'Kouamé maakt fraaie transfer'

door
'Kouamé maakt fraaie transfer'

Het wordt voor Anderlecht komende zomer nog maar eens bouwen aan een nieuwe ploeg. Er wordt nog steeds gespeculeerd dat Vincent Kompany zal vertrekken en ook een aantal sterkhouders zullen het Lotto Park verlaten. Zo komt er al zo goed als zeker geen vervolg aan de uitleenbeurten van Lisandro Magallan, Joshua Zirkzee en Christian Kouamé.


Die laatste heeft inmiddels zijn vertrek bij Anderlecht ook bevestigd. Op Twitter neemt hij in een boodschap afscheid van Paars-Wit en zijn fans. "Bedankt voor het mooie onthaal en de ongelooflijke momenten die we samen beleefd hebben. Jullie mogen fier zijn dat jullie supporters zijn van Anderlecht. Weet dat ik jullie nooit zal vergeten", schreef hij immers.

De Ivoriaanse spits keert dus terug naar Fiorentina, maar daar zal hij niet lang blijven. Volgens La Nazione kan hij immers een fraaie transfer maken, want Atalanta informeerde al naar de voorwaarden om hem volgend seizoen te huren. Fiorentina zou wel geneigd zijn om mee te werken aan een deal, want het heeft zelf zijn zinnen gezet op Atalanta-doelman Pierluigi Gollini. Een ruildeal lijkt dus in de maak.

SMAAKMAKER
Kouamé was één van de aangename verrassingen dit seizoen bij Anderlecht. Toen de Ivoriaan in de zomer neerstreek, leek dat in eerste instantie als doublure voor Zirkzee te zijn. Hij bleek echter een complementair duo te vormen met de Nederlander en kon goede statistieken voorleggen. Hij scoorde dertien keer en gaf tien assists in 36 wedstrijden. Anderlecht had hem graag langer gehouden, maar Kouamé bleek te duur.


LEES OOK: De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Zal Anderlecht hem makkelijk kunnen vervangen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

16
16
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

125
125
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

87
87
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

7
7
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

156
156
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

71
71
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

37
37
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

73
73
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

57
57
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

269
269
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

179
179
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

181
181
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

184
184
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

109
109
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

274
274
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

308
308
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

848
848
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

52
52
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

348
348
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

76
76
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1260
1260
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

423
423
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

145
145
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

168
168
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

398
398

Meer sportnieuws