'Club Brugge klopt nu ook bij Real Madrid aan voor transfer'

door
'Club Brugge klopt nu ook bij Real Madrid aan voor transfer'

Woensdag vond Club Brugge met Carl Hoefkens zijn trainer voor volgend seizoen en dat betekent dat de landskampioen nu zonder zorgen werk kan maken van het vinden van versterking voor volgend seizoen. Daarvoor richt het zijn blik zowaar op Spanje, waar het bij de absolute topclubs wil gaan shoppen. Niet alleen zoekt Club versterking bij FC Barcelona, het klopt immers ook aan bij Real Madrid.


De Spaanse journalist Sergio Santos meldt immers dat Club Brugge Rafa Marin wil weghalen bij de Koninklijke. De 20-jarige verdediger speelde dit seizoen zijn wedstrijden bij Castilla, de B-ploeg. Hij kwam 27 keer in actie in de Spaanse derde klasse en scoorde één keer. Bij de hoofdmacht haalde hij dit seizoen zes keer de wedstrijdselectie, onder meer voor de kraker tegen Chelsea in de Champions League. Speelminuten kreeg hij echter niet.

Het zal voor Club echter niet evident worden om Marin te strikken, want de voormalige jeugdinternational zou heel wat interesse genieten. Verschillende andere teams uit Spanje en het buitenland zouden ook aan zijn mouw trekken. Bij Real heeft Marin, die in 2016 weggeplukt werd bij Sevilla, nog één jaar contract. Hij mag er dus in principe vertrekken.

VEEL OPTIES
Bij Club Brugge zou Marin, die zowel centraal als op links uit de voeten kan, de concurrentie in de verdediging nog wat groter moeten maken. Die is al enorm, want Hoefkens beschikt in principe al over Clinton Mata, Brandon Mechele, Jack Hendry, Stanley Nsoki en Matej Mitrovic, terwijl ook Fede Ricca, Noah Mbamba en Denis Odoi daar in principe uit de voeten kunnen. Het lijkt er wel op dat Ricca en Mitrovic zullen vertrekken, terwijl er achter Hendry en Mbamba nog vraagtekens staan.


LEES OOK: Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

0
0
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

4
4
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

38
38
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

305
305
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

23
23
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

300
300
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

270
270
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

74
74
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

104
104
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

477
477
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

591
591
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

166
166
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

87
87
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

75
75
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

47
47
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

796
796
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

305
305
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

113
113
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

488
488
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

150
150
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

215
215
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

211
211
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

181
181
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

109
109
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

117
117

Meer sportnieuws