'Club Brugge-duo moet 60 miljoen kosten'

door
'Club Brugge-duo moet 60 miljoen kosten'

Scoren deden ze allebei zowaar niet in de play-offs, maar de derde landstitel op een rij van Club Brugge is toch ook grotendeels de verdienste van Charles De Ketelaere en Noa Lang. Het koningskoppel van Blauw-Zwart lijkt dan ook rijp om elders het mooie weer te gaan maken. Wie weet wel nog steeds aan mekaars zijde.


Beide goudhaantjes worden namelijk al een tijdje hardnekkig gelinkt aan AC Milan, dat zich zopas voor het eerst in 11 jaar nog eens tot kampioen van Italië wist te kronen. Om aan de top te blijven willen de Rossoneri naar verluidt investeren in jong talent, waarbij zowel De Ketelaere als Lang hoog op het verlanglijstje zouden staan.

Vooral de interesse in Lang nam de voorbije weken concrete vormen aan, met geruchten die zelfs stellen dat er onderhandelingen lopen. Volgens het medium Virgilio zou scout Ibou Ba bij het bestuur van Milan specifiek gepleit hebben voor de komst van de Nederlander, die de voorbije twee seizoenen goed was voor 26 doelpunten en evenveel assists in 85 optredens.

60 MILJOEN
De Ketelaere, die afklokt op respectievelijk 25 en 20 stuks en 120 duels, genoot dan weer voornamelijk interesse van Leicester. Ook hij ligt in San Siro echter blijkbaar in de bovenste schuif. Bovengenoemde bron meent alvast dat 35 miljoen euro niet overdreven is voor de Rode Duivel. Eerder geraakte al bekend dat Lang zo'n 25 miljoen euro moet kosten. Opgeteld hebben de Milanezen mogelijk dus 60 miljoen veil om het duo te herenigen. 

LEES OOK: 'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Wie gaat volgens u een grotere carrière tegemoet?

Meest recent

Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

54
54
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

152
152
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

48
48
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

386
386
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

221
221
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

254
254
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

81
81
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

127
127
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

45
45
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

72
72
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

371
371
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

49
49
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

52
52
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

121
121
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

120
120
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

178
178
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

39
39
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

160
160
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

358
358
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

115
115
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

211
211
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

58
58
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

53
53
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

239
239
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

385
385

Meer sportnieuws