'AA Gent pakt uit met revelatie Jupiler Pro League'

door
'AA Gent pakt uit met revelatie Jupiler Pro League'

Met bekerwinst en de eindzege in de Europe Play-Offs, kan AA Gent terugblikken op een behoorlijk geslaagd seizoen. Tijdens de komende jaargang willen de Buffalo's bevestigen en indien mogelijk zelfs nog een stapje zetten. Daarom wordt momenteel al volop gewerkt aan de nodige versterking.


Afgelopen week deden de Oost-Vlamingen alvast een belangrijke zet door het contract van succescoach Hein Vanhaezebrouck te verlengen. De trainer zette zijn kribbel onder een nieuwe overeenkomst tot medio 2024. Al stonden daar wel enkele voorwaarden tegenover. Zo wou de coach vooral de garantie dat Gent volgend seizoen opnieuw een kern heeft die voor de prijzen kan meedoen. En dus moet er ook versterking in de breedte volgen.

Die lijkt inmiddels ook op komst. De krant Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat de Buffalo's doordrukken voor de komst van Hugo Cuypers. De 25-jarige spits, een jeugdproduct van Standard, werd vorige zomer door KV Mechelen op de kop getikt. En daar groeide hij uit tot één van de revelaties in de competitie. Tijdens het reguliere seizoen was Cuypers bijvoorbeeld goed voor 13 goals en 8 assists in 29 duels. Zijn profiel is bovendien vergelijkbaar met dat van Laurent Depoitre.

MEDISCHE PROEVEN
Gent blijkt behoorlijk concreet, zo zou Cuypers inmiddels al medische proeven hebben afgelegd bij de bekerwinnaar. Persoonlijk zou de spits, die zelf zijn zinnen heeft gezet op een verhuis naar de Ghelamco Arena, nagenoeg rond zijn met de Buffalo's. Op clubniveau moet er wel nog een akkoord gevonden worden. KVM hoopt naar verluidt op een som van zo'n 5 miljoen euro voor de aanvaller, een redelijk stevig bedrag dus.

LEES OOK: Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Wie is momenteel de beste spits volgens u?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

21
21
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

13
13
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

48
48
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

79
79
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

264
264
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

260
260
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

170
170
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

204
204
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

187
187
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

109
109
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

120
120
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

173
173
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

444
444
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

377
377
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

276
276
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

136
136
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

426
426
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

95
95
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

812
812
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

286
286
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

230
230
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

177
177
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

428
428
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

158
158

Meer sportnieuws