'Vrancken wijst Duitse uitdaging af voor Genk'

door
'Vrancken wijst Duitse uitdaging af voor Genk'

KRC Genk zette enkele dagen geleden Bernd Storck aan de deur en dat was geen verrassing na een tegenvallend seizoen. Evenmin was het een verrassing dat de Limburgers snel hun zinnen zetten op Wouter Vrancken als opvolger, want zijn naam zoemde al maanden rond in de Cegeka Arena. Bovendien had hij ook al zijn vertrek bij KV Mechelen aangekondigd.


De voorbije dagen vrijden alle partijen elkaar al wat op en er werd ook melding gemaakt van een persoonlijk akkoord tussen Vrancken en Genk. Alleen moet die club ook nog een akkoord zien te vinden met KVM, dat schermt met een afkoopclausule van 600.000 euro. Het Laatste Nieuws weet dat Genk gesprekken heeft opgestart om daarop af te dingen, maar het eerste bod zou afgewezen zijn door Malinwa.

Desondanks lijkt Vrancken nog steeds op weg naar Genk en de verwachting is dat de deal deze week nog afgerond zal worden. Vrancken zou alvast een aanbieding van Arminia Bielefeld naast zich neergelegd hebben. De club van de Belgische verdediger Nathan de Medina degradeerde net uit de Bundesliga en hoopte dat Vrancken hen weer naar het hoogste niveau zou kunnen leiden.

BOUWEN
Zo ver komt het dus niet, want alles wijst erop dat Vrancken naar Genk trekt. Daar wacht hem ook een stevige uitdaging, want hij zal er aan een nieuwe ploeg moeten bouwen. Bij Genk lijken ze een beetje aan het einde van een cyclus gekomen te zijn en er lijken verschillende sterkhouders op vertrekken te staan. Onder meer Jhon Lucumi, Theo Bongonda en Paul Onuachu worden volgend seizoen niet meer in Genk verwacht.

LEES OOK: Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

Maakt Vrancken de juiste keuze?

Meest recent

Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

4
4
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

8
8
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

25
25
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

22
22
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

166
166
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

126
126
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

126
126
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

144
144
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

90
90
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

232
232
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

268
268
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

744
744
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

43
43
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

297
297
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

71
71
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1065
1065
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

375
375
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

135
135
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

160
160
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

386
386
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

57
57
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

155
155
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

2123
2123
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

612
612
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

637
637

Meer sportnieuws