'Club Brugge-duo moet 60 miljoen kosten'

384 stemmen
'Club Brugge-duo moet 60 miljoen kosten'

Scoren deden ze allebei zowaar niet in de play-offs, maar de derde landstitel op een rij van Club Brugge is toch ook grotendeels de verdienste van Charles De Ketelaere en Noa Lang. Het koningskoppel van Blauw-Zwart lijkt dan ook rijp om elders het mooie weer te gaan maken. Wie weet wel nog steeds aan mekaars zijde.


Beide goudhaantjes worden namelijk al een tijdje hardnekkig gelinkt aan AC Milan, dat zich zopas voor het eerst in 11 jaar nog eens tot kampioen van Italië wist te kronen. Om aan de top te blijven willen de Rossoneri naar verluidt investeren in jong talent, waarbij zowel De Ketelaere als Lang hoog op het verlanglijstje zouden staan.

Vooral de interesse in Lang nam de voorbije weken concrete vormen aan, met geruchten die zelfs stellen dat er onderhandelingen lopen. Volgens het medium Virgilio zou scout Ibou Ba bij het bestuur van Milan specifiek gepleit hebben voor de komst van de Nederlander, die de voorbije twee seizoenen goed was voor 26 doelpunten en evenveel assists in 85 optredens.

60 MILJOEN
De Ketelaere, die afklokt op respectievelijk 25 en 20 stuks en 120 duels, genoot dan weer voornamelijk interesse van Leicester. Ook hij ligt in San Siro echter blijkbaar in de bovenste schuif. Bovengenoemde bron meent alvast dat 35 miljoen euro niet overdreven is voor de Rode Duivel. Eerder geraakte al bekend dat Lang zo'n 25 miljoen euro moet kosten. Opgeteld hebben de Milanezen mogelijk dus 60 miljoen veil om het duo te herenigen. 

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Wie gaat volgens u een grotere carrière tegemoet?

Meest recent

Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

8
8
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

9
9
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

79
79
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

47
47
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

102
102
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

17
17
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

178
178
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

135
135
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

702
702
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

906
906
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

321
321
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

176
176
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

250
250
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

187
187
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

150
150
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

172
172
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

102
102
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

73
73
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

117
117
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

84
84
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

168
168
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

349
349

Meer sportnieuws