'Club Brugge klopt nu ook bij Real Madrid aan voor transfer'

331 stemmen
'Club Brugge klopt nu ook bij Real Madrid aan voor transfer'

Woensdag vond Club Brugge met Carl Hoefkens zijn trainer voor volgend seizoen en dat betekent dat de landskampioen nu zonder zorgen werk kan maken van het vinden van versterking voor volgend seizoen. Daarvoor richt het zijn blik zowaar op Spanje, waar het bij de absolute topclubs wil gaan shoppen. Niet alleen zoekt Club versterking bij FC Barcelona, het klopt immers ook aan bij Real Madrid.


De Spaanse journalist Sergio Santos meldt immers dat Club Brugge Rafa Marin wil weghalen bij de Koninklijke. De 20-jarige verdediger speelde dit seizoen zijn wedstrijden bij Castilla, de B-ploeg. Hij kwam 27 keer in actie in de Spaanse derde klasse en scoorde één keer. Bij de hoofdmacht haalde hij dit seizoen zes keer de wedstrijdselectie, onder meer voor de kraker tegen Chelsea in de Champions League. Speelminuten kreeg hij echter niet.

Het zal voor Club echter niet evident worden om Marin te strikken, want de voormalige jeugdinternational zou heel wat interesse genieten. Verschillende andere teams uit Spanje en het buitenland zouden ook aan zijn mouw trekken. Bij Real heeft Marin, die in 2016 weggeplukt werd bij Sevilla, nog één jaar contract. Hij mag er dus in principe vertrekken.

VEEL OPTIES
Bij Club Brugge zou Marin, die zowel centraal als op links uit de voeten kan, de concurrentie in de verdediging nog wat groter moeten maken. Die is al enorm, want Hoefkens beschikt in principe al over Clinton Mata, Brandon Mechele, Jack Hendry, Stanley Nsoki en Matej Mitrovic, terwijl ook Fede Ricca, Noah Mbamba en Denis Odoi daar in principe uit de voeten kunnen. Het lijkt er wel op dat Ricca en Mitrovic zullen vertrekken, terwijl er achter Hendry en Mbamba nog vraagtekens staan.


LEES OOK: Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

19
19
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

87
87
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

181
181
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

227
227
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

549
549
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

119
119
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

178
178
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

266
266
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

39
39
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

482
482
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

176
176
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

155
155
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

55
55
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

86
86
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

65
65
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

434
434
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

253
253
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

571
571
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

181
181
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

121
121
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

144
144
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

164
164
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

216
216
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

181
181
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

152
152

Meer sportnieuws