'Vrancken wijst Duitse uitdaging af voor Genk'

519 stemmen
'Vrancken wijst Duitse uitdaging af voor Genk'

KRC Genk zette enkele dagen geleden Bernd Storck aan de deur en dat was geen verrassing na een tegenvallend seizoen. Evenmin was het een verrassing dat de Limburgers snel hun zinnen zetten op Wouter Vrancken als opvolger, want zijn naam zoemde al maanden rond in de Cegeka Arena. Bovendien had hij ook al zijn vertrek bij KV Mechelen aangekondigd.


De voorbije dagen vrijden alle partijen elkaar al wat op en er werd ook melding gemaakt van een persoonlijk akkoord tussen Vrancken en Genk. Alleen moet die club ook nog een akkoord zien te vinden met KVM, dat schermt met een afkoopclausule van 600.000 euro. Het Laatste Nieuws weet dat Genk gesprekken heeft opgestart om daarop af te dingen, maar het eerste bod zou afgewezen zijn door Malinwa.

Desondanks lijkt Vrancken nog steeds op weg naar Genk en de verwachting is dat de deal deze week nog afgerond zal worden. Vrancken zou alvast een aanbieding van Arminia Bielefeld naast zich neergelegd hebben. De club van de Belgische verdediger Nathan de Medina degradeerde net uit de Bundesliga en hoopte dat Vrancken hen weer naar het hoogste niveau zou kunnen leiden.

BOUWEN
Zo ver komt het dus niet, want alles wijst erop dat Vrancken naar Genk trekt. Daar wacht hem ook een stevige uitdaging, want hij zal er aan een nieuwe ploeg moeten bouwen. Bij Genk lijken ze een beetje aan het einde van een cyclus gekomen te zijn en er lijken verschillende sterkhouders op vertrekken te staan. Onder meer Jhon Lucumi, Theo Bongonda en Paul Onuachu worden volgend seizoen niet meer in Genk verwacht.

LEES OOK: Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Maakt Vrancken de juiste keuze?

Meest recent

Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

15
15
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

7
7
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

60
60
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

246
246
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

86
86
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

39
39
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

214
214
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

160
160
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

95
95
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

143
143
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

383
383
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

55
55
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

427
427
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

108
108
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

307
307
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

177
177
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

435
435
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

481
481
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

474
474
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

108
108
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

584
584
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

208
208
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

60
60
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

689
689

Meer sportnieuws