'Club Brugge pakt uit: miljoenen voor aanvaller Barça'

door
'Club Brugge pakt uit: miljoenen voor aanvaller Barça'

Club Brugge vierde afgelopen maandag nog eens zijn derde opeenvolgende landstitel, maar inmiddels is de focus alweer volledig op het komende seizoen gericht. Zo werd woensdag de nieuwe sportieve staf onder leiding van hoofdcoach Carl Hoefkens voorgesteld. En ook op de transfermarkt lijkt Blauw-Zwart een versnelling hoger te schakelen.


De sportieve omkadering op Jan Breydel werd dus al voorzien van een heuse metamorfose, maar ook aan de spelersgroep zal flink gesleuteld worden. Club zal immers afscheid nemen van een pak spelers. Met name in het aanvallende compartiment. Het aflopende contract van Bas Dost wordt niet verlengd, de huurovereenkomst met Sargis Adamyan loop af, Noa Lang wil sowieso een stap hogerop zetten en ook Loïs Openda kondigde al aan dat hij op een transfer aast. Bovendien zou ook Charles De Ketelaere een vertrek niet uitsluiten indien een interessante aanbieding op tafel komt.

Extra aanvallende impulsen zijn dus meer dan welgekomen. En daarvoor zou het vizier op FC Barcelona gericht zijn. Journalisten Albert Rogé, Matteo Moretto en Toni Juanmarti melden via het medium Relevo namelijk dat de Belgische kampioen nadrukkelijk aan de mouw van Ferran Jugtla trekt. Het jeugdproduct van Espanyol speelt sinds vorige zomer voor de beloften-ploeg van Barça, maar maakte er ook al minuten bij de A-kern.

5 Á 7 MILJOEN
De 23-jarige Spanjaard, die als centrumspits ook op de flanken uit de voeten kwam, vindt echter dat het tijd is voor de stap naar een club waar hij een vaste waarde is bij de A-ploeg. Ook Villarreal CF toonde interesse, maar het vooruitzicht op Champions League-voetbal deed het dossier in het voordeel van de Bruggelingen kantelen. Een akkoord zou zelfs in de maak zijn. Er wordt gewag gemaakt van een transfersom van 5 à 7 miljoen euro.

LEES OOK: 'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

Club moet minstens drie extra aanvallers aantrekken ...

Meest recent

DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

145
145
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

39
39
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

34
34
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

239
239
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

345
345
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

286
286
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

395
395
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

629
629
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

768
768
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

35
35
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

499
499
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1211
1211
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

783
783
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

446
446
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1116
1116
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

134
134
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

227
227
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

153
153
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

238
238
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

672
672
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

445
445
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

42
42
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

926
926
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1523
1523

Meer sportnieuws