'Kouamé maakt fraaie transfer'

door
'Kouamé maakt fraaie transfer'

Het wordt voor Anderlecht komende zomer nog maar eens bouwen aan een nieuwe ploeg. Er wordt nog steeds gespeculeerd dat Vincent Kompany zal vertrekken en ook een aantal sterkhouders zullen het Lotto Park verlaten. Zo komt er al zo goed als zeker geen vervolg aan de uitleenbeurten van Lisandro Magallan, Joshua Zirkzee en Christian Kouamé.


Die laatste heeft inmiddels zijn vertrek bij Anderlecht ook bevestigd. Op Twitter neemt hij in een boodschap afscheid van Paars-Wit en zijn fans. "Bedankt voor het mooie onthaal en de ongelooflijke momenten die we samen beleefd hebben. Jullie mogen fier zijn dat jullie supporters zijn van Anderlecht. Weet dat ik jullie nooit zal vergeten", schreef hij immers.

De Ivoriaanse spits keert dus terug naar Fiorentina, maar daar zal hij niet lang blijven. Volgens La Nazione kan hij immers een fraaie transfer maken, want Atalanta informeerde al naar de voorwaarden om hem volgend seizoen te huren. Fiorentina zou wel geneigd zijn om mee te werken aan een deal, want het heeft zelf zijn zinnen gezet op Atalanta-doelman Pierluigi Gollini. Een ruildeal lijkt dus in de maak.

SMAAKMAKER
Kouamé was één van de aangename verrassingen dit seizoen bij Anderlecht. Toen de Ivoriaan in de zomer neerstreek, leek dat in eerste instantie als doublure voor Zirkzee te zijn. Hij bleek echter een complementair duo te vormen met de Nederlander en kon goede statistieken voorleggen. Hij scoorde dertien keer en gaf tien assists in 36 wedstrijden. Anderlecht had hem graag langer gehouden, maar Kouamé bleek te duur.


LEES OOK: Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Zal Anderlecht hem makkelijk kunnen vervangen?

Meest recent

'Leko gaat all-in: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

13
13
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

88
88
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

136
136
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

23
23
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

183
183
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

240
240
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

79
79
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

153
153
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

115
115
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

294
294
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

70
70
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

144
144
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

187
187
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

203
203
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

94
94
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

86
86
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

235
235
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

296
296
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

165
165
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

231
231
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

191
191
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

258
258
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

365
365

Meer sportnieuws