'Vrancken wijst Duitse uitdaging af voor Genk'

door
'Vrancken wijst Duitse uitdaging af voor Genk'

KRC Genk zette enkele dagen geleden Bernd Storck aan de deur en dat was geen verrassing na een tegenvallend seizoen. Evenmin was het een verrassing dat de Limburgers snel hun zinnen zetten op Wouter Vrancken als opvolger, want zijn naam zoemde al maanden rond in de Cegeka Arena. Bovendien had hij ook al zijn vertrek bij KV Mechelen aangekondigd.


De voorbije dagen vrijden alle partijen elkaar al wat op en er werd ook melding gemaakt van een persoonlijk akkoord tussen Vrancken en Genk. Alleen moet die club ook nog een akkoord zien te vinden met KVM, dat schermt met een afkoopclausule van 600.000 euro. Het Laatste Nieuws weet dat Genk gesprekken heeft opgestart om daarop af te dingen, maar het eerste bod zou afgewezen zijn door Malinwa.

Desondanks lijkt Vrancken nog steeds op weg naar Genk en de verwachting is dat de deal deze week nog afgerond zal worden. Vrancken zou alvast een aanbieding van Arminia Bielefeld naast zich neergelegd hebben. De club van de Belgische verdediger Nathan de Medina degradeerde net uit de Bundesliga en hoopte dat Vrancken hen weer naar het hoogste niveau zou kunnen leiden.

BOUWEN
Zo ver komt het dus niet, want alles wijst erop dat Vrancken naar Genk trekt. Daar wacht hem ook een stevige uitdaging, want hij zal er aan een nieuwe ploeg moeten bouwen. Bij Genk lijken ze een beetje aan het einde van een cyclus gekomen te zijn en er lijken verschillende sterkhouders op vertrekken te staan. Onder meer Jhon Lucumi, Theo Bongonda en Paul Onuachu worden volgend seizoen niet meer in Genk verwacht.

LEES OOK: Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Maakt Vrancken de juiste keuze?

Meest recent

'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

8
8
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

55
55
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

29
29
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

241
241
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

439
439
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

468
468
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

311
311
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

316
316
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

222
222
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

558
558
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

224
224
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

82
82
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

263
263
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

79
79
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

435
435
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

194
194
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

70
70
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

46
46
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

72
72
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

191
191
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

117
117
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

63
63
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

262
262
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

124
124
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

81
81

Meer sportnieuws