'Actie PSG doet Florentino Pérez overkoken'

285 stemmen
'Actie PSG doet Florentino Pérez overkoken'

Real Madrid speelt aanstaande zaterdag de finale van de Champions League tegen Liverpool FC. Maar de voorbije dagen had de clubleiding andere zaken aan haar hoofd. Kylian Mbappé besloot immers bij Paris Saint-Germain te blijven en dus moeten de transferplannen helemaal omgegooid worden.


De Koninklijke had zijn uitgaven tijdens de voorbije mercato's behoorlijk beperkt gehouden om voldoende middelen te verkrijgen om de komst van Mbappé te bekostigen. Ook binnen het salarishuis werd de nodige ruimte gecreëerd. Maar dat bleek dus tevergeefs. En dus zal de Spaanse kampioen zijn transfervizier op andere doelwitten moeten richten. Al snel raakte beken dat AS Monaco-middenvelder Aurélien Tchouameni één van de topdoelwitten is.

En de Koninklijke lijkt behoorlijk concreet voor de Franse international. Volgens L'Equipe is een akkoord in de maak en kan de deal volgende week zelfs al gesloten worden. Andere media, waaronder Footmercato, zijn echter voorzichtiger. Real zou wel degelijk doordrukken, maar zolang de nodige handtekening niet geplaatst zijn blijven er kapers op de kust. Liverpool zou de situatie bijvoorbeeld ook van dichtbij volgen. De gevaarlijkste concurrent is echter ... PSG.

TOPTARGET
Afgelopen weekend geraakte al bekend dat Mbappé, die na zijn verlenging ook de nodige sportieve macht heeft gekregen, zijn landgenoot er graag zou bij hebben. En volgens Le Parisien is Tchouaméni deze zomer zelfs hét toptarget in de hoofdstad. Luis Campos, die de nieuwe sportieve directeur moet worden bij PSG, zou zijn contacten bij ex-club Monaco gebruiken om de deal rond te krijgen. Iets waar het bestuur van Real ongetwijfeld niet mee kan lachen. Zelfs al trekken de Madrilenen dit keer wel aan het langste einde, zal de interesse van PSG de financiële kosten doen toenemen.

LEES OOK: 'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

🚀

Voor welke club heeft u de meeste sympathie?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

93
93
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

15
15
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

49
49
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

31
31
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

118
118
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

28
28
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

56
56
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

284
284
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

47
47
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

214
214
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

143
143
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

143
143
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

92
92
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

428
428
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

335
335
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

133
133
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

167
167
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

201
201
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws