'Club Brugge klopt nu ook bij Real Madrid aan voor transfer'

331 stemmen
'Club Brugge klopt nu ook bij Real Madrid aan voor transfer'

Woensdag vond Club Brugge met Carl Hoefkens zijn trainer voor volgend seizoen en dat betekent dat de landskampioen nu zonder zorgen werk kan maken van het vinden van versterking voor volgend seizoen. Daarvoor richt het zijn blik zowaar op Spanje, waar het bij de absolute topclubs wil gaan shoppen. Niet alleen zoekt Club versterking bij FC Barcelona, het klopt immers ook aan bij Real Madrid.


De Spaanse journalist Sergio Santos meldt immers dat Club Brugge Rafa Marin wil weghalen bij de Koninklijke. De 20-jarige verdediger speelde dit seizoen zijn wedstrijden bij Castilla, de B-ploeg. Hij kwam 27 keer in actie in de Spaanse derde klasse en scoorde één keer. Bij de hoofdmacht haalde hij dit seizoen zes keer de wedstrijdselectie, onder meer voor de kraker tegen Chelsea in de Champions League. Speelminuten kreeg hij echter niet.

Het zal voor Club echter niet evident worden om Marin te strikken, want de voormalige jeugdinternational zou heel wat interesse genieten. Verschillende andere teams uit Spanje en het buitenland zouden ook aan zijn mouw trekken. Bij Real heeft Marin, die in 2016 weggeplukt werd bij Sevilla, nog één jaar contract. Hij mag er dus in principe vertrekken.

VEEL OPTIES
Bij Club Brugge zou Marin, die zowel centraal als op links uit de voeten kan, de concurrentie in de verdediging nog wat groter moeten maken. Die is al enorm, want Hoefkens beschikt in principe al over Clinton Mata, Brandon Mechele, Jack Hendry, Stanley Nsoki en Matej Mitrovic, terwijl ook Fede Ricca, Noah Mbamba en Denis Odoi daar in principe uit de voeten kunnen. Het lijkt er wel op dat Ricca en Mitrovic zullen vertrekken, terwijl er achter Hendry en Mbamba nog vraagtekens staan.


LEES OOK: 'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

21
21
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

37
37
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

64
64
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

35
35
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

14
14
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

36
36
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

68
68
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

230
230
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

51
51
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

48
48
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

349
349
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

169
169
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

113
113
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

630
630
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

135
135
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

118
118
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

441
441
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

26
26
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

655
655
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

493
493
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

72
72
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

416
416
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

508
508

Meer sportnieuws