnen. Het lijkt er wel op dat Ricca en Mitrovic zullen vertrekken, terwijl er achter Hendry en Mbamba nog vraagtekens staan.


LEES OOK: 'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

26
26
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

152
152
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

81
81
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

36
36
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

99
99
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

70
70
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

314
314
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

67
67
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

34
34
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

519
519
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

568
568
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

94
94
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

177
177
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

278
278
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

176
176
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

103
103
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

167
167
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

328
328
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

304
304
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

118
118
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

491
491
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

765
765
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

163
163

Meer sportnieuws