'Actie PSG doet Florentino Pérez overkoken'

285
'Actie PSG doet Florentino Pérez overkoken'

Real Madrid speelt aanstaande zaterdag de finale van de Champions League tegen Liverpool FC. Maar de voorbije dagen had de clubleiding andere zaken aan haar hoofd. Kylian Mbappé besloot immers bij Paris Saint-Germain te blijven en dus moeten de transferplannen helemaal omgegooid worden.


De Koninklijke had zijn uitgaven tijdens de voorbije mercato's behoorlijk beperkt gehouden om voldoende middelen te verkrijgen om de komst van Mbappé te bekostigen. Ook binnen het salarishuis werd de nodige ruimte gecreëerd. Maar dat bleek dus tevergeefs. En dus zal de Spaanse kampioen zijn transfervizier op andere doelwitten moeten richten. Al snel raakte beken dat AS Monaco-middenvelder Aurélien Tchouameni één van de topdoelwitten is.

En de Koninklijke lijkt behoorlijk concreet voor de Franse international. Volgens L'Equipe is een akkoord in de maak en kan de deal volgende week zelfs al gesloten worden. Andere media, waaronder Footmercato, zijn echter voorzichtiger. Real zou wel degelijk doordrukken, maar zolang de nodige handtekening niet geplaatst zijn blijven er kapers op de kust. Liverpool zou de situatie bijvoorbeeld ook van dichtbij volgen. De gevaarlijkste concurrent is echter ... PSG.

TOPTARGET
Afgelopen weekend geraakte al bekend dat Mbappé, die na zijn verlenging ook de nodige sportieve macht heeft gekregen, zijn landgenoot er graag zou bij hebben. En volgens Le Parisien is Tchouaméni deze zomer zelfs hét toptarget in de hoofdstad. Luis Campos, die de nieuwe sportieve directeur moet worden bij PSG, zou zijn contacten bij ex-club Monaco gebruiken om de deal rond te krijgen. Iets waar het bestuur van Real ongetwijfeld niet mee kan lachen. Zelfs al trekken de Madrilenen dit keer wel aan het langste einde, zal de interesse van PSG de financiële kosten doen toenemen.

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Voor welke club heeft u de meeste sympathie?

Meest recent

‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

11
11
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

91
91
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

15
15
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

118
118
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

33
33
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

23
23
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

94
94
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

93
93
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

57
57
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

44
44
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

48
48
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

56
56
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

315
315
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

57
57
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

50
50
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

138
138
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

87
87
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

145
145
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

175
175
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

68
68
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

76
76
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

381
381
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

1043
1043
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

109
109
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

30
30

Meer sportnieuws