'Vrancken wijst Duitse uitdaging af voor Genk'

door
'Vrancken wijst Duitse uitdaging af voor Genk'

KRC Genk zette enkele dagen geleden Bernd Storck aan de deur en dat was geen verrassing na een tegenvallend seizoen. Evenmin was het een verrassing dat de Limburgers snel hun zinnen zetten op Wouter Vrancken als opvolger, want zijn naam zoemde al maanden rond in de Cegeka Arena. Bovendien had hij ook al zijn vertrek bij KV Mechelen aangekondigd.


De voorbije dagen vrijden alle partijen elkaar al wat op en er werd ook melding gemaakt van een persoonlijk akkoord tussen Vrancken en Genk. Alleen moet die club ook nog een akkoord zien te vinden met KVM, dat schermt met een afkoopclausule van 600.000 euro. Het Laatste Nieuws weet dat Genk gesprekken heeft opgestart om daarop af te dingen, maar het eerste bod zou afgewezen zijn door Malinwa.

Desondanks lijkt Vrancken nog steeds op weg naar Genk en de verwachting is dat de deal deze week nog afgerond zal worden. Vrancken zou alvast een aanbieding van Arminia Bielefeld naast zich neergelegd hebben. De club van de Belgische verdediger Nathan de Medina degradeerde net uit de Bundesliga en hoopte dat Vrancken hen weer naar het hoogste niveau zou kunnen leiden.

BOUWEN
Zo ver komt het dus niet, want alles wijst erop dat Vrancken naar Genk trekt. Daar wacht hem ook een stevige uitdaging, want hij zal er aan een nieuwe ploeg moeten bouwen. Bij Genk lijken ze een beetje aan het einde van een cyclus gekomen te zijn en er lijken verschillende sterkhouders op vertrekken te staan. Onder meer Jhon Lucumi, Theo Bongonda en Paul Onuachu worden volgend seizoen niet meer in Genk verwacht.

LEES OOK: Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

Maakt Vrancken de juiste keuze?

Meest recent

‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

38
38
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

18
18
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

148
148
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

217
217
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

61
61
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

430
430
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

312
312
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

136
136
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

287
287
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

343
343
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

153
153
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

249
249
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

95
95
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

460
460
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

330
330
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

136
136
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

204
204
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

837
837
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

289
289
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

167
167
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

316
316
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

366
366
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

430
430
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

191
191
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

901
901

Meer sportnieuws