'Club Brugge-duo moet 60 miljoen kosten'

door
'Club Brugge-duo moet 60 miljoen kosten'

Scoren deden ze allebei zowaar niet in de play-offs, maar de derde landstitel op een rij van Club Brugge is toch ook grotendeels de verdienste van Charles De Ketelaere en Noa Lang. Het koningskoppel van Blauw-Zwart lijkt dan ook rijp om elders het mooie weer te gaan maken. Wie weet wel nog steeds aan mekaars zijde.


Beide goudhaantjes worden namelijk al een tijdje hardnekkig gelinkt aan AC Milan, dat zich zopas voor het eerst in 11 jaar nog eens tot kampioen van Italië wist te kronen. Om aan de top te blijven willen de Rossoneri naar verluidt investeren in jong talent, waarbij zowel De Ketelaere als Lang hoog op het verlanglijstje zouden staan.

Vooral de interesse in Lang nam de voorbije weken concrete vormen aan, met geruchten die zelfs stellen dat er onderhandelingen lopen. Volgens het medium Virgilio zou scout Ibou Ba bij het bestuur van Milan specifiek gepleit hebben voor de komst van de Nederlander, die de voorbije twee seizoenen goed was voor 26 doelpunten en evenveel assists in 85 optredens.

60 MILJOEN
De Ketelaere, die afklokt op respectievelijk 25 en 20 stuks en 120 duels, genoot dan weer voornamelijk interesse van Leicester. Ook hij ligt in San Siro echter blijkbaar in de bovenste schuif. Bovengenoemde bron meent alvast dat 35 miljoen euro niet overdreven is voor de Rode Duivel. Eerder geraakte al bekend dat Lang zo'n 25 miljoen euro moet kosten. Opgeteld hebben de Milanezen mogelijk dus 60 miljoen veil om het duo te herenigen. 

LEES OOK: 'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Wie gaat volgens u een grotere carrière tegemoet?

Meest recent

'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

56
56
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

63
63
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

93
93
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

292
292
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

574
574
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

213
213
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

480
480
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

114
114
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

317
317
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

481
481
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

44
44
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

469
469
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

54
54
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

243
243
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

361
361
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

507
507
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

133
133
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

304
304
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

326
326
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

185
185
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

383
383
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

729
729
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

242
242
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

474
474

Meer sportnieuws