'Kouamé maakt fraaie transfer'

441 stemmen
'Kouamé maakt fraaie transfer'

Het wordt voor Anderlecht komende zomer nog maar eens bouwen aan een nieuwe ploeg. Er wordt nog steeds gespeculeerd dat Vincent Kompany zal vertrekken en ook een aantal sterkhouders zullen het Lotto Park verlaten. Zo komt er al zo goed als zeker geen vervolg aan de uitleenbeurten van Lisandro Magallan, Joshua Zirkzee en Christian Kouamé.


Die laatste heeft inmiddels zijn vertrek bij Anderlecht ook bevestigd. Op Twitter neemt hij in een boodschap afscheid van Paars-Wit en zijn fans. "Bedankt voor het mooie onthaal en de ongelooflijke momenten die we samen beleefd hebben. Jullie mogen fier zijn dat jullie supporters zijn van Anderlecht. Weet dat ik jullie nooit zal vergeten", schreef hij immers.

De Ivoriaanse spits keert dus terug naar Fiorentina, maar daar zal hij niet lang blijven. Volgens La Nazione kan hij immers een fraaie transfer maken, want Atalanta informeerde al naar de voorwaarden om hem volgend seizoen te huren. Fiorentina zou wel geneigd zijn om mee te werken aan een deal, want het heeft zelf zijn zinnen gezet op Atalanta-doelman Pierluigi Gollini. Een ruildeal lijkt dus in de maak.

SMAAKMAKER
Kouamé was één van de aangename verrassingen dit seizoen bij Anderlecht. Toen de Ivoriaan in de zomer neerstreek, leek dat in eerste instantie als doublure voor Zirkzee te zijn. Hij bleek echter een complementair duo te vormen met de Nederlander en kon goede statistieken voorleggen. Hij scoorde dertien keer en gaf tien assists in 36 wedstrijden. Anderlecht had hem graag langer gehouden, maar Kouamé bleek te duur.


LEES OOK: 'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Zal Anderlecht hem makkelijk kunnen vervangen?

Meest recent

"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

10
10
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

122
122
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

105
105
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

95
95
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

53
53
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

85
85
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

301
301
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

527
527
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

80
80
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

234
234
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

412
412
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

250
250
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

154
154
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

346
346
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

385
385
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

162
162
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

436
436
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

104
104
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

345
345
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

381
381
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

531
531
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

173
173
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

275
275
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

193
193
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

992
992

Meer sportnieuws