'AA Gent pakt uit met revelatie Jupiler Pro League'

door
'AA Gent pakt uit met revelatie Jupiler Pro League'

Met bekerwinst en de eindzege in de Europe Play-Offs, kan AA Gent terugblikken op een behoorlijk geslaagd seizoen. Tijdens de komende jaargang willen de Buffalo's bevestigen en indien mogelijk zelfs nog een stapje zetten. Daarom wordt momenteel al volop gewerkt aan de nodige versterking.


Afgelopen week deden de Oost-Vlamingen alvast een belangrijke zet door het contract van succescoach Hein Vanhaezebrouck te verlengen. De trainer zette zijn kribbel onder een nieuwe overeenkomst tot medio 2024. Al stonden daar wel enkele voorwaarden tegenover. Zo wou de coach vooral de garantie dat Gent volgend seizoen opnieuw een kern heeft die voor de prijzen kan meedoen. En dus moet er ook versterking in de breedte volgen.

Die lijkt inmiddels ook op komst. De krant Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat de Buffalo's doordrukken voor de komst van Hugo Cuypers. De 25-jarige spits, een jeugdproduct van Standard, werd vorige zomer door KV Mechelen op de kop getikt. En daar groeide hij uit tot één van de revelaties in de competitie. Tijdens het reguliere seizoen was Cuypers bijvoorbeeld goed voor 13 goals en 8 assists in 29 duels. Zijn profiel is bovendien vergelijkbaar met dat van Laurent Depoitre.

MEDISCHE PROEVEN
Gent blijkt behoorlijk concreet, zo zou Cuypers inmiddels al medische proeven hebben afgelegd bij de bekerwinnaar. Persoonlijk zou de spits, die zelf zijn zinnen heeft gezet op een verhuis naar de Ghelamco Arena, nagenoeg rond zijn met de Buffalo's. Op clubniveau moet er wel nog een akkoord gevonden worden. KVM hoopt naar verluidt op een som van zo'n 5 miljoen euro voor de aanvaller, een redelijk stevig bedrag dus.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

Wie is momenteel de beste spits volgens u?

Meest recent

Rampzalige avond Barça: Witsel clasht zwaar met Yamal

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid na 24 speeldagen opnieuw de macht gegrepen. FC ...

1
1
'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

177
177
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

185
185
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

246
246
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

106
106
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

218
218
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

43
43
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

257
257
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

206
206
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

452
452
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

94
94
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

632
632
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1110
1110
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

416
416
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

322
322
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

341
341
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

480
480
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

503
503
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

226
226
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

443
443
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

101
101
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

236
236
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

1013
1013
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

236
236
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

56
56

Meer sportnieuws