'AA Gent pakt uit met revelatie Jupiler Pro League'

door
'AA Gent pakt uit met revelatie Jupiler Pro League'

Met bekerwinst en de eindzege in de Europe Play-Offs, kan AA Gent terugblikken op een behoorlijk geslaagd seizoen. Tijdens de komende jaargang willen de Buffalo's bevestigen en indien mogelijk zelfs nog een stapje zetten. Daarom wordt momenteel al volop gewerkt aan de nodige versterking.


Afgelopen week deden de Oost-Vlamingen alvast een belangrijke zet door het contract van succescoach Hein Vanhaezebrouck te verlengen. De trainer zette zijn kribbel onder een nieuwe overeenkomst tot medio 2024. Al stonden daar wel enkele voorwaarden tegenover. Zo wou de coach vooral de garantie dat Gent volgend seizoen opnieuw een kern heeft die voor de prijzen kan meedoen. En dus moet er ook versterking in de breedte volgen.

Die lijkt inmiddels ook op komst. De krant Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat de Buffalo's doordrukken voor de komst van Hugo Cuypers. De 25-jarige spits, een jeugdproduct van Standard, werd vorige zomer door KV Mechelen op de kop getikt. En daar groeide hij uit tot één van de revelaties in de competitie. Tijdens het reguliere seizoen was Cuypers bijvoorbeeld goed voor 13 goals en 8 assists in 29 duels. Zijn profiel is bovendien vergelijkbaar met dat van Laurent Depoitre.

MEDISCHE PROEVEN
Gent blijkt behoorlijk concreet, zo zou Cuypers inmiddels al medische proeven hebben afgelegd bij de bekerwinnaar. Persoonlijk zou de spits, die zelf zijn zinnen heeft gezet op een verhuis naar de Ghelamco Arena, nagenoeg rond zijn met de Buffalo's. Op clubniveau moet er wel nog een akkoord gevonden worden. KVM hoopt naar verluidt op een som van zo'n 5 miljoen euro voor de aanvaller, een redelijk stevig bedrag dus.

LEES OOK: Gaat Garcia in maart voor stunt in selectie Rode Duivels?

Wie is momenteel de beste spits volgens u?

Meest recent

'Union SG legt spits vast: kostprijs een half miljoen euro'

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens Sky Sports Deutschland staat de ...

22
22
Tielemans bepalend, Celtic onderuit in Old Firm

In Engeland en Schotland stonden er om 13u30 twee matchen op het programma. Aston Villa ontving ...

24
24
Gaat Garcia in maart voor stunt in selectie Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia maakt zich klaar voor het WK. In maart trekken de Belgen naar Chicago om er ...

48
48
'Club Brugge heeft vervanger Ordoñez al in het vizier'

Joel Ordoñez gaat Club Brugge deze maand of ten laatste in de zomer verlaten. Dat staat vast. ...

164
164
Nieuwe topclub in JPL? 'Kompany waarschuwt'

In België zijn er zeer veel buitenlandse eigenaren en dat is tot op heden niet bepaald vaak een ...

182
182
Topspeler Union na één jaar weg? "In de zomer kijken"

Bij Union SG gaan er in de zomer weer de nodige spelers vertrekken. De Brusselaars zien mogelijk ...

35
35
'Recordtransfer Club back on track: enorme som onthuld'

Club Brugge KV hoopt zijn basiself zo goed mogelijk intact te houden tijdens de wintermercato, maar ...

266
266
'Chelsea schakelt razendsnel: nieuwe trainer staat al klaar'

Het nieuwe jaar was amper begonnen, of Chelsea FC besloot een trainerswissel door te voeren. Zo werd ...

43
43
Leko draait duimschroeven aan: drietal moet tandje bijsteken

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

258
258
Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Na een tegenvallende eerste helft van het seizoen, wil KRC Genk na de jaarwissel een frisse start ...

302
302
Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Christos Tzolis, Adem Zorgane, Hans Vanaken ... . De topfavorieten voor de komende Gouden Schoen ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Anderlecht, schok-exit Noa Lang'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

304
304
'Overmars gokt: Antwerp all-in op gigantisch risico'

Royal Antwerp FC is de wintermercato naarstig aan het afspeuren om de selectie te versterken. The ...

271
271
‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De wintermercato zorgt er weer voor dat de geruchtenmolen op volle toeren draait. RSC Anderlecht en ...

156
156
Ruben Van Gucht pakt uit met wel heel pikante onthulling

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gesprekstof gezorgd. De sportjournalist van de VRT, bekend om ...

141
141
‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

529
529
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

285
285
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

668
668
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

84
84
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

122
122
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

71
71
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

191
191
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

328
328
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

885
885
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

624
624

Meer sportnieuws