'Club Brugge-duo moet 60 miljoen kosten'

384 stemmen
'Club Brugge-duo moet 60 miljoen kosten'

Scoren deden ze allebei zowaar niet in de play-offs, maar de derde landstitel op een rij van Club Brugge is toch ook grotendeels de verdienste van Charles De Ketelaere en Noa Lang. Het koningskoppel van Blauw-Zwart lijkt dan ook rijp om elders het mooie weer te gaan maken. Wie weet wel nog steeds aan mekaars zijde.


Beide goudhaantjes worden namelijk al een tijdje hardnekkig gelinkt aan AC Milan, dat zich zopas voor het eerst in 11 jaar nog eens tot kampioen van Italië wist te kronen. Om aan de top te blijven willen de Rossoneri naar verluidt investeren in jong talent, waarbij zowel De Ketelaere als Lang hoog op het verlanglijstje zouden staan.

Vooral de interesse in Lang nam de voorbije weken concrete vormen aan, met geruchten die zelfs stellen dat er onderhandelingen lopen. Volgens het medium Virgilio zou scout Ibou Ba bij het bestuur van Milan specifiek gepleit hebben voor de komst van de Nederlander, die de voorbije twee seizoenen goed was voor 26 doelpunten en evenveel assists in 85 optredens.

60 MILJOEN
De Ketelaere, die afklokt op respectievelijk 25 en 20 stuks en 120 duels, genoot dan weer voornamelijk interesse van Leicester. Ook hij ligt in San Siro echter blijkbaar in de bovenste schuif. Bovengenoemde bron meent alvast dat 35 miljoen euro niet overdreven is voor de Rode Duivel. Eerder geraakte al bekend dat Lang zo'n 25 miljoen euro moet kosten. Opgeteld hebben de Milanezen mogelijk dus 60 miljoen veil om het duo te herenigen. 

LEES OOK: Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Wie gaat volgens u een grotere carrière tegemoet?

Meest recent

Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

4
4
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

41
41
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

70
70
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

183
183
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

137
137
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

798
798
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

370
370
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

199
199
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

127
127
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

238
238
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

292
292
Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Wat een hoopvolle start van het WK had moeten worden, is uitgedraaid op een behoorlijk tegenvallende ...

812
812
Internationale pers hard voor Belgen: één Duivel in spotlights

De Rode Duivels hebben niet de WK-start genomen waar ze op hoopten. In Seattle moesten ze maandag ...

337
337
Saudi's zorgen voor nieuwe stunt, spectaculair gelijkspel in poule België

Op het wereldkampioenschap blijven de verrassende uitslagen zich opstapelen. Zo slaagde ...

118
118
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

427
427
Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

1276
1276
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

203
203
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

135
135
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

91
91
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

380
380
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

182
182
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

355
355
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

44
44
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

113
113
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

360
360

Meer sportnieuws