'Club Brugge beeft: topploeg contacteert De Ketelaere'

door
'Club Brugge beeft: topploeg contacteert De Ketelaere'

Ondanks het behalen van de derde landstitel op rij, begint Club Brugge deze zomer aan een nieuwe cyclus. Door het vertrek van Alfred Schreuder richting Ajax zal Blauw-Zwart sowieso al in zee gaan met een andere hoofdtrainer. Daarnaast dreigen ook enkele hoekstenen van de basisploeg weg te vallen.


De huidige basisploeg lijkt weliswaar voor een groot deel intact blijven. Maar een aantal smaakmakers overweegt om te vertrekken. Clinton Mata liet bijvoorbeeld verstaan dat het op zijn 29ste misschien wel 'tijd is voor een nieuw avontuur'. Van Noa Lang staat het zelfs zo goed als vast dat hij de stap naar een buitenlandse competitie zal zetten, daar maakt de Nederlander geen geheim van. Het is enkel afwachten waar de oud-Ajacied uiteindelijk zal belanden.

Maar ook Charles De Ketelaere sluit een vertrek allerminst uit. "Ik laat alles op mij afkomen en probeer de goeie keuze te maken. Mijn makelaar vertelt mij alles. Ik moet zeggen dat ik met veel nieuwsgierigheid uitkijk naar wat komt", klonk het nog vlak na het behalen van de titel. Eerder liet CDK ook al verstaan dat hij interessante aanbiedingen sowieso zal bestuderen. En mogelijk komt zo'n aanbieding wel van een andere landskampioen. Zo blijft AC Milan nadrukkelijk genoemd worden.

EERSTE CONTACT
De kersverse kampioen van Italië, die ook aan Lang wordt gelinkt, volgt De Ketelaere al een tijdje. Volgens CalcioMercato-journalist Daniele Longo werd scout en ex-speler Ibrahim Ba persoonlijk op het dossier gezet. En hij zou zijn teruggekeerd met verschillende positieve berichten. Ook zou er eerder al informeel contact zijn geweest tussen Milan en de zaakwaarnemers van de jonge Rode Duivel. Tot een concreet bod kwam het tot dusver niet, maar daar zou snel verandering in kunnen komen zodra het overnameproces van de Milanezen is afgerond. De Ketelaere staat er in ieder geval goed op bij de sportieve leiding in San Siro.

LEES OOK: Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

De Ketelaere blijft nog een seizoen in Brugge ...

Meest recent

Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

7
7
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

91
91
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

159
159
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

31
31
Kompany verovert Europa: "Heb een hoge dunk van hem"

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

59
59
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

24
24
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

213
213
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

297
297
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

233
233
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

217
217
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

385
385
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

66
66
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

219
219
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

193
193
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

153
153
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

389
389
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

826
826
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

106
106
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

34
34
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

88
88
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

58
58
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

53
53
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

53
53
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

64
64
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

195
195

Meer sportnieuws