'Vrancken wijst Duitse uitdaging af voor Genk'

door
'Vrancken wijst Duitse uitdaging af voor Genk'

KRC Genk zette enkele dagen geleden Bernd Storck aan de deur en dat was geen verrassing na een tegenvallend seizoen. Evenmin was het een verrassing dat de Limburgers snel hun zinnen zetten op Wouter Vrancken als opvolger, want zijn naam zoemde al maanden rond in de Cegeka Arena. Bovendien had hij ook al zijn vertrek bij KV Mechelen aangekondigd.


De voorbije dagen vrijden alle partijen elkaar al wat op en er werd ook melding gemaakt van een persoonlijk akkoord tussen Vrancken en Genk. Alleen moet die club ook nog een akkoord zien te vinden met KVM, dat schermt met een afkoopclausule van 600.000 euro. Het Laatste Nieuws weet dat Genk gesprekken heeft opgestart om daarop af te dingen, maar het eerste bod zou afgewezen zijn door Malinwa.

Desondanks lijkt Vrancken nog steeds op weg naar Genk en de verwachting is dat de deal deze week nog afgerond zal worden. Vrancken zou alvast een aanbieding van Arminia Bielefeld naast zich neergelegd hebben. De club van de Belgische verdediger Nathan de Medina degradeerde net uit de Bundesliga en hoopte dat Vrancken hen weer naar het hoogste niveau zou kunnen leiden.

BOUWEN
Zo ver komt het dus niet, want alles wijst erop dat Vrancken naar Genk trekt. Daar wacht hem ook een stevige uitdaging, want hij zal er aan een nieuwe ploeg moeten bouwen. Bij Genk lijken ze een beetje aan het einde van een cyclus gekomen te zijn en er lijken verschillende sterkhouders op vertrekken te staan. Onder meer Jhon Lucumi, Theo Bongonda en Paul Onuachu worden volgend seizoen niet meer in Genk verwacht.

LEES OOK: KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

Maakt Vrancken de juiste keuze?

Meest recent

De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

12
12
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

7
7
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

151
151
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

42
42
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

178
178
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

109
109
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

161
161
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

62
62
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

228
228
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

274
274
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

48
48
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

146
146
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

80
80
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

211
211
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

194
194
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

201
201
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

25
25
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

215
215
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

284
284
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

296
296
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

152
152
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

48
48
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

109
109
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

289
289

Meer sportnieuws